فیلتر


اسباب بازی جنگی و نظامی و ارتشی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

اسباب بازی جنگی - نظامی - ارتشی

اسباب بازی جنگی و نظامی از دسته اسباب بازی های همیشگی کودکان در سنین کودکی و نوجوانی می باشد. اسباب بازی های جنگی و نظامی به شکل ها و طرح های مختلف برای بازی کودکان و نوجوانان تولید شده است. اسباب بازی های جنگی و نظامی و ارتشی مانند انواع تفنگ ها و کلت ها و مسلسل ها ، فیگور ، اکشن فیگور و ماکت های نظامی و جنگی و ارتشی ، ماشین ها ، موتور ها ، توپ ها ، تانک ها و بی سیم ها و دیگر تجهیزات اسباب بازی در قالب اسباب بازی جنگی برای بازی و سرگرمی کودکان می باشد.در این صفحه از وبسایت فروشگاه کی کی تویز می توانید انواع زیادی از اسباب بازی های جنگی و نظامی را با مشخصات دقیق و کامل مشاهده و ثبت سفارش نمایید.در صورتی که اسباب بازی مورد علاقه خود را در صفحه محصولات پیدا نمی کنید به صفحه اینستاگرام کی کی تویز kikitoys_2@ مراجعه کنید.

ربات ترنسفورمز تبدیل شونده دو عددی BF33915 ربات ترنسفورمز تبدیل شونده دو عددی BF33915

ربات ترنسفورمز تبدیل شونده دو عددی BF33915

(5) | (امتیاز این محصول)
627,000 %16
526,000 تومان
تفنگ و مسلسل اسباب بازی BT323 تیر فومی SHOT BALL GAN تفنگ و مسلسل اسباب بازی BT323 تیر فومی SHOT BALL GAN

تفنگ و مسلسل اسباب بازی BT323 تیر فومی SHOT BALL GAN

(5) | (امتیاز این محصول)
1,497,000 %13
1,300,000 تومان
ماسک دایناسور موزیکال و ربات ترنسفورمز تبدیل شونده 1686 ماسک دایناسور موزیکال و ربات ترنسفورمز تبدیل شونده 1686

ماسک دایناسور موزیکال و ربات ترنسفورمز تبدیل شونده 1686

(5) | (امتیاز این محصول)
827,000 %13
716,000 تومان
اسباب بازی ماسک چراغ دار و دستکش تیرانداز اسپایدرمن JD244 اسباب بازی ماسک چراغ دار و دستکش تیرانداز اسپایدرمن JD244

اسباب بازی ماسک چراغ دار و دستکش تیرانداز اسپایدرمن JD244

(4) | (امتیاز این محصول)
980,000 %16
826,000 تومان
مسلسل ساچمه ای تیر ژله ای رگباری اسباب بازی BUMBL BEE WATER GUN ST644 مسلسل ساچمه ای تیر ژله ای رگباری اسباب بازی BUMBL BEE WATER GUN ST644

مسلسل ساچمه ای تیر ژله ای رگباری اسباب بازی BUMBL BEE WATER GUN ST644

(4.67) | (امتیاز این محصول)
1,297,000 %19
1,050,000 تومان
هفت تیر اسباب بازی تیر فومی با پوکه PYTHON 357 YS045 هفت تیر اسباب بازی تیر فومی با پوکه PYTHON 357 YS045

هفت تیر اسباب بازی تیر فومی با پوکه PYTHON 357 YS045

(5) | (امتیاز این محصول)
527,000 %22
410,000 تومان
تفنگ و مسلسل اسباب بازی ایکس شات تیر فومی رگباری شارژی SHOOTING GAN 1220 تفنگ و مسلسل اسباب بازی ایکس شات تیر فومی رگباری شارژی SHOOTING GAN 1220

تفنگ و مسلسل اسباب بازی ایکس شات تیر فومی رگباری شارژی SHOOTING GAN 1220

(4.33) | (امتیاز این محصول)
1,585,000 %14
1,370,000 تومان
تفنگ و مسلسل آب پاش برقی اسباب بازی Electric water gun 3201 تفنگ و مسلسل آب پاش برقی اسباب بازی Electric water gun 3201

تفنگ و مسلسل آب پاش برقی اسباب بازی Electric water gun 3201

(4.67) | (امتیاز این محصول)
1,890,000 %13
1,650,000 تومان
کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی  کوچک مدل ایکس شات Water Gun 648-101 کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی  کوچک مدل ایکس شات Water Gun 648-101

کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی کوچک مدل ایکس شات Water Gun 648-101

(5) | (امتیاز این محصول)
287,000 %23
220,000 تومان
1 2 3 ... 19 20 21

اسباب بازی پسرانه 8 ساله جنگی

اسباب بازی پسرانه نقش مهمی در تربیت و رشد کودکان دارند. از سنین پایین، پسران اغلب به سمت اسباب‌بازی‌هایی کشیده می‌شوند که فعالیت بدنی، مهارت‌های حل مسئله و تخیل را تقویت می‌کنند. اسباب بازی پسرانه 8 ساله جنگی اهداف متعددی را انجام می‌دهند و جنبه‌های مختلف رشد کودک را پرورش می‌دهند.

یکی از جنبه‌های مهم اسباب‌بازی‌های پسرانه، توانایی آن‌ها در تقویت رشد فیزیکی است. اسباب‌بازی‌هایی مانند بلوک‌های ساختمانی، دوچرخه، اکشن فیگورها و تجهیزات ورزشی، پسران را تشویق می‌کنند تا در بازی‌های فعال شرکت کنند و به تقویت مهارت‌های حرکتی، تعادل، هماهنگی و آمادگی جسمانی کمک کنند. این فعالیت‌ها همچنین درس‌های ارزشمندی را در زمینه کار گروهی، پشتکار و نظم القا می‌کند.

علاوه بر این، اسباب‌بازی‌های پسرانه نقش حیاتی در تحریک رشد شناختی دارند. اسباب‌بازی‌هایی مانند پازل، بازی‌های رومیزی و مجموعه‌های ساخت و ساز و بازی های جنگی به مهارت‌های حل مسئله، تفکر استراتژیک و تحلیل انتقادی نیاز دارند. این اسباب‌بازی‌ها کمک می‌کنند پسران به طرز خلاقانه‌ای فکر کرده، اشیاء را دستکاری کرده و تصمیم‌گیری کنند؛ در نتیجه توانایی‌های شناختی آن‌ها را تقویت می‌کنند. 

کشاندن کودکان به جنسیت‌بندی اسباب‌بازی‌ها با توجه به جنسیتشان باید از میان برود. ارائه یک زمینه برای کودکان تا بتوانند از یک بازی متنوع از اسباب‌بازی‌ها و فعالیت‌ها براساس علایق و توانایی‌های شخصی خود استفاده کنند، امری اساسی برای تشویق همه‌جانبه رشد آن‌هاست. به این ترتیب، انتخاب اسباب‌بازی‌هایی مانند تفنگ یا شمشیر برای پسران نیز می‌تواند به تقویت هوش هیجانی، همدلی و مهارت‌های مراقبتی آنها کمک کند.

با ارائه گسترده‌ای از اسباب‌بازی‌ها که از جنبه‌های مختلف رشد را تحریک می‌کنند، نه تنها کودکان از نقطه نظر فیزیکی یا شناختی پرورش می‌یابند، بلکه به آن‌ها امکان داده می‌شود تا علایق و توانایی‌های خود را کشف کرده و ابراز کنند. این اقدام توانمندانه می‌تواند کودکان را برای زندگی و رشد در جهانی پر از چالش‌ها و مواجهه با مسائل، آماده کند. 

پسران 8 ساله می‌توانند از انواع مختلفی از اسباب‌بازی‌ها که در بازار ایران موجود است لذت ببرند. انتخاب بهترین مدل اسباب‌بازی مناسب برای کودک شما می‌تواند امری مهم باشد.

مشخصات و خرید اسباب بازی نظامی و جنگی 

از اسباب بازی های محبوب و پر هیجان در میان کودکان مخصوصا پسر بچه ها اسباب بازی های ارتشی و نظامی است. در اسباب بازی ست جنگی معمولا تانک، تفنگ، دوربین اسباب بازی و بی سیم اسباب بازی و ماشین جنگی و ماکت و فیگور سرباز اسباب بازی وجود دارد.اسباب بازی ست جنگی و نظامی بیشتر لوازم و ابزار بازی و ماشین های جنگی و لوازم جانبی جنگی است که اغلب می توانند موزیکال و به شکل ماکت باشند.

قیمت+عکس+سایت+خرید+اسباب بازی+جنگی+پسرانه

پسر بچه ها عاشق این اسباب بازی ها هستند و ساعت ها با آن سرگرم می شوند و لذت می برند.به گفته دکتر کوهن وقتی کودکان با اسباب بازی های ست جنگی و نظامی در نقش افراد خوب و بد می روند و بازی می کنند، به حقیقت در حال کنترل و درک ارتباط وقایع و اتفاقات خود در این جهان می باشند. با بازی کردن و خرید اسباب بازی ست جنگی در واقع تصمیم گیری مستقل را به کودک می آموزند.

قیمت+عکس+خرید+اسباب بازی+فیگور+ماکت+سرباز+جنگی+نظامی

در فروشگاه کی کی تویز انواع مدل های اسلحه و تفنگ مانند کلت فلزی ، تفنگ اسنایپر ، تفنگ شات گان ، تفنگ تیر اسفنجی ، تفنگ آب پاش ، کلت و تفنگ موزیکال با نور ، مسلسل اسباب بازی و ... برای بازی و سرگرمی کودکان در سنین مختلف وجود دارد که با مشخصات فنی کامل شما می توانید آن را در صفحه اسباب بازی نظامی و جنگی ملاحظه کنید.

قیمت + عکس + اسباب بازی + کلت فلزی ساچمه ای

اسباب بازی های دیگری مانند ماکت از تجهیزات و ادوات جنگی و نظامی و ارتشی نظیر ماکت هواپیما ، ماشین ، موتور ، قایق ، برج دیدبانی ، توپ ، تانک و ... از برند های معروف و معتبر مانند ام اند سی تویز MC TOYS در سایت و فروشگاه کی کی تویز موجود می باشد که دارای کیفیت عالی و بی نظیری برای بازی و سرگرمی کودکان و کلکسیون و مجموعه برای بزرگسالان می باشد.

اسباب بازی پسرانه 8 ساله جنگی اغلب جزو محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌های پسران بچه محسوب می‌شوند. این نوع اسباب‌بازی‌ها شامل تانک، تفنگ، دوربین‌های اسباب‌بازی بی‌سیم، ماشین‌های جنگی و ماکت و فیگورهای سربازی می‌شود. این اسباب‌بازی‌ها معمولاً شامل لوازم و ابزار بازی، ماشین‌های جنگی و لوازم جانبی جنگی هستند که می‌توانند به صورت موزیکال یا به شکل ماکت باشند.

به گفته دکتر کوهن، وقتی کودکان با اسباب‌بازی‌های جنگی در نقش افراد خوب و بد بازی می‌کنند، در واقع در حال کنترل و درک ارتباط و وقایع جهان خود هستند. این نوع بازی‌ها می‌تواند به کودکان کمک کند تا تصمیم‌گیری مستقل را یاد بگیرند و درک بهتری از جهان خود کسب کنند.

ماکت برج دیدبانی بزرگ و سرباز برند ام اند سی 

ست برج دیدبانی و سرباز با تجهیزات نظامی از مجموعه کارهای شرکت M & C TOY CENTRE که بصورت تخصصی در شهر هنگ کنگ مهد ساختن فیگور های اورجینال و بسیار با کیفیت در مقیاس های کوچک تر از نمونه واقعی ساخته شده است.

قیمت + عکس + خرید اسباب بازی برج دیدبانی بزرگ

این ست شامل تجهیزات و لوازم و ادوات جنگی در مقیاس 1:6 با جزییات کامل می باشد.جنس و مواد بکار رفته در این مجموعه از نوع پلاستیک بسبار با کیفیت و رنگ بندی عالی ساحته شده است.این ست برای علاقه مندان به این مجموعه ساخته شده است و کودکان نیز می توانند با استفاده و بازی از این مجموعه لذت ببرند.

 قیمت +مشخصات اسباب بازی جنگی و ارتشی پسرانه

 

فواید بازی با اسباب بازی جنگی

  • کودک با بازی با اسباب بازی جنگی حس اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری پیدا می کند.
  • با بازی های گروهی، مهارت اجتماعی او افزایش پیدا می کند.
  • بالا بردن صبر و حوصله در کودک
  • افزایش قوه تخیل و داستان پردازی

آیا اسباب بازی جنگی و استفاده از تفنگ اسباب بازی بر رفتار کودکان تأثیر می گذارد؟

بسیاری از ما در مقطعی زمانی خاصی مثلا برای تولد یا مناسب های مهم برای کودکان هدایایی را می خریم. در اسباب بازی فروشی ها قفسه ها و بخش هایی وجود دارند که توجه ما را به خود جلب می کنند. شمشیرها ، سپرها، تفنگ ها و تانک ها فیگور های نظامی در کنار هم چیده شده اند تا کودکان و نوجوانان را سرگرم کنند. بزرگسالان در کنار هم برای صلح و همکاری ارزش قائل هستند و امیدوارند که این ارزش‌ها را به نسل‌های جوان و  بعدی منتقل کنند. ممکن است از خود بپرسیم که اسباب بازی جنگی چه نقشی در رشد کودکان دارد. آیا این فقط یک روش بی ضرر برای ابراز وجود است؟  آیا می تواند تأثیر منفی بر رفتار کودکان داشته باشد یا برعکس، می تواند تاثیر مفید داشته باشد؟ آیا کودکان از بازی با اسباب بازی های جنگی سود می برند؟

روانشناسان می گویند که نه تنها هیچ ارتباط علمی بین خشونت بازی در دوران کودکی و خشونت واقعی در بزرگسالی ایجاد نشده است، بلکه تحقیقات نشان می دهد که بازی با اسباب بازی های جنگی مزایای بسیار زیادی مانند دوستی بهتر، بهبود رفتار اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس دارد.

 قیمت + عکس + خرید اسباب بازی نظامی و جنگی

چرا اسباب بازی های جنگی برای بچه ها جذاب هستند؟

بازی در فضای باز یک ضرورت در رشد و رفاه کودکان خردسال است. به دلایل مختلف محیطی و فرهنگی و زندگی شهر نشینی امروزی ، به کودکان فرصت کمتری داده می شود تا بازی در فضای باز و آزاد را تجربه کنند. جنگ بازی برای قرن ها بخشی از رشد دوران کودکی بوده است و توسط اکثر فرهنگ ها به عنوان یک ضرورت دیده می شده و همچنان دیده می شود.از دیدگاه تکاملی کارکردهای بازی برای آموزش به کودکان که باید به خوبی انجام دهند، پیوندهای زیادی بین نقش بازی در گذشته و اجداد انسان ها و نوع بازی ای که کودکان خردسال به طور غریزی به سمت آن گرایش پیدا می کنند وجود دارد. در زمان های گذشته و تا چند دهه پیش فرهنگ جنگجویی و جنگ آوری جزیی از زندگی روزمره انسان ها بوده است و این امر با توجه با فرهنگ و شرایط منطقه ای به نسل های بعد منتقل شده است.

کودکان به بازی‌هایی کشیده می‌شوند که به آنها امکان می‌دهد ریسک کنند. آنها به دنبال دانشی هستند که برای هدایت زندگی نیاز دارند. اسباب بازی های جنگی به آنها فرصت هایی می دهد تا یاد بگیرند چگونه احساسات پرشور را کنترل کنند ، همکاری کنند ، ببخشند ، سازش کنند و توانایی های فیزیکی خود را آزمایش کنند. کودکان به خاطر چیزهایی که اسباب بازی جنگی به آنها می آموزد مجذوب بازی و سرگرمی با ابزار نظامی و ارتشی و جنگی می شوند.

قیمت + عکس + فیگور و ماکت جنگی و نظامی برند ام اند سی

چرا اسباب بازی های جنگی برای پسر بچه ها جذابیت دارد؟

از دو نگاه مختلف، می‌توان به ویژگی‌هایی که باعث جذابیت بازی با اسباب بازی پسرانه 8 ساله جنگی می‌شود، اشاره کرد. از یک سو، با توجه به فرهنگ و تاریخ جهانی، و با دیدگاه تاریخی به بخشی از آموزش و رشد دوران کودکی، برخی انسانها این نوع بازی را به عنوان یک ضرورت قرون گذشته و فرهنگی قدیمی می‌بینند. از سوی دیگر، این نوع بازی این امکان را به کودکان می‌دهد که احساسات پرشور خود را کنترل کنند، همکاری کنند، ببخشند و مهارت‌های فیزیکی خود را آزمایش کنند. به علاوه، توانایی ایجاد ارتباط و برقراری هماهنگی نیز از جمله مزایای این نوع بازی برای کودکان است.  

اسباب بازی جنگی می تواند به عنوان یک ابزار آموزشی ایمن و مؤثر استفاده شود؟

معلمان و والدین تمایل دارند از ترویج فعالیت های جنگی اجتناب کنند. این تصور وجود دارد که ماهیت خشونت آمیز این بازی ها منجر به از دست دادن کنترل و ترس و یا آسیب دیدن کودکان می شود. رویکردهای رایج برای مقابله با بازی های جنگی ، ممنوعیت کامل یا استفاده بسیار کم و اندک و مدیریت شده است. این اقدامات می تواند بی اثر باشد. چون کودکان اغلب پافشاری و اصرار می کنند و مخفیانه در بازی های جنگی شرکت می کنند و یا با آن در پارک های کودک بازی می کنند.

یک نگاه و رویکرد جایگزین برای بازی با اسباب بازی جنگی و نظامی این است که به اسباب بازی ها و بازی های جنگی به عنوان یک ابزار یادگیری نگاه کنیم. با راهنمایی در مورد استفاده درست و کارکرد آنها ، می توان آنها را بر اساس هیجان و احترام پایه گذاری کرد. همکاری با کودکان برای ایجاد رهنمودهای روشن و معقول مانند اینکه بازی باید همیشه برای خودشان، دیگران و محیط اطراف و دور و بر آنها محترمانه باشد و موجب اذیت و آزار دیگران نباشد، به بچه ها اجازه می دهد تا احساس مسئولیت کنند. پس از توافق با کودکان و راهنمایی های والدین و مربیان کودکان با این شرایط خود را مطابقت خواهند داد و در غالب چهارچوب ها قدم بر می دارند.

قیمت + عکس + خرید تفنگ اسباب بازی

در هنگام بازی با اسباب بازی های جنگی و نظامی کودکان مهارت های سازش، همدلی و آگاهی خود را توسعه می دهند و ایمنی در بازی را به عنوان اولویتی که در بین همه افراد بازی مشترک است را تشخیص می دهند. این آموزش ها خلاقیت واقعی را ارتقاء می دهد و نبوغ مورد نیاز برای حل مسائل پیچیده ای که پیش می آید را به کودکان یاد می دهد و از تقلید ساده رفتاری جلوگیری می کند. منع کردن کودکان از بازی با اسباب بازی های بازی جنگی نه تنها بی‌اثر است، بلکه نتایج مثبتی را که مربیان و والدین می‌توانند از آن استفاده کنند، نفی می‌کند و از بین خواهد برد و کودکان در فرصت های دیگر و سن های بالاتر به سراغ استفاده و تجربه از این ابزار و اسباب بازی های جنگی خواهد رفت و برای اغنا نمودن احساسات خود به نمونه های واقعی با کارکرد های مشابه نمونه های اصلی خواهد رفت.

قیمت + خرید +تفنگ + اسباب بازی موزیکال ابر قهرمانان اسباب بازی

 

بهبود مهارت های اجتماعی با بازی با ست جنگی اسباب بازی

هدف از خرید اسباب بازی ست جنگی فقط سرگرمی و خشونت نیست. در واقع بازی های جنگی اغلب تیمی و گروهی هستند و کودک مهارت اجتماعی را در این نوع بازی فرا می گیرد. کودکان در بازی های جنگی یاد می گیرند که تعامل داشته باشند. در راستای اهداف گروه تصمیم می گیرند و حرکت می کنند و این آموزش یک مهارت بزرگ در زندگی است.انجام بازی ‌های جنگی توسط کودکان، باعث ایجاد حس همدلی در کودکان می شود. با توجه به این که در این بازی ها نقش‌های مثبت و منفی وجود دارد، روابط دوستانه، وفاداری ، کمک و همیاری دادن به هم تیمی در وقتی که به کمک نیاز دارد، هم در بازی با اسباب بازی جنگی و نظامی وجود دارد.

قیمت + عکس + خرید + ماکت هواپیمای جنگی اف 18هورنت

اسباب بازی های جنگی چه نقشی در توسعه اجتماعی کودکان دارد؟

بازی به عنوان فرصتی برای کودکان برای رهاسازی انرژی و سرگرمی است. با این حال، نقش شناختی مهمی در رشد مهارت‌های اجتماعی و پردازش تجربیات کودک دارد.کودکان در موقعیت های مختلف در خانه و زندگی اجتماعی خود تعارض را تجربه می کنند. بازی جنگی ابزار پردازشی و تجربی ارزشمندی را برای آنها فراهم می کند که از طریق اسباب بازی های ایمن و متناسب با سن آنها، کودکان می توانند یاد بگیرند که احساسات خود را کنترل کنند و احساسات دیگران را در نظر بگیرند. کودکان در این گونه بازی های به سرعت می توانند با کودکان دیگر رابطه برقرار کنند با هم متحد شوند، گروه و تیم را تشکیل دهند و از مهارت های فردی هر یک از اعضای تیم در جهت پیش برد و اهداف بازی استفاده و هم همکاری می کنند. کودکان در هنگام بازی با اسباب بازی جنگی و نظامی درگیر فعالیت های بدنی نیز می شود که سبب می شود کودک در طول بازی فعالیت های بدنی مختلف انجام دهد و از تبلت و گوشی موبایل نیز دور باشد.

مشخصات + خرید +تفنگ + تیر فومی ابر قهرمانان مدل اسپایدرمن

ایجاد حس قوی بودن در کودک در بازی با اسباب بازی ست جنگی

دکتر کوهن در ارتباط بازی کودکان با اسباب بازی های جنگی می گوید که به کودک تان بیاموزید که دائم در حال بنگ بنگ و من کشتم نباشند! باید بدانند که گاهی هم ممکن است بازنده باشند و همیشه برنده بازی نیستند. پس باعث می شود که در زمان بازی با دوستان و والدینش از کنترل خارج نشود.کودک در زمان بازی با اسباب بازی های جنگی نباید خشونت را ببیند، بلکه به او بیاموزید که این بازی یک بازی قهرمانانه است و باید در نقش یک قهرمان باشد. به کودکان اجازه دهید که حق و ناحق را در دنیای خود طراحی کنند و بیاموزند. 

برای سفارش و خریدست های اسباب بازی جنگی و نظامی می توانید بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری و از طریق سایت اینترنتی فروشگاه کی کی تویز اقدام نمایید. برای مشاهده مشخصات و قیمت همه نمونه های تفنگ و ست جنگی و نظامی موجود در سایت کی کی تویز بر روی لینک جنگی و نظامی کلیک نماید.

قیمت + ماکت + نظامی اورجینال سرباز و ادوات جنگی و نظامی

سوالات متداول خرید اسباب بازی ست جنگی

قیمت خرید اسباب بازی ست جنگی چقدر است؟

قیمت خرید اسباب بازی ست جنگی با توجه به مدل اسباب بازی و برند آن مشخص می شود. در فروشگاه کی کی تویز قیمت اسباب بازی های جنگی در سایت کی کی از 70 هزار تومن تا حدود 2 میلیون تومن است. 

خرید اسباب بازی ست جنگی برای چه سنی مناسب است؟

در هنگام خرید اسباب بازی ست جنگی به رده سنی کودک توجه شود. اغلب این اسباب بازی ها برای کودکان بالای 3 سال مناسب می باشد.

انواع مدل های اسلحه چیست؟ 

تفنگ ها و اسلحه ها مدل های مختلف و زیادی دارند.تفنگ های آب پاش ، تفنگ موزیکال ، تفنگ تیر فومی و اسفنجی ، کلت فلزی تیر ساچمه ای و ترقه ای ، مسلسل های تیر ژله ای و ... که بسیار زیاد و متفاوت هستند.

آیا لگوی جنگی و نظامی هم در بازار موجود می باشد؟

بله.مدل های بسیار زیادی در سایز های مختلف از لگو های جنگی و نظامی و ارتشی در سایت کی کی تویز در قسمت لگو ها با عکس و مشخصات کامل قرار دارد و یک بازی فکری و سرگرمی بسیار جالب با تم جنگی برای کودکان می تواند باشد.