فیلتر


عروسک و باربی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

اسباب بازی عروسک و باربی

عروسک های اسباب بازی از سرگرمی های جذاب و پر طرفدار در میان دختران می باشد که شامل انواع مختلف و زیادی هستند.هر کدام از عروسک های اسباب بازی موجود در وبسایت کی کی تویز دارای ویژگی خاصی می باشد که در قسمت توضیحات محصول جزییات آن را می توانید مشاهده کنید و با تخفیفات عالی آن را خریداری نمایید.

عروسک باربی عروس مفصلی اسباب بازی Barbi 36015
این محصول یک عروسک باربی عروس تمام مفصلی بسیار زیبا است.باربی مفصلی یک عروسک خوشگل برای بازی دختر خانومها می باشد.
عروسک باربی مفصلی پیراهن زرد Barbi
این محصول یک عروسک باربی تمام مفصلی بسیار زیبا است.باربی مفصلی یک عروسک خوشگل برای بازی دختر خانومها می باشد.
عروسک باربی مفصلی لباس دوبندی Barbi
این محصول یک عروسک باربی تمام مفصلی بسیار زیبا است.باربی مفصلی یک عروسک خوشگل برای بازی دختر خانومها می باشد.
عروسک باربی مفصلی لباس صورتی Barbi
این محصول یک عروسک باربی تمام مفصلی بسیار زیبا است.باربی مفصلی یک عروسک خوشگل برای بازی دختر خانومها می باشد.
عروسک باربی پیراهن آبی مفصلی Barbi
این محصول یک عروسک باربی تمام مفصلی بسیار زیبا است.باربی مفصلی یک عروسک خوشگل برای بازی دختر خانومها می باشد.
عروسک پولیشی سونیک و دوستان
عروسک پولیشی شخصیت کارتونی سونیک که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل مورد نظر بر روی گزینه رنگ کلیک کنید.
عروسک باربی مفصلی امیلی EMILY 079
این محصول یک عروسک باربی مفصلی بسیار باکیفیت می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند. این باربی به همراه کیف و کفش و یک عدد گربه می باشد.
عروسک باربی مفصلی دامن راه راه 2811
این محصول یک عروسک باربی مفصلی بسیار باکیفیت می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
باربی مفصلی دامن قلبی 2811
باربی مفصلی دامن قلبی 2811
%14 185,000
160,000 تومان
این محصول یک عروسک باربی مفصلی بسیار باکیفیت می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
عروسک باربی مفصلی دامن صورتی 2811
این محصول یک عروسک باربی مفصلی بسیار باکیفیت می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
عروسک باربی مفصلی لباس سفید 2811
این محصول یک عروسک باربی مفصلی بسیار باکیفیت می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
عروسک بی بی بورن نوزاد اسباب بازی Warm baby 8040
این محصول یک عروسک بی بی برن طرح نوزاد به همراه وسایل نگهداری و پوشک می باشد که از جنس نرم گوشتی و سیلیکونی ساخته شده است.
1 2 3 ... 11 12 13

عروسک باربی اسباب بازی 

اسباب بازی های دخترانه در انواع مدل ها تولید شده و در بازار وجود دارند. اما بعضی از اسباب بازی ها در بین دختر بچه ها محبوب تر هستند. از اسباب بازی های محبوب در بین دختران می توان به عروسک ها اشاره کرد که شامل انواع مختلف و زیادی هستند.از دسته عروسک های پرطرفدار مانند عروسک های پولیشی در مدل های مختلف ، عروسک های باربی ، عروسک های بی بی برن یا عروسک پوشکی با وسایل و تجهیزات و عروسک با شکل عروسک های شخصیت های کارتونی نام برد.

قیمت و خرید عروسک باربی+ سایت عروسک باربی اسباب بازی دخترانه

عروسک از اسباب بازی های جذاب و پرطرفدار برای کودکان در سرتاسر دنیا است. انواع مختلف از مدل ها با برندها و کیفیت های مختلفی در بازار وجود دارند. در کی کی تویز بهترین مدل ها و جدیدترین مدل ها از اسباب بازی عروسک های اورجینال و باکیفیت وجود دارد که می توانید براحتی آنها را برای کودک خود سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

بازی با عروسک‌ و عروسک باریی و تأثیر مثبتی بر ذهن کودکان مانند داستان‌گویی، تخیل و خلاقیت را ایجاد می‌کند.مزایای عروسک‌بازی تا حدودی توسط والدین نادیده گرفته شده است، زیرا الگوهای بازی تخیلی خروجی ملموسی مانند اتمام کاردستی یا کشیدن یک نقاشی ندارند. از مزایای مثبت بازی با عروسک و عروسک باربی اسباب بازی را می توان در آماده‌سازی کودکان برای آینده از طریق پرورش مهارت‌های اجتماعی مانند همدلی نشان دانست.

مزایای سرگرم شدن با عروسک و باربی اسباب بازی 

محققان از تصویربرداری عصبی برای مطالعه مغز کودکانی که با عروسک هایی مانند باربی بازی می کنند، استفاده کردند. آنها مشاهده کردند که حتی زمانی که کودکان به تنهایی بازی می کنند، بخش هایی از مغز که با پردازش اطلاعات اجتماعی مرتبط است با فعالیت روشن می شود.تحقیقات نشان می دهد که ما از این ناحیه از مغز زمانی استفاده می‌کنیم که به دیگران فکر می‌کنیم، به‌ویژه زمانی که به افکار یا احساسات دیگران فکر می‌کنیم. عروسک‌ها آنها را تشویق می‌کنند تا جهان‌های خیالی کوچک خود را بسازند، برخلاف بازی‌های حل مسئله یا ساختن. آنها کودکان را تشویق می کنند که در مورد افراد دیگر و نحوه تعامل آنها با یکدیگر فکر کنند.یافته‌ها حاکی از آن است که بازی با عروسک‌ها از توانایی کودکان برای توسعه مهارت‌های پردازش اجتماعی و همدلی پشتیبانی می‌کند.

عوامل کلیدی تعیین‌کننده موفقیت آینده در زمینه‌هایی مانند اجتماعی شدن و تحصیلات

 محققان بر این باورند اگر به هر کودکی آموزش همدلی داده شود، و این مهارت را حفظ کند، آن را پرورش دهد و با آن بزرگ شود، نسل بعدی در کل همدل‌تر خواهند بود که پتانسیل تغییر همه چیز را دارد.جهان در حال حاضر به همدلی بیشتری نیاز دارد و یک عروسک می تواند به ما کمک کند تا به آنجا برسیم.این حقایق را از طریق احساسات موجود در این اعمال مهربانانه منتقل کند. ما باید بین علم و احساسات تعادل برقرار می‌کردیم. ما این را با هدایت احساسات در داستان سرایی و پایه‌گذاری واقعیت آن حل کردیم.

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+اسباب بازی+باربی+با اسب

تکامل عروسک ها و فراگیر شدن و پوشش همه سلیقه ها

در حال حاضر مشتریان عروسک ها می توانند عروسک های باربی را با طیف وسیعی از شکل های بدن، رنگ پوست، عروسک باربی با مشاغل مختلف مانند دکتر و ورزشکار و حتی عروسک های روی صندلی چرخدار یا افرادی که دارای لکه های پوستی با رنگ های مختلف هستند خریداری کنند.آخرین تحقیقات نشان می‌دهد که کودکان هنگام بازی با عروسک‌ها بیشتر در مورد افکار و احساسات دیگران صحبت می‌کنند . صحبت کردن در مورد حالات درونی دیگران به کودکان این امکان را می دهد که مهارت های اجتماعی را هنگام تعامل با مردم در دنیای واقعی تمرین کنند و به طور بالقوه به رشد عاطفی کلی آنها کمک می کند.این تحقیقاتی است که از علوم اعصاب برای بررسی تأثیرات رشدی کوتاه مدت و بلندمدت عروسک بازی استفاده کرده است .

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+اسباب بازی+باربی+عروسک+خانم دکتر

وقتی کودکان با عروسک‌ها دنیاهای تخیلی و نقش‌آفرینی می‌سازند، ابتدا با صدای بلند ارتباط برقرار می‌کنند و سپس پیام افکار، عواطف و احساسات دیگران را درونی می‌کنند. این می‌تواند اثرات مثبت طولانی‌مدتی بر روی کودکان داشته باشد، مانند افزایش نرخ‌های پردازش اجتماعی و عاطفی و ایجاد مهارت‌های اجتماعی مانند همدلی که می‌تواند برای ایجاد و شکل‌گیری عادات مادام‌العمر درونی شود. اگرچه کودکان ممکن است در 22 ماه گذشته در خارج از خانه خود کاهش محرک شناختی و اجتماعی را تجربه کرده باشند، اما عروسک بازی این فرصت را برای کودکان فراهم می کند تا صحنه ها و تعاملات زندگی روزمره خود را تقلید کنند.بچه‌ها می‌توانند مهارت‌های اجتماعی کلیدی و زبان درباره افکار و احساسات دیگران را از طریق عروسک بازی تمرین کنند، حتی زمانی که به تنهایی بازی می‌کنند.

بهترین+قیمت+عروسک+باربی+برای+کودکان

زبان حالت داخلی بدن کودکان چه افکاری در آنها را تقویت و نمایان می کند؟

محققان از پیشرفته ترین تجهیزات طیف سنجی عملکردی نزدیک به مادون قرمز برای بررسی فعال شدن مغز استفاده کردند. در همان زمان، بچه ها با عروسک ها و تبلت ها هم خودشان و هم با یک نفر دیگر بازی می کردند. محققان دریافتند که بازی با عروسک‌ها نسبت به بازی با بازی‌های تبلت، ISL بیشتری را در مورد دیگران تحریک می‌کند و استفاده از ISL در مورد دیگران با افزایش فعال‌سازی pSTS مرتبط است.زبان حالت داخلی می تواند نشان دهد که کودک در حین بازی با عروسک ها به افکار و احساسات دیگران فکر می کند. این مهارت ها برای تعامل با افراد دیگر، یادگیری از افراد دیگر و هدایت موقعیت های اجتماعی مختلف بسیار مهم هستند. برای ایجاد و حفظ دوستی ها و نحوه یادگیری آنها از معلمان و والدین خود بسیار مهم است.به نظر می‌رسد که همدلی و مهارت‌های پردازش اجتماعی بسیار مورد توجه والدین قرار می‌گیرد و با رشد کودکان از نظر عاطفی، تحصیلی و اجتماعی ضروری است.

کودکان آنچه را که می بینند والدین، معلمان یا همسالانشان می گویند و انجام می دهند تقلید می کنند و عروسک ها می توانند به آنها فرصتی بدهند تا آنچه را که دیده اند و شنیده اند برای تمرین مهارت هایی که می توانند در موقعیت های اجتماعی واقعی استفاده کنند، بازآفرینی کنند.

چرا عروسک برای همه سنین جذاب است؟

در دنیای امروز تنوع بسیار زیادی در این محصولات است که برای هر گروه سنی، عروسک‌های مناسبی وجود دارد. اما شاید برای شما سوال باشد استفاده از عروسک در سنین بالاتر چه لزومی دارد؟عروسک‌ها یادآور همیشگی روزهای خوش کودکی هستند و با داشتن آن‌ها می‌توان حس خوب آن دوران را همیشه همراه خود داشت. از طرفی نیز در بیشتر اوقات بهترین گزینه برای انتقال محبت و حس خوب خود به عزیزانتان می‌باشد.با اینکه عروسک ها جان ندارند، اما می توانند همراه همیشگی شما در هر سنی می باشند. همچنین طرح‌های متنوع و جذاب و فانتزی آن ها امروزه با توجه به تکنولوژی های روز و مدرن در کمد و دکور هر کودک و نوجوانی حتی بزرگسالان جایگاه ویژه ای دارند.

قیمت+عکس+خرید+سایت+باریی+مفصلی+اسباب بازی

سوالات متداول خرید و قیمت عروسک و باربی

عروسک ها و باربی ها بر چه اساس ساخته و طراحی شده اند؟

بیشتر از شخصیت های واقعی برای ساخت و طراحی آن ها الهام گرفته شده است. از شخصیت های انیمیشن هم استفاده شده است.

عروسک ها و عروسک های باربی برای چه سنی مناسب هستند؟

رده سنی مناسب و سن پیشنهادی برای بازی با عروسک ها توسط کارخانه سازنده مشخص شده است. برای کودکان خردسال و نوزاد عروسک های استاندارد پولیشی و نرم و کودکان بزرگتر عروسک ها و باربی برای سن بالای 3 سال مناسب هستند.

فواید بازی با عروسک چیست؟

به جز جنبه سرگرمی بازی با عروسک، جنبه های آموزشی و یادگیری و قوت مهارت ها در کودکان هم وجود دارد.

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+عروسک+اسباب بازی+دخترانه