فیلتر


اسباب بازی جنگی و نظامی و ارتشی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

اسباب بازی جنگی - نظامی - ارتشی

اسباب بازی جنگی و نظامی از دسته اسباب بازی های همیشگی کودکان در سنین کودکی و نوجوانی می باشد.این اسباب بازی های به شکل ها و طرح های مختلف برای بازی کودکان تولید شده است. اسباب بازی های جنگی و نظامی و ارتشی مانند انواع تفنگ ها و کلت ها و مسلسل ها ، فیگور و ماکت های نظامی و جنگی و ارتشی ، ماشین ها ، موتور ها ، توپ ها ، تانک ها و بی سیم ها و دیگر تجهیزات اسباب بازی در غالب اسباب بازی جنگی برای بازی و سرگرمی کودکان می باشد.

کلت پوکه پران اسباب بازی با صدا خفه کن و تجهیزات SOFT BULLET GAN HPS 02
این محصول یک تفنگ و کلت با صدا خفه کن تیر پرتابی اسباب بازی مدل جنگی و نظامی می باشد.کلت اسباب بازی با پوکه پران تجهیزات اضافه یکی از اسباب بازی های محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان است.در قسمت انتخاب رنگ تفنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
تفنگ وینچستر و شاتگان کمرشکن اسباب بازی تیر فومی Shoot gun 9950
اسباب بازی تفنگ مدل شاتگان پوکه پران و تیر پرتابی می باشد که یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان است.
تفنگ حباب ساز اسباب بازی برقی BUBBLE GUN P065
این محصول یک حباب ساز تفنگی برقی باکیفیت بالا می باشد که با زدن دکمه آن کلی حباب در هوا پخش می شود.
تفنگ وینچستر و شاتگان پوکه پران اسباب بازی تیر فومی Shoot gun KB1211
اسباب بازی تفنگ مدل شاتگان پوکه پران و تیر پرتابی می باشد که یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان است.
کلت و تفنگ اسباب بازی دو کاره تیر فومی و آب پاش Shoot gun 64828
این محصول یک تفنگ دو کاره آب پاش و تیر پرتابی اسباب بازی است. تفنگ اسباب بازی سرگرمی محبوب و پر طرفدار برای بازی کودکان و نوجوانان می باشد.
تفنگ اسباب بازی دو کاره تیر فومی و آب پاش Shoot gun 64840
این محصول یک تفنگ دو کاره آب پاش و تیر پرتابی اسباب بازی است. تفنگ اسباب بازی سرگرمی محبوب و پر طرفدار برای بازی کودکان و نوجوانان می باشد.
تفنگ و مسلسل پوکه پران اسباب بازی تیر اسفنجی Shoot gun 64883
اسباب بازی مسلسل و تفنگ پوکه پران و تیر پرتابی می باشد که یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان است.
کلت پوکه پران اسباب بازی با صدا خفه کن SOFT BULLET GAN 202
این محصول یک تفنگ و کلت با صدا خفه کن تیر پرتابی اسباب بازی مدل جنگی و نظامی می باشد.کلت اسباب بازی با پوکه پران یکی از اسباب بازی های محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان است.در قسمت انتخاب رنگ تفنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
اسباب بازی تفنگ آر پی جی و موشک انداز با دوربین Fun shooting gan 566
این محصول یک تفنگ و موشک انداز بزرگ اسباب بازی طرح با دوربین می باشد که دارای گلوله های اسفنجی و نوری است. این تفنگ آر پی جی یک اسباب بازی هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان می باشد.
مسلسل اسباب بازی گاتلینگ رگباری با سه پایه و دوربین GATLING GUN M1921
این محصول یک مسلسل رگباری مدل گاتلینگ بزرگ اسباب بازی طرح با دوربین و سه پایه می باشد که دارای تیر های اسفنجی و فومی است. این تفنگ یک اسباب بازی هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان می باشد.
اکشن فیگور سرباز جنگی مفصلی با تجهیزات نظامی 5898
اکشن فیگور سرباز نظامی و ارتشی با تجهیزات و بصورت کاملا مفصلی برای بازی و سرگرمی کودکان می باشد.
تفنگ اسباب بازی دو کاره  تیر اسفنجی و آب پاش Shoot gun 64832
این محصول یک تفنگ دو کاره آبپاش و تیر پرتابی اسباب بازی یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان است.
1 2 3 ... 17 18 19

مشخصات و خرید اسباب بازی نظامی و جنگی 

از اسباب بازی های محبوب و پر هیجان در میان کودکان مخصوصا پسر بچه ها اسباب بازی های ارتشی و نظامی است. در اسباب بازی ست جنگی معمولا تانک، تفنگ، دوربین اسباب بازی و بی سیم اسباب بازی و ماشین جنگی و ماکت و فیگور سرباز اسباب بازی وجود دارد.اسباب بازی ست جنگی و نظامی بیشتر لوازم و ابزار بازی و ماشین های جنگی و لوازم جانبی جنگی است که اغلب می توانند موزیکال و به شکل ماکت باشند.

قیمت+عکس+سایت+خرید+اسباب بازی+جنگی+پسرانه

پسر بچه ها عاشق این اسباب بازی ها هستند و ساعت ها با آن سرگرم می شوند و لذت می برند.به گفته دکتر کوهن وقتی کودکان با اسباب بازی های ست جنگی و نظامی در نقش افراد خوب و بد می روند و بازی می کنند، به حقیقت در حال کنترل و درک ارتباط وقایع و اتفاقات خود در این جهان می باشند. با بازی کردن و خرید اسباب بازی ست جنگی در واقع مستقل تصمیم گیری را می آموزند.

قیمت+عکس+خرید+اسباب بازی+فیگور+ماکت+سرباز+جنگی+نظامی

در فروشگاه کی کی تویز انواع مدل های اسلحه و تفنگ مانند کلت فلزی ، تفنگ تیر اسفنجی ، تفنگ آب پاش ، کلت و تفنگ موزیکال با نور ، مسلسل اسباب بازی و ... برای بازی و سرگرمی کودکان در سنین مختلف وجود دارد که با مشخصات فنی کامل شما می توانید آن را در صفحه اسباب بازی نظامی و جنگی ملاحظه کنید.

قیمت + عکس + اسباب بازی + کلت فلزی ساچمه ای

اسباب بازی های دیگری مانند ماکت از تجهیزات و ادوات جنگی و نظامی و ارتشی نظیر ماکت هواپیما ، ماشین ، موتور ، قایق ، برج دیدبانی ، توپ ، تانک و ... از برند های معروف و معتبر مانند ام اند سی تویز MC TOYS در سایت و فروشگاه کی کی تویز موجود می باشد که دارای کیفیت عالی و بی نظیری برای بازی و سرگرمی کودکان و کلکسیون و مجموعه برای بزرگسالان می باشد. 

ماکت برج دیدبانی بزرگ و سرباز برند ام اند سی 

ست برج دیدبانی و سرباز با تجهیزات نظامی از مجموعه کارهای شرکت M & C TOY CENTRE که بصورت تخصصی در شهر هنگ کنگ مهد ساختن فیگور های اورجینال و بسیار با کیفیت در مقیاس های کوچک تر از نمونه واقعی ساخته شده است.

قیمت + عکس + خرید اسباب بازی برج دیدبانی بزرگ

این ست شامل تجهیزات و لوازم و ادوات جنگی در مقیاس 1:6 با جزییات کامل می باشد.جنس و مواد بکار رفته در این مجموعه از نوع پلاستیک بسبار با کیفیت و رنگ بندی عالی ساحته شده است.این ست برای علاقه مندان به این مجموعه ساخته شده است و کودکان نیز می توانند با استفاده و بازی از این مجموعه لذت ببرند.

 قیمت +مشخصات اسباب بازی جنگی و ارتشی پسرانه

 

فواید بازی با اسباب بازی جنگی

  • کودک با بازی با اسباب بازی جنگی حس اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری پیدا می کند.
  • با بازی های گروهی، مهارت اجتماعی او افزایش پیدا می کند.
  • بالا بردن صبر و حوصله در کودک
  • افزایش قوه تخیل و داستان پردازی

 آیا اسباب بازی جنگی و استفاده از تفنگ اسباب بازی بر رفتار کودکان تأثیر می گذارد؟

بسیاری از ما در مقطعی زمانی خاصی مثلا برای تولد یا مناسب های مهم برای کودکان هدایایی را می خریم. در اسباب بازی فروشی ها قفسه ها و بخش هایی وجود دارند که توجه ما را به خود جلب می کنند. شمشیرها ، سپرها، تفنگ ها و تانک ها فیگور های نظامی در کنار هم چیده شده اند تا کودکان و نوجوانان را سرگرم کنند. بزرگسالان در کنار هم برای صلح و همکاری ارزش قائل هستند و امیدوارند که این ارزش‌ها را به نسل‌های جوان و  بعدی منتقل کنند. ممکن است از خود بپرسیم که اسباب بازی جنگی چه نقشی در رشد کودکان دارد. آیا این فقط یک روش بی ضرر برای ابراز وجود است؟  آیا می تواند تأثیر منفی بر رفتار کودکان داشته باشد یا برعکس، می تواند تاثیر مفید داشته باشد؟ آیا کودکان از بازی با اسباب بازی های جنگی سود می برند؟

روانشناسان می گویند که نه تنها هیچ ارتباط علمی بین خشونت بازی در دوران کودکی و خشونت واقعی در بزرگسالی ایجاد نشده است، بلکه تحقیقات نشان می دهد که بازی با اسباب بازی های جنگی مزایای بسیار زیادی مانند دوستی بهتر، بهبود رفتار اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس دارد.

 قیمت + عکس + خرید اسباب بازی نظامی و جنگی

چرا اسباب بازی های جنگی برای بچه ها جذاب هستند؟

بازی در فضای باز یک ضرورت در رشد و رفاه کودکان خردسال است. به دلایل مختلف محیطی و فرهنگی و زندگی شهر نشینی امروزی ، به کودکان فرصت کمتری داده می شود تا بازی در فضای باز و آزاد را تجربه کنند. جنگ بازی برای قرن ها بخشی از رشد دوران کودکی بوده است و توسط اکثر فرهنگ ها به عنوان یک ضرورت دیده می شده و همچنان دیده می شود.از دیدگاه تکاملی کارکردهای بازی برای آموزش به کودکان که باید به خوبی انجام دهند، پیوندهای زیادی بین نقش بازی در گذشته و اجداد انسان ها و نوع بازی ای که کودکان خردسال به طور غریزی به سمت آن گرایش پیدا می کنند وجود دارد. در زمان های گذشته و تا چند دهه پیش فرهنگ جنگجویی و جنگ آوری جزیی از زندگی روزمره انسان ها بوده است و این امر با توجه با فرهنگ و شرایط منطقه ای به نسل های بعد منتقل شده است.

کودکان به بازی‌هایی کشیده می‌شوند که به آنها امکان می‌دهد ریسک کنند. آنها به دنبال دانشی هستند که برای هدایت زندگی نیاز دارند. اسباب بازی های جنگی به آنها فرصت هایی می دهد تا یاد بگیرند چگونه احساسات پرشور را کنترل کنند ، همکاری کنند ، ببخشند ، سازش کنند و توانایی های فیزیکی خود را آزمایش کنند. کودکان به خاطر چیزهایی که اسباب بازی جنگی به آنها می آموزد مجذوب بازی و سرگرمی با ابزار نظامی و ارتشی و جنگی می شوند.

قیمت + عکس + فیگور و ماکت جنگی و نظامی برند ام اند سی

اسباب بازی جنگی می تواند به عنوان یک ابزار آموزشی ایمن و مؤثر استفاده شود؟

معلمان و والدین تمایل دارند از ترویج فعالیت های جنگی اجتناب کنند. این تصور وجود دارد که ماهیت خشونت آمیز این بازی ها منجر به از دست دادن کنترل و ترس و یا آسیب دیدن کودکان می شود. رویکردهای رایج برای مقابله با بازی های جنگی ، ممنوعیت کامل یا استفاده بسیار کم و اندک و مدیریت شده است. این اقدامات می تواند بی اثر باشد. چون کودکان اغلب پافشاری و اصرار می کنند و مخفیانه در بازی های جنگی شرکت می کنند و یا با آن در پارک های کودک بازی می کنند. یک نگاه و رویکرد جایگزین برای بازی با اسباب بازی جنگی و نظامی این است که به اسباب بازی ها و بازی های جنگی به عنوان یک ابزار یادگیری نگاه کنیم. با راهنمایی در مورد استفاده درست و کارکرد آنها ، می توان آنها را بر اساس هیجان و احترام پایه گذاری کرد. همکاری با کودکان برای ایجاد رهنمودهای روشن و معقول مانند اینکه بازی باید همیشه برای خودشان، دیگران و محیط اطراف و دور و بر آنها محترمانه باشد و موجب اذیت و آزار دیگران نباشد، به بچه ها اجازه می دهد تا احساس مسئولیت کنند. پس از توافق با کودکان و راهنمایی های والدین و مربیان کودکان با این شرایط خود را مطابقت خواهند داد و در غالب چهارچوب ها قدم بر می دارند.

قیمت + عکس + خرید تفنگ اسباب بازی

در هنگام بازی با اسباب بازی های جنگی و نظامی کودکان مهارت های سازش، همدلی و آگاهی خود را توسعه می دهند و ایمنی در بازی را به عنوان اولویتی که در بین همه افراد بازی مشترک است را تشخیص می دهند. این آموزش ها خلاقیت واقعی را ارتقاء می دهد و نبوغ مورد نیاز برای حل مسائل پیچیده ای که پیش می آید را به کودکان یاد می دهد و از تقلید ساده رفتاری جلوگیری می کند. منع کردن کودکان از بازی با اسباب بازی های بازی جنگی نه تنها بی‌اثر است، بلکه نتایج مثبتی را که مربیان و والدین می‌توانند از آن استفاده کنند، نفی می‌کند و از بین خواهد برد و کودکان در فرصت های دیگر و سن های بالاتر به سراغ استفاده و تجربه از این ابزار و اسباب بازی های جنگی خواهد رفت و برای اغنا نمودن احساسات خود به نمونه های واقعی با کارکرد های مشابه نمونه های اصلی خواهد رفت.

قیمت + خرید +تفنگ + اسباب بازی موزیکال ابر قهرمانان اسباب بازی

 

بهبود مهارت های اجتماعی با بازی با ست جنگی اسباب بازی

هدف از خرید اسباب بازی ست جنگی فقط سرگرمی و خشونت نیست. در واقع بازی های جنگی اغلب تیمی و گروهی هستند و کودک مهارت اجتماعی را در این نوع بازی فرا می گیرد. کودکان در بازی های جنگی یاد می گیرند که تعامل داشته باشند. در راستای اهداف گروه تصمیم می گیرند و حرکت می کنند و این آموزش یک مهارت بزرگ در زندگی است.انجام بازی ‌های جنگی توسط کودکان، باعث ایجاد حس همدلی در کودکان می شود. با توجه به این که در این بازی ها نقش‌های مثبت و منفی وجود دارد، روابط دوستانه، وفاداری ، کمک و همیاری دادن به هم تیمی در وقتی که به کمک نیاز دارد، هم در بازی با اسباب بازی جنگی و نظامی وجود دارد.

قیمت + عکس + خرید + ماکت هواپیمای جنگی اف 18هورنت

اسباب بازی های جنگی چه نقشی در توسعه اجتماعی کودکان دارد؟

بازی به عنوان فرصتی برای کودکان برای رهاسازی انرژی و سرگرمی است. با این حال، نقش شناختی مهمی در رشد مهارت‌های اجتماعی و پردازش تجربیات کودک دارد.کودکان در موقعیت های مختلف در خانه و زندگی اجتماعی خود تعارض را تجربه می کنند. بازی جنگی ابزار پردازشی و تجربی ارزشمندی را برای آنها فراهم می کند که از طریق اسباب بازی های ایمن و متناسب با سن آنها، کودکان می توانند یاد بگیرند که احساسات خود را کنترل کنند و احساسات دیگران را در نظر بگیرند. کودکان در این گونه بازی های به سرعت می توانند با کودکان دیگر رابطه برقرار کنند با هم متحد شوند، گروه و تیم را تشکیل دهند و از مهارت های فردی هر یک از اعضای تیم در جهت پیش برد و اهداف بازی استفاده و هم همکاری می کنند. کودکان در هنگام بازی با اسباب بازی جنگی و نظامی درگیر فعالیت های بدنی نیز می شود که سبب می شود کودک در طول بازی فعالیت های بدنی مختلف انجام دهد و از تبلت و گوشی موبایل نیز دور باشد.

مشخصات + خرید +تفنگ + تیر فومی ابر قهرمانان مدل اسپایدرمن

ایجاد حس قوی بودن در کودک در بازی با اسباب بازی ست جنگی

دکتر کوهن در ارتباط بازی کودکان با اسباب بازی های جنگی می گوید که به کودک تان بیاموزید که دائم در حال بنگ بنگ و من کشتم نباشند! باید بدانند که گاهی هم ممکن است بازنده باشند و همیشه برنده بازی نیستند. پس باعث می شود که در زمان بازی با دوستان و والدینش از کنترل خارج نشود.کودک در زمان بازی با اسباب بازی های جنگی نباید خشونت را ببیند، بلکه به او بیاموزید که این بازی یک بازی قهرمانانه است و باید در نقش یک قهرمان باشد. به کودکان اجازه دهید که حق و ناحق را در دنیای خود طراحی کنند و بیاموزند. 

قیمت + ماکت + نظامی اورجینال سرباز و ادوات جنگی و نظامی

سوالات متداول خرید اسباب بازی ست جنگی

قیمت خرید اسباب بازی ست جنگی چقدر است؟

قیمت خرید اسباب بازی ست جنگی با توجه به مدل اسباب بازی و برند آن مشخص می شود. در فروشگاه کی کی تویز قیمت اسباب بازی های جنگی در سایت کی کی از 70 هزار تومن تا حدود 2 میلیون تومن است. 

خرید اسباب بازی ست جنگی برای چه سنی مناسب است؟

در هنگام خرید اسباب بازی ست جنگی به رده سنی کودک توجه شود. اغلب این اسباب بازی ها برای کودکان بالای 3 سال مناسب می باشد.

انواع مدل های اسلحه چیست؟ 

تفنگ ها و اسلحه ها مدل های مختلف و زیادی دارند.تفنگ های آب پاش ، تفنگ موزیکال ، تفنگ تیر فومی و اسفنجی ، کلت فلزی تیر ساچمه ای و ترقه ای ، مسلسل های تیر ژله ای و ... که بسیار زیاد و متفاوت هستند.

آیا لگوی جنگی و نظامی هم در بازار موجود می باشد؟

بله.مدل های بسیار زیادی در سایز های مختلف از لگو های جنگی و نظامی و ارتشی در سایت کی کی تویز در قسمت لگو ها با عکس و مشخصات کامل قرار دارد و یک بازی فکری و سرگرمی بسیار جالب با تم جنگی برای کودکان می تواند باشد.