فروشگاه اسباب بازی لگو کی کی تویز با بهترین و جدیدترین و باکیفیت ترین انواع اسباب بازی های فکری لگو و بهترین قیمت

فروشگاه اسباب بازی لگو

ساختنی لگو سفینه مگنیتو برند اس وای SY774H
لگو سفینه مگنیتو برند اس وای SY774H که دارای 142 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو سفینه هالک سبز برند اس وای SY774F
لگو سفینه هالک برند اس وای SY774F که دارای 130 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو سفینه رباتی اسپایدرمن برند اس وای SY774E
لگو سفینه فلش برند اس وای SY774E که دارای 146 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو سفینه فلش برند اس وای SY774D
لگو سفینه فلش برند اس وای SY774D که دارای 138 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو سفینه ولورین برند اس وای SY774C
لگو سفینه ولورین برند اس وای SY774C که دارای 132 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو سفینه ایرونمن برند اس وای SY774B
لگو سفینه ایرونمن برند اس وای SY774B که دارای 131 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو موتور بتمن برند اس وای SY774A
لگو موتور بتمن برند اس وای SY774A که دارای 154 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو کامیون مردعنکبوتی برند اس وای SY1354A
لگو ماشین اسپایدرمن برند اس وای SY1354A که دارای 178 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو ماشین قرمز مردعنکبوتی برند اس وای SY1354B
لگو ماشین اسپایدرمن برند اس وای SY1354B که دارای 170 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو موتور افرودی مردعنکبوتی برند اس وای SY1354C
لگو ماشین اسپایدرمن برند اس وای SY1354C که دارای 152 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو ماشین افرودی مردعنکبوتی برند اس وای SY1354D
لگو ماشین اسپایدرمن برند اس وای SY1354A که دارای 160 قطعه لگو برای بازی و سرگرمی کودکان بالای 6 سال می باشد.
ساختنی لگو ماشین تور انتقام جویان اس وای SY1315D
لگو ماشین انتقام جویان مدل تور که شامل یک ماشین با یک عدد مینی فیگور شخصیتی است و دارای 155 قطعه لگو می باشد.
1 2 3 ... 33 34 35

لگو

اسباب بازی لگو از آن دسته بازی ها است که همه ما برای یکبار هم که شده آن را امتحان کرده ایم. بلوک های رنگی پلاستیکی را روی هم چفت می کنیم و می سازیم و خراب می کنیم و از دوباره می سازیم. اما نمی دانیم چقدر مهارت در ما تقویت می شود! تقویت مهارت ذهنی و حرکتی و رشد خلاقیت همه با اسباب بازی لگو در کودک ایجاد می شود.

لگو

لگو جدای از اینکه یک اسباب بازی آموزشی است، بسیار هم سرگرم کننده و جذاب است. اما چه چیز این اسباب بازی را اینقدر جذاب و پرطرفدار کرده است.؟ چه خصوصیتی در اسباب بازی لگو وجود دارد که آن را این همه ماندگار کرده است؟ در این مطلب به وبژگی های اسباب بازی لگو و فواید ان برای کودکان و انواع لگو می پردازیم. همراهمان باشید.

لگو چیست

لگو اسباب بازی است که برای اولین بار فعالیت خط تولیدش در سال 1949 در کشور دانمارک آغاز شد. این کلمه به دانمارکی مخفف خوب بازی کن است. در زبان ایتالیایی هم با همین مفهوم و البته مقداری متفاوت تر و به معنی به هم وصل می کنم معنا گرفت. در هر صورت در هر جای دنیا اسم لگو یعنی آجرهای کوچک رنگی!

قطعات تشکیل دهنده اسباب بازی لگو

این اسباب بازی از آجرهای کوچک رنگی ساخته شده است. بازی فکری و جذاب است که از رنگ های شاد و مورد علاقه کودکان در آن استفاده شده است.

در اسباب بازی لگو به جز آجرهای کائوچویی رنگی، آدمک هایی همراه با اشکالی گوناگون وجود دارد. می توان بعد از ساخت سازه مورد نظر، از این آدمک ها برای بازی و تزئین و کامل کردن سازه استفاده کرد.

از کمپین های معروف شرکت لگو عنوان آینده را بساز بود. یعنی کودکان با استفاده از آجرها و مینی فیگورهای که در لگو وجود دارد، خلاقیت به خرج داده و آینده را در باب ساخت شغل های مختلف اجتماعی ایجاد کند. خیلی منطقی به نظر می آید.

فواید بازی لگو

پیش از این اشاره شد که بازی با اسباب بازی لگو، فواید بسیار زیادی دارد. هم برای کودکان و هم بزرگسالان مناسب می باشد. لگو باعث تقویت مهارت های زیادی در کودک می شود. از این مهارت ها می توان گزینه های زیر را نام برد.

 • رشد مهارت‌های اجتماعی در کودکان
 • رشد مهارت‌های حرکتی در کودک
 • تقویت مهارت در توانایی حل مسئله
 • تقویت قوه تخیل کودک
 • تقویت اراده در کودکان
 •  افزایش اعتماد به نفس در کودکان
 • تقویت مهارت‌های ریاضی
 • یادگیری علم ریاضی و فیزیک و کسب دانش

انواع لگو

این روزها لگوهای زیادی توسط بسیاری شرکت ها و کارخانه های اسباب بازی ساخته می شود. یکسری از لگوها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که از برندهای معتبری ساخته و طراحی شده اند. لگوهایی هم وجود دارد که در کیفیت پایین تر تولید شده و با قیمت کمتر وارد بازار می شوند. اما از لحاظ سبکی می توان همه لگوها را در دسته بندی های زیر طبقه بندی کرد.

 • لگو کلاسیک
 • لگو قهرمان
 • لگو تکنیکال
 • لگو دانه درشت

لگوها واقعا متنوع هستند و انتخاب آن ها باید بر اساس سلیقه کودک و گروه سنی او انتخاب شود. نمونه های زیادی از انواع لگوها در فروشگاه کی کی تویز وجود دارد.

لگو قهرمان چیست

لگو قهرمانان از انواع دسته بندی های اسباب بازی لگو می باشد که  به صورت آدمک هایی مثل بتمن، نینجا، سوپرمن و هری پاتر و موارد دیگر که بسیار مورد طرفدار کودکان است، ساخته شده است. لگوهای کارتونی و یا همان قهرمان بسیار متنوع هستند.

لگوهای قهرمان برای کودکان آموزنده بوده و از شخصیت های مثبت و قهرمان داستان درس می گیرند و برایشان یک الگوی رفتاری هستند.

لگو قهرمانان چیست

لگو تکنیکال چیست

لگو تکنیکال چند سالی است که وارد بازار شده است و بسیار فروش موفقی هم داشته است. در اوایل لگوهای تکنیکال در طرح های چون ماشین های سواری، مسابقه ای و یا راهسازی و طرح های این چنینی وارد بازار شدند.

تفاوت بزرگ لگوهای تکنیکال با لگوی کلاسیک در طرح های واقعی تر لگوی تکنیکال است که بسیار جذاب تر و زیباتر از لگوهای کلاسیک هستند. این لگوها برای سنین بالای 12 سال مناسب می باشد. بیشتر لگوهای تکنیکال فاقد مینی فیگور هستند. در واقع بیشتر بر نوع سازه و طراحی آن تمرکز شده است.

در فروشگاه کی کی تویز جدیدترین لگوهای تکنیکال و باکیفیت ترین از معتبرترین برندها وجود دارد و با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد.

قیمت اسباب بازی لگو

قیمت در اسباب بازی لگو متفاوت می باشد. عواملی چون طرح و مدل، نوع لگو، برند و کشور ساخت، تعداد قطعات لگو و بسیاری دیگر در قیمت گذاری اسباب بازی لگو تاثیرگذار هستند. اگر قیمت برایتان ملاک نیست می توانید بهترین لگوها را در بهترین کیفیت و متریال خریداری نمایید.

خرید لگو از کی کی تویز

کی کی تویز از معدودترین فروشگاه های معتبری است که تمام اسباب بازی های خود را بر اساس سلامت کودکان تهیه کرده و به فروش می رساند. انواع لگو از متریال درجه یک و استاندارد در فروشگاه کی کی تویز وجود دارد که ضرری برای سلامتی کودکان ندارد.

لگوهای موجود در فروشگاه حضوری و اینترنتی کی کی تویز از برندهای معتبری چون اس وای و لاری است که بهترین متریال را در ساخت لگو به کار برده اند. می توانید بهترین و جدیدترین و متنوع ترین ترین لگوها را با قیمت مناسب از فروشگاه کی کی تویز تهیه نمایید. همه لگوها شامل تخفیف هستند که این فرصت طلایی برای مشتریان فروشگاه کی کی تویز در نظر گرفته شده است.

خرید لگو از کی کی تویز

نکات مهم در خرید لگو

 • دقت کنید از مواد باکیفیت و متریال استاندارد ساخته شده باشد.
 • محکم باشند.
 • در رده سنی کودک خریداری شود.
 • سلیقه و علاقه کودک را هم در خرید لگو اهمیت دارد.
 • ساخته شده از برندهای معتبر باشد.
سخن آخر

دنیای لگوها بسیار بزرگ و وسیع است و ما در اینجا فقط به موارد مهم اشاره کوچکی برای آشنایی شما داشته ایم. برای خرید لگو حتما موارد و نکات خرید لگو را در نظر داشته و به کار بندید. با رعایت نکات خرید لگو، می توانید باکیفیت ترین و مناسب ترین لگو را برای کودک خود تهیه نمایید.

این نکته را در نظر داشته باشید که با خرید لگو می توانید پایه های رشد شخصیتی کودک را از همان کودکی بنا کنید.

سوالات متداول 

 1. بهترین برندهای لگو چه هستند؟ 
  برندهای لاری و اس وای از بهترین برندهای اسباب بازی لگو هستند که در فروشگاه کی کی تویز وجود دارد. 
 2. قیمت لگو چقدر است؟ 
  قیمت لگو بر اساس نوع و برند لگو و همچنین تعداد قطعات آن تعیین می شود. در این مقاله کامل درباره آن توضیح داده شده است. 
 3. آیا کی کی تویز فروش لگو اینترنتی هم دارد؟ 
  فروشگاه کی کی تویز انواع لگوها را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند. 

همه با شنیدن نام لگو تصویری از آجرهای رنگی کوچک از جنس پلاستیک و یا کائوچو می افتیم. با وصل کردن قطعات کوچک لگو، هزاران چیز می توان ساخت. لگو آنقدر جذاب است که سن و سال نمی شناسد. اگر می خواهید با لگو و فواید آن و یا فروشگاه اسباب بازی لگو کی کی تویز آشنا شوید، همراهمان باشید.

لگو چیست؟

همه ما لگو را در فروشگاه اسباب بازی لگو دیده ایم و در همان ابتدا قطعات کوچک رنگی توجهمان را جلب می کند. جذابیت آن فراتر از چیزی ات که به محدودیت سنی ختم شود. اما لگو از کجا آمده است؟

تولید لگو در سال 1949  در شهر بیلون دانمارک راه اندازی شد که به معنی  Leg Godt یعنی خوب بازی کن، است. این کلمه در زبان لاتین هم به معنی در کنار هم قرار دادن است. اما در زبان ایتالیایی کمی فرق دارد و به معنی به هم وصل کردن است. معنی لگو یعنی همین. که خیلی ها فلسفه اش را نمی دانند.

قطعات تشکیل دهنده در لگو چیست؟

قطعات لگو

وقتی وارد فروشگاه اسباب بازی لگو می شوید، علاوه بر وجود آجرهای کوچک، ادمک ها و شکل های مختلف دیگری را هم می بینید. این ها در کنار سازه هایی که ساخته اید مورد استفاده قرار می گیرد. به آدمک های کوچک مینی فیگور می گویند و شخصیت های مختلفی دارند که بسیار هم برای کودکان جذاب هستند.

از کمپین هایی که شرکت لگو برگزار کرده است، آینده را بساز بود. یعنی کودکان با استفاده از آجرها و مینی فیگورها برای ساختن آینده و وجود در شغل های مختلف اجتماعی آمادگی کسب کنند. بسیار جالب و منطقی است. کودکان با بازی با لگو، به دنیای تخیل و در آن غرق می شوند. هیچ محدودیتی برای ساخت چیزی ندارند و این قدرت بازی لگو است که در کمتر اسباب بازی دیده می شود. بازی لگو فواید بسیار زیادی برای کودکان دارد.

کارکترهایی که در اسباب بازی لگو استفاده شده اند از موارد زیر می توان نام برد.

 1. ایستگاه های پلیس
 2. و آتش نشانی
 3. ماکت های خانه سازی
 4. ماشین ها
 5. اکثر وسیله هایی که به صورت روز مره با آنها در ارتباطیم

فواید بازی لگو

فواید بازی لگو

وقتی وارد فروشگاه اسباب بازی لگو می شوید، جز جذابیت این اسباب بازی حتما در ذهن خود فواید آن را مرور می کنید. حداقل این به ذهنتان می آید که فکر و ذهن کودک با بازی با لگو فعال می شود و می تواند خالق اثر خود باشد. سازندگی را یاد می گیرد. اما فواید بیشمار دیگری هم دارد که به به آن ها اشاره می شود.

 • توسعه مهارت های اجتماعی در کودکان
 • توسعه مهارت های حرکتی در کودکان
 • افزایش اعتماد به نفس در کودک
 • قدرت پیدا کردن و افزایش توانایی در حل مسئله
 • افزایش اراده در کودک
 • تقویت یافتن مهارت های ریاضی
 • یادگیری و کسب دانش

محدودیت سنی در بازی لگو

لگو سن و سال نمی شناسد و در هر سنی می توان با آن سرگرم شد و بازی کرد. البته شرکت لگو برای هر سنی سبک خاصی از لگو را ایجاد کرده و ساخته است. در فروشگاه اسباب بازی لگو به رده سنی روی بسته حتما دقت کنید.

کودکان با سن پایینتر بهتر است از لگوهایی با تکه های کمتر و بزرگتر استفاده کنند. لگوهای کلاسیک و ساده برایشان بهتر است. بهتر است رنگ های شادی هم داشته باشد. البته که لگوها در رنگ های شاد و جذاب تهیه می شوند.

با بالا رفتن سن کودک، بازی لگو سخت تر می شود و پیچیدگی بیشتری هم پیدا می کند.  در سن بین 3 تا 5 سالگی می توان از لگوهایی با جزئیات بیشتر و ریزتر برای کودکان تهیه کرد که تعداد بیشتری هم دارند.

برای سنین بالای 5 سال هم خوب است که لگوهای موضوعی تهیه کنید که کم کم با بیشتر شدن سن کودک مثلا بالای 11 سال، سازه های بسیار پیشرفته بسازد که امکان نورپردازی هم دارد.

انواع لگو در فروشگاه اسباب بازی لگو

انواع لگو

لگوها دارای دو نوع فیک و اصلی هستند. لگوهای فیک هم کیفیت خوبی دارند ولی خوب نمی توانند با نوع دانمارکی آن رقابت کنند. از لحاظ سبک هم می توان لگوها را دسته بندی کرد.

دسته بندی لگو از لحاظ سبک

 • لگو کلاسیک
 • لگو ژوراسیک جهانی
 • لگو هری پاتر
 • لگو کارشناس خالق
 • لگو دیزنی
 • لگو معماری

لگوها واقعا تنوع زیادی دارند و بسیاری از آن ها دارای داستان های جذاب بر اساس رده سنی هستند. لگو را می توانید بر اساس سن کودک خود و سلیقه شخصی اش با توجه به رده سنی تهیه نمایید. لگو اسباب بازی است که بین همه بچه ها مشترک است.

قیمت لگو در فروشگاه اسباب بازی لگو

با توجه به بالا رفتن قیمت دلار و ارز و ممنوعیت در واردات، برای خرید لگو اصل باید هزینه زیادی پرداخت شود. اگر قیمت برایتان مهم نیست می توانید آن را تهیه کنید. این لگوها از مواد درجه یک و به بهترین شکل طراحی شده اند. در واقع بهترین ها در دنیای لگو و دنیای آجری هستند. در ضمن یک مورد دیگر این است که با توجه به بالا بودن کیفت در لگوی اورجینال می توان کودکان نسل دیگر هم از آن استفاده کنند و اسباب بازی موروثی شود.

البته برندهای دیگری هم از لگو در فروشگاه اسباب بازی لگو وجود دارد که کیفیت خوب و قابل قبولی دارند. هم لگوهای ایرانی و هم چینی وجود دارند که قیمت مناسبی دارند و می توانید برای کودکانتان تهیه کنید. مهم ان است که لگو را تهیه کنید و کودک شما از فواید بازی با لگو بهره مند گردد و در عین حال لذت ببرد.

در فروشگاه اسباب بازی کی کی تویز انواع لگوها با کیفیت های مختلف و سبک های گوناگون لگو وجود دارد. رده های مختلف سنی می توانند با توجه به سلیقه و رنج سنی بهترین لگوها را از این فروشگاه تهیه نمایند.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
 • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
 • - لطفا فارسی بنویسید.
 • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد