فیلتر


فیگور اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

فیگور اسباب بازی 

از سرگرمی های جذاب و بسیار پرطرف دار در میان کودکان و نوجوان و حتی بزرگسالان فیگور و ماکت اسباب بازی می باشد.فیگور وماکت های اسباب بازی در انواع مدل ها و رنگ ها در مدل های انسانی ،کارتونی و حیوانات ساخته می شوند.در این صفحه از وبسایت کی کی تویز فیگور های زیادی با مشخصات کامل موجود می باشد که می توانید براحتی آن را ثبت سفارش کنید.

سگ های نگهبان با ماشین و فرمانده رایدر PAW 9858
اسباب بازی سگ های نگهبان یک ست 7 عددی از شخصیت های فیگور و ماشین سگ های نگهبان PAW به همراه فرمانده رایدر برای بازی و سرگرمی کودکان می باشد.
اکشن فیگور ونوم جدید 33 سانتیمتری با جعبه اسباب بازی VENOM 3339
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح ونوم سیاه می باشد که در جزئیات بسیار دقیق و با ظرافت می باشد. کودکان و نوجوانان براحتی می توانند با آن بازی کنند و م سرگرم شوند.از این مدل اکشن فیگور به عنوان مجسمه ویترینی و کلکسیونی هم می توان استفاده کرد.
اکشن فیگور ونوم جدید 33 سانتیمتری اسباب بازی VENOM 3339B
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح ونوم سیاه می باشد که در جزئیات بسیار دقیق و با ظرافت می باشد. کودکان و نوجوانان براحتی می توانند با آن بازی کنند و م سرگرم شوند.از این مدل اکشن فیگور به عنوان مجسمه ویترینی و کلکسیونی هم می توان استفاده کرد.
اکشن فیگور بتمن جدید 33 سانتیمتری اسباب بازی BATMAN 3324
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح بتمن می باشد که در جزئیات بسیار دقیق و با ظرافت می باشد. کودکان و نوجوانان براحتی می توانند با آن بازی کنند و م سرگرم شوند.از این مدل اکشن فیگور به عنوان مجسمه ویترینی و کلکسیونی هم می توان استفاده کرد.
فیگور حیوانات ماکت دایناسور تیرکس دم کج Tyrannosaurus 033
اسباب بازی دایناسور تیرکس Tyrannosaurus از جنس pvc فشرده و با جزئیات بسیار دقیق و باکیفیت برای بازی و سرگرمی کودکان و یا ماکت برای نمونه های کلکسیونی و ویترینی می باشد.
اکشن فیگور سوپرمن جدید 31 سانتیمتری اسباب بازی Superman 3325
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح سوپرمن می باشد که در جزییات بسیار دقیق و با ظرافت می باشد. کودکان و نوجوانان براحتی می توانند با آن بازی کنند و م سرگرم شوند.از این مدل اکشن فیگور به عنوان مجسمه ویترینی و کلکسیونی هم می توان استفاده کرد.
اکشن فیگور هالک سبز راگناروک Hulk Ragnarok 3333
ایم محصول ی فیگور هالک راگناروک مفصلی به همراه کلاه خود تبر و جکش می باشد که به عنوان اسباب بازی و یا ماکت کلکسیونی و ویترینی می توان از آن استفاده نمود.
فیگور باغ وحش دایناسور پارک ژوراسیک بسته 12 عددی DINOSAUR WORLD 7012
این محصول یک ست اسباب بازی دایناسور بسته 12 عددی است که کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند. این ست دارای دایناسور های معروف و پرطرفدار می باشد.
اسباب بازی باغ وحش حیوانات جنگل World Animals 7012
این محصول یک ست 12 عددی از اسباب بازی های باغ وحش حیوانات جنگل World Animals است که دارای کیفیت و رنگ بندی خوب و عالی می باشد.
فیگور حیوانات ماکت گوریل مفصلی اسباب بازی Gorilla 2125
این محصول یک نمونه فیگور یا ماکت از گوریل می باشد که قابلیت چرخش دست و کمر را دارد. اسباب بازی کینگ کنگ از اسباب بازی های دوست داشتنی کودکان است.جنس این فیگور خشک قابل انعطاف و سبک و برای بازی مناسب هستند.
اکشن فیگور گودزیلا مفصلی اسباب بازی godzilla 2126
این محصول یک نمونه فیگور یا ماکت از گودزیلا می باشد که قابلیت چرخش دست ، دم و پاها را دارد. اسباب بازی گودزیلا از اسباب بازی های دوست داشتنی کودکان است.جنس این فیگور خشک و سبک و برای بازی مقاوم و مناسب هستند.
فیگور حیوانات دایناسور بزرگ تیرکس سبز نرم Tyrannosaurus X042
اسباب بازی دایناسور تیرکس Tyrannosaurus از جنس لاستیک نرم و با جزئیات بسیار دقیق و باکیفیت برای بازی و سرگرمی کودکان می باشد.
1 2 3 ... 39 40 41

درباره فیگور و ماکت اسباب بازی 

اغلب کودکان، هم دختر خانم ها و آقا پسرها، عاشق خرید فیگورو ماکت اسباب بازی و بازی با فیگورها هستند. بازی با فیگور برای کودکان هم سرگرم کننده است و هم آموزشی است. بیشتر فیگورها هم بر اساس علاقه مندی کودکان از حیوانات و شخصیت های واقعی شبیه سازی شده اند. پس قطعا برای کودک جالب هستند.البته که سن خاصی برای بازی با فیگور و اکشن فیگورها هم وجود ندارد. اینقدر این اسباب بازی جذاب و دوست داشتنی است که بزرگسالان هم اقدام به خرید آن ها می نمایند و برای دکور و کلکسیون خود استفاده می کنند.

قیمت+عکس+سایت+خرید+فیگور+بتمن+اسباب بازی+کودک+دخترانه+پسرانه

فیگورهای کارتونی، فیگور حیوانات، فیگورهای تعاملی و فیگور قهرمانان و ابر قهرمانان از انواع این اسباب بازی ها است که در بازار وجود دارد. بیشتر فیگورها بر اساس کارتون ها و انیمیشن ها . فیلم ها و یا افسانه های معروف و پرطرفدار طراحی و تولید و ساخته می شوند. برای همین است که خرید فیگور کارتونی در میان کودکان بسیار محبوب است و طرفداران زیادی در میان دختر بچه ها و پسر بچه ها دارد.

قیمت+مشخصات+عکس+خرید+فیگور+شخصیت کارتونی+باب اسفنجی

فواید بازی با فیگورها و اکشن فیگورها و ماکت های اسباب بازی

خوب است قبل از خرید انواع فیگورها درباره مزیت بازی با آن هم بدانید. همان طور که اشاره کردیم، فیگورها مزیت های بیشتر به غیر از تفریح و سرگرمی برای کودکان دارند. از فواید این اسباب بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کودک با بازی فیگورها می تواند خوب و بد را تشخیص دهد. قهرمان را از ضد قهرمان تشخیص داده و افراد خوب و بد را با خصوصیاتشان بشناسد.
  • بازی با فیگور کارتونی و دیگر فیگورها می تواند بازی گروهی باشد که کودک مهارت اجتماعی کسب می کند. تعامل با دیگران را هم یاد می گیرد.
  • کودک با بازی با فیگورهای اسباب بازی نشانه های اجتماعی را در خود رشد داده و توسعه می دهد.
  • بازی با فیگور و اکشن فیگورها یک بازی تخیلی است. پس می تواند خلاقیت را در کودک رشد دهد.
  • باعث افزایش مهارت داستان سرایی در کودک می شود. در واقع نیروی تخیل کودک پرورش پیدا می کند.

قیمت+عکس+خرید+سایت+اسباب بازی+اکشن فیگور+دختر کفشدوزکی+موزیکال

سن مناسب برای خرید فیگور و ماکت اسباب بازی  

ممکن است در هنگام خرید فیگور کارتونی دچار شک شوید که آیا برای کودک شما مناسب است یا خیر؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که، فیگورها و اکشن ها فیگورها به سن و سال خاصی محدود نمی شوند و اغلب برای بالای 3 سال مناسب هستند.البته که سن مناسب برای بازی با این اسباب بازی بر روی جعبه درج شده است. می توانید با توجه به سلیقه کودک خود بهترین فیگور کارتونی را خریداری نمایید.

خرید فیگور و اکشن حیوانات اسباب بازی 

از اسباب بازی جذاب و دوست داشتنی در میان کودکان فیگور حیوانات است. همه کودکان از بازی کردن با این اسباب بازی لذت می برند و داستان سازی می کنند. خرید فیگور حیوانات یک خرید محصول آموزشی است. کودکان حیوانات را شناخته و درباره آن ها می پرسند. با صدای آن ها و طرز زندگی کردنشان آشنا می شوند. فیگور حیوانات سوالات زیادی را در ذهن کودکان ایجاد می کند و این از فواید خوب این اسباب بازی است.فیگور حیوانات از مواد باکیفیت و مرغوبی ساخته می شود تا زود خراب نشود و کیفیتش حفظ بماند.

اکشن فیگور شخصیت قهرمانان اسباب بازی 

در فیلم ها و انیمیشن ها شخصیت های محبوب و مثبت و قهرمان وجود دارند. انواع اسباب بازی ها و فیگور و اکشن فیگورها از روی ابرقهرمانان ساخته می شوند. از این قهرمانان می توان به بتمن، سوپرمن، سگ های نگهبان، بن تن، جنگ ستارگان، مرد عنکبوتی، لاک پشت های نینجا، جوکر ، دختر کفشدوزکی، پرنسس های دیزنی و بسیاری دیگر اشاره داشت.

قیمت+خریدفیگور و ماکت+دایناسور+پرنده+اسباب بازی

قیمت فیگور و ماکت اسباب بازی به چه عواملی بستگی دارد؟

فیگور و ماکت اسباب بازی بر اساس پارامتر های مختلف دسته بندی و قیمت گذاری می شوند.اولین مرحله قیمت گذاری باید نام ساخت و نام و برند تجاری محصول را در نظر داشته باشید.زیرا کمپانی های معروف فیگور های قهرمانان و ماکت شخصیت هایی که تولید آنها می باشد و یا تحت لیسانس و اجازه این شرکت ها هستند بسیار با دقت و ظرافت و با بالاترین کیفیت ساخته می شوند که در سراسر دنیا در فروشگاه های اسباب بازی به علاقه مندان آنها عرضه می شود. این شرکت ها فیگورهای شخصیت قهرمانی را در اندازه های مختلف و با جزییات مختلف نیز تولید می کنند که بر روی قیمت گذاری محصول تاثیر خواهد گذاشت.معمولا مخاطب این مدل فیگور ها افراد با سنین بالاتر و بزرگسال هستند.این فیگور ها و ماکت شخصیت می تواند هر مدل فیگور را در بر بگیرد.مانند فیگور شخصیت های کارتونی و قهرمانی و یا فیگور حیوانات و یا حتی ماشین های مختلف که حتی می توانند در نوع جنس آن نیز متفاوت باشند.

میزان انعطاف پذیری و حرکت مفاصل دست و پا و تعداد ماهیچه ها و نوع ظرافت و نقاشی بدنه و چهره آن فیگور از دیگر مولفه های قیمت گذاری ماکت ها و فیگور ها هستند.در این ضمینه بعضی از شرکت ها که دارای نام و نشانی نیستند بسیار از این مدل ها و طرح ها بدون اطلاع کمپانی و رعایت استانداردهای لازم شروع به کپی برداری و تولید از نمونه های اصلی و اورجینال می کنند و آنها را در فروشگاه های اسباب بازی عرضه می کنند.از معایب این فیگور های می توان به کیفیت بسیار پایین مواد اولیه و ساخته شده آن اشاره کرد.نکته دوم وزن محصول است که در کارهای معمولی نمونه های بصورت تو خالی و سبک ساخته می شوند.عدم دقت و ظرافت در تولید و عدم تطابق چهره و رنگ آمیزی محصول با کیفیت پایین از نمونه های دیگر معایب این دسته ازاسباب بازی ها است. عیب بزرگ و دیگر این ماکت ها و فیگور ها این است در همان مراحل اول جابجایی دست و یا پا و هر قسمت از آن محصول امکان شکستگی و در رفتگی فیگور و ماکت است که برای کودکان بسیار تلخ و تجربه ناخوشایندی از این ماکت و یا فیگور است. این فیگور ها معمولا قیمت ناچیزی در مقابل نمونه اصلی و اورجینال دارند که با توضیحات بالا اصلا مقرون به صرفه نمی باشند.چون در صورت شکستن و خرابی کودکان دوباره تقاضای خرید مدل دیگری از آن را به والدین می دهند، چون کودکان معمولا با اسباب بازی های شکسته و خراب بازی نمی کنند و آنها را در سبد های اسباب بازی خود و دور از دسترس قرار می دهند.

مزیت فیگور های اورجینال و باکیفیت که در مطلب بالا هم توضیح داده شد با حرکت مفاصل در جهات مختلف و حتی با بازی زیاد و دردسترس گرفتن کودکان براحتی نمی شکنند و یا رنگ بندی آنها پاک نمی شود و یا از بین نمی رود. فیگور و ماکت نمونه اورجینال و اصلی می تواند گزینه ای بهتر و مقرون بصرفه برای خرید باشد. 

قیمت+عکس+خرید+سایت+اکشن فیگور دزدان دریایی+جک اسپارو اورجینال

در فروشگاه کی کی تویز همه اسباب بازی ها با متریال استاندارد ساخته شده اند و از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده اسباب بازی می باشد. برای خرید این اسباب بازی وارد سایت کی کی تویز شده و خرید اینترنتی خود را همراه با تخفیف ویژه انجام دهید. خرید اینترنتی از سایت بسیار راحت است و کاربران به سهولت می توانند خرید اینترنتی اسباب بازی را انجام دهند. فقط کافی است وارد سایت شده و محصول را انتخاب نمایید و مراحل خرید را انجام دهید تا سفارش خود را در کمترین زمان در سراسر کشور درب منزل تحویل بگیرد.