فیلتر


عروسک اسباب بازی-فیگور اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

قیمت و خرید عروسک و فیگور و ماکت اسباب بازی 

اسباب بازی عروسک و فیگور از بهترین علاقه مندی های کودکان دختر و پسر در دوران کودکی و نوجوانی می باشد که در انواع و اشکال مختلف ساخته می شوند. بازی با عروسک ها و فیگور های اسباب بازی شخصیتی و داستانی برای کودکان می توانند به رشد فکری و حرکتی او بی انجامد. در این صفحه از وب سایت کی کی تویز شما می توانید از بهترین مارک ها و برند های عروسک و فیگور اسباب بازی دخترانه و پسرانه بازدید کنید و با ثبت سفارش ، آن را در سراسر کشور در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید. 

فیگور حیوانات ماکت مار پیتون اسباب بازی Pythonidae Fiqure 2625 فیگور حیوانات ماکت مار پیتون اسباب بازی Pythonidae Fiqure 2625

فیگور حیوانات ماکت مار پیتون اسباب بازی Pythonidae Fiqure 2625

(5) | (امتیاز این محصول)
535,000 %17
446,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت سنجاب اسباب بازی Squirrel figure 690 فیگور حیوانات ماکت سنجاب اسباب بازی Squirrel figure 690

فیگور حیوانات ماکت سنجاب اسباب بازی Squirrel figure 690

(5) | (امتیاز این محصول)
405,000 %22
316,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت تمساح اسباب بازی Crocodile figure 923 فیگور حیوانات ماکت تمساح اسباب بازی Crocodile figure 923

فیگور حیوانات ماکت تمساح اسباب بازی Crocodile figure 923

(5) | (امتیاز این محصول)
457,000 %16
386,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت شیر اسباب بازی 1467 Lion fiqure فیگور حیوانات ماکت شیر اسباب بازی 1467 Lion fiqure

فیگور حیوانات ماکت شیر اسباب بازی 1467 Lion fiqure

(5) | (امتیاز این محصول)
388,000 %16
326,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت فک دریایی کوچک اسباب بازی  Seal figure 160 فیگور حیوانات ماکت فک دریایی کوچک اسباب بازی  Seal figure 160

فیگور حیوانات ماکت فک دریایی کوچک اسباب بازی Seal figure 160

(5) | (امتیاز این محصول)
199,000 %17
165,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت گاومیش و بوفالو اسباب بازی Buffalo figure 1106 فیگور حیوانات ماکت گاومیش و بوفالو اسباب بازی Buffalo figure 1106

فیگور حیوانات ماکت گاومیش و بوفالو اسباب بازی Buffalo figure 1106

(5) | (امتیاز این محصول)
780,000 %21
616,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت موش اسباب بازی Mouse figure 1582 فیگور حیوانات ماکت موش اسباب بازی Mouse figure 1582

فیگور حیوانات ماکت موش اسباب بازی Mouse figure 1582

(5) | (امتیاز این محصول)
475,000 %27
346,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت فیل بزرگ اسباب بازی Elephant figure 778 فیگور حیوانات ماکت فیل بزرگ اسباب بازی Elephant figure 778

فیگور حیوانات ماکت فیل بزرگ اسباب بازی Elephant figure 778

(5) | (امتیاز این محصول)
875,000 %12
766,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت کوسه خالدار بزرگ اسباب بازی Shark figure 854 فیگور حیوانات ماکت کوسه خالدار بزرگ اسباب بازی Shark figure 854

فیگور حیوانات ماکت کوسه خالدار بزرگ اسباب بازی Shark figure 854

(5) | (امتیاز این محصول)
875,000 %12
766,000 تومان
1 2 3 ... 104 105 106

 

چرا اسباب بازی ها و بازی ها برای کودکان مهم است؟

بازی بالاترین شکل تحقیق است - آلبرت انیشتین چقدر درست گفته! اینطور نیست؟ بازی کردن بهترین راه شروع یادگیری کودکان است. بچه ها عاشق کشف و یادگیری چیزهای جدید در مراحل اولیه زندگی خود هستند. ما به عنوان پدر و مادر خانه‌هایمان را پر از اسباب‌بازی‌هایی می‌کنیم که کودکان ما به میزان زیادی آنها را دوست دارند و با آن‌ها سرگرم شوند. اما آیا می دانستید که تشویق فرزندتان به بازی با اسباب بازی ها و فعالیت آموزشی می تواند به رشد فکری و حرکتی او کمک کند؟

قیمت+عکس+خرید+سایت+عروسک+باربی+فیگور+اسباب بازی

اسباب‌بازی‌های آموزشی و فعالیت بدنی در مراحل اولیه رشد کودک باعث تقویت حواس، تخیل و افزایش مهارت‌های اجتماعی کودک می شود. 

چرا والدین باید برای یادگیری کودکان بر روی بازی و اسباب بازی برای آنها سرمایه گذاری کنند؟

کودک من به اندازه کافی در مدرسه اش یاد می گیرد. من نمی‌خواهم فرزندم هنگام بازی فشار یادگیری را احساس کند.او برای اسباب بازی های آموزشی خیلی کوچک است.به عنوان یکی از والدین، اینها ممکن است همان افکاری باشد که در حال حاضر دارید. اما، اجازه دهید آن را برای شما روشن کنیم. بچه ها ذاتاً سریع یاد می گیرند و ناظران عالی هستند. این به شما بستگی دارد که چگونه به توانایی یادگیری ذاتی آنها کمک می کنید و آنها را برای شکل دادن به آینده ای بهتر شکل می دهید. اسباب‌بازی‌های و فعالیت آموزشی لزوماً  آنهایی نیستند که حروف یا اعداد روی آن‌ها وجود دارد. بلوک های رنگارنگ و پازل های جذاب و لگو ها نیز اسباب بازی های آموزشی هستند.

همچنین، لازم نیست نگران فشاری باشید که این اسباب‌بازی‌های آموزشی ممکن است به فرزندانتان وارد کنند. این اسباب‌بازی‌های آموزشی بی‌نقص به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بچه‌های شما به دلیل سرگرمی‌هایی که دارد، متوجه نمی‌شوند که در حال یادگیری هستند. هدف بازی و سرگرمی با اسباب بازی ها ترویج یادگیری از طریق بازی است.

راهنمای+خرید+بهترین+اسباب بازی+برای+کودکان

هیچ محدودیت سنی برای آشنایی کودک با اسباب بازی های آموزشی وجود ندارد. نوزادان، کودکان نوپا، پیش دبستانی ها و بچه های بزرگتر، همه به یک اندازه از این اسباب بازی ها سود می برند. والدین نیز باید وقت خود را در انتخاب اسباب بازی های مناسب سن برای فرزندان خود صرف کنند.آلات موسیقی، اسباب‌بازی‌های ارتباطی، پازل‌های چوبی و قطعه درشت ، اسباب‌بازی‌های کنترلی و ماکت ، ربات ها ، جعبه‌ها، بلوک‌ها و اسباب‌بازی‌های لباس‌پوش ، برخی از بهترین اسباب‌بازی‌های رشدی هستند که خلاقیت و مهارت‌های حل مسئله را در کودکان القا می‌کنند. درک علاقه فرزندتان و مراحل رشد او به شما در انتخاب اسباب بازی ها و بازی های آموزشی مناسب برای کودکانتان کمک می کند.

قیمت+عکس+خرید+سایت+عروسک و باربی+کالسکه+اسباب بازی

چرا بچه ها باید با عروسک ها کنند؟

بازی با عروسک های کودکانه به کودکان کمک می کند تا درک بهتری از خود و دنیای اطراف خود پیدا کنند. این نوعی بازی وانمودی است که در آن چیزهایی را که دیده‌اند یا آنچه با آنها یا خواهر و برادرشان انجام شده الگو می‌گیرند. کودکان با تکان دادن، تعویض و غذا دادن به عروسک های خود، نحوه مراقبت از عزیزان خود را تمرین می کنند و این به رشد حس همدلی و مسئولیت پذیری آنها کمک می کند. بازی با عروسک ها به عنوان یک فعالیت کلی نگر در نظر گرفته می شود زیرا شامل استفاده از هر دو طرف بدن می شود و در نتیجه به توسعه هماهنگی دو طرفه و مغز کمک می کند.

اگرچه برخی از باورهای سنتی حکم می‌کنند که عروسک‌ها عمدتاً برای دختران اسباب‌بازی هستند، اما امروزه به خوبی شناخته شده است که بازی با عروسک‌ها بدون توجه به جنسیت کودک می‌تواند به رشد کودک شما کمک کند. بنابراین، شما می توانید آزادانه یک عروسک بچه برای پسرتان نیز بخرید، جدا از همه اسباب بازی های دیگر که برای پسران در بازار موجود است.

فواید بازی بچه ها باید با عروسک ها 

  • یاد بگیرند چگونه لباس بپوشید

کودکان از طریق بازی بهتر یاد می گیرند و با بازی با عروسک ها می توانند چیزهای زیادی را یاد بگیرند که در واقع می توانند در زندگی خود از آنها استفاده کنند. یکی از این نمونه ها یادگیری نحوه لباس پوشیدن است. برای بچه‌ها خیلی راحت‌تر است که این مهارت را قبل از اینکه خودشان امتحان کنند، روی شخص دیگری تمرین کنند. پسرها اغلب دیرتر از دخترها مهارت های حرکتی ظریف و خودآرایی خود را توسعه می دهند و به همین دلیل است که برای آنها اهمیت زیادی دارد که در معرض فرصت های بیشتری برای تمرین قرار بگیرند.

برخی از لباس‌ها وجود دارند که راحت‌تر از سایرین خارج می‌شوند، مانند جوراب. احتمالاً به همین دلیل است که جوراب هرگز روی پای کوچک آنها نمی ماند. اما پوشیدن و حتی درآوردن اقلامی مانند شلوار، پیراهن و ژاکت واقعاً برای بچه‌ها مشکل ایجاد می‌کند. بنابراین، مطمئن شوید که انواع لباس های عروسکی کودک را برای تمرین کودک خود تهیه کنید.

در ابتدا، برداشتن لباس از روی عروسک برای کودکان بسیار آسان تر از پوشیدن آنها خواهد بود. در ابتدا، ممکن است بخواهید به آنها اجازه دهید لباس های ساده تری مانند لباس، کلاه و جوراب را آزمایش کنند. بعد از اینکه متوجه شدید کودک با برداشتن این وسایل مشکلی ندارد، اجازه دهیدلباس های بزرگتر را از تن عروسک خارج کنند.

بعد از این کار بخش پیچیده تر و جالب تر پوشیدن لباس عروسک برای کودکان است. این چیزی است که هر پدر و مادری با آن دست و پنجه نرم کرده اند، زیرا می‌دانند که بیشتر کودکان از دویدن بدون لباس و آزادی خود لذت می‌برند. با این حال، اگر آنها روی عروسک‌ها تمرین کرده باشند، پوشیدن لباس می‌تواند منبع شادی کودک شما باشد، به خصوص اگر همان لباس‌ها را برای او و عروسک‌شان بخرید. فقط لبخند روی صورت دختر کوچکتان را تصور کنید که همان لباس عروسک مورد علاقه اش را پوشیده است، او را در اطراف پوشیده است و احساس غرور می کند که از قبل بهترین دوست دارد. آیا این بی قیمت نیست؟

علاوه بر این، بازی با لباس‌های مختلف عروسک کودک نیز می‌تواند حس استایل را در کودکان تقویت کند. آنها می توانند با ترکیب رنگ های مختلف بازی کنند، لباس هایی را که دوست دارند انتخاب کنند تا چیزی که والدینشان برای آنها ترتیب داده اند. بنابراین به زودی، فرزند شما حتی ممکن است با انتخاب لباس های مناسب شما را غافلگیر کند. اگر هوا بارانی است، دختر کوچولوی شما می‌خواهد عروسک مورد علاقه‌اش را بارانی بپوشد تا سرما نخورد، یا اگر مهمانی باشد، درخشان‌ترین لباس را انتخاب می‌کند تا عروسکش زیباترین لباس را در آنجا انتخاب کند. انتخاب لباس‌های مختلف عروسکی برای ایجاد اعتماد به نفس در کودکان خوب است و این مطمئناً یک مزیت بزرگ است.

عروسک نوزاد اسباب بازی

  • توسعه مهارت های اجتماعی

در حین بازی با یک عروسک، کودکان تمرین می کنند و مهارت های اجتماعی و عاطفی حیاتی خود را توسعه می دهند. هنگام غذا دادن به عروسک ها یا تعویض پوشک یا خواباندن آنها، همدلی و مراقبت از خود نشان می دهند. آنها فقط نحوه برخورد ما با آنها را می بینند و با عروسک هایشان همین کار را می کنند.

این یک راه عالی برای آنها برای تمرین نحوه مراقبت از چیزی یا کسی است. عروسک بازی به آنها کمک می کند تا در مورد پرورش و مراقبت بیاموزند، تعاملات خود را با خانواده و دوستان خود دوباره برقرار کنند و برای یک خواهر یا برادر یا یک حیوان خانگی آماده شوند. درست همانطور که بچه‌ها از والدین خود کپی می‌کنند و چیزهای جدیدی با بازی وانمودی آشپزخانه یاد می‌گیرند، عروسک‌بازی هم تفاوتی ندارد. این روش آنها برای درک ارتباطات و رفتارهای اجتماعی مختلف با تمرین این رویدادهای روزمره است.

  • ایجاد مهارت های زبانی

بازی با عروسک ها می تواند به کودکان کمک کند تا مهارت های زبانی خود را بهبود بخشند. شما می توانید شروع به آموزش اعضای بدن عروسک به کودک خود کنید. کودک شما حداقل ده ها کلمه جدید مانند چشم، دهان، گوش، شکم، زانو، انگشتان پا و غیره را یاد می گیرد، فقط با نگاه کردن به عروسک و مقایسه او با افراد دیگر. به این ترتیب، کودک شما برچسب زدن این واژگان را به افراد دیگر نیز تمرین خواهد کرد. به عبارت دیگر، کودک شما متوجه خواهد شد که "دهان" به همه چهره ها اشاره دارد و نه فقط به چیزی که در صورت خودش است. 

عروسک پولیشی اسباب بازی

مزایای استفاده از اسباب بازی های و فعالیت آموزشی برای کودکان

1. رشد حرکتی را افزایش دهید
اسباب بازی های آموزشی با رشد مهارت های حسی حرکتی در کودکان مرتبط است. نورها و صداهای رنگارنگ و پر جنب و جوش حس بینایی را در کودکان کوچک تقویت می کند. اسباب‌بازی‌ها و فعالیت‌های خلاقانه مهارت‌های حرکتی ظریف را در کودکان بزرگ‌تر بهبود می‌بخشد. این امر باعث ارتقای شخصیت و مهارت های ارتباطی بهتر در کودکان می شود.

2. افزایش ضریب هوشی و ارتقای مهارت های حل مسئله
اسباب‌بازی‌های آموزشی و رشدی با حفظ بهتر حافظه، هماهنگی و افزایش سواد باعث افزایش سطح IQ کودک شما می‌شوند. کودکان در یادگیری اسباب بازی ها و بازی ها به چالش کشیدن ذهن آنها کمک می کند. به عنوان مثال، وقتی کودک بلوک ها را روی هم می چیند اما نمی تواند آنها را متعادل کند، می بیند که همه آنها تکه تکه می شوند.مثال دیگر بازی لگو و پازل است. کودک باید تمام انرژی و توجه خود را برای حل معماها متمرکز کند. با گذشت زمان، این چالش‌ها به ذهن آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های حل مسئله بهتری را رشد دهد و توسعه دهد.

قیمت+عکس+خرید+از سایت+عروسک و فیگور+دایناسور بزرگ نرم و +موزیکال

3. توسعه هوش اجتماعی و عاطفی
شما می توانید درست در خانه فرزندتان را به یک موجود اجتماعی تبدیل کنید. با اسباب‌بازی‌های آموزشی، بچه‌ها نقش‌آفرینی می‌کنند، احساسات را درک می‌کنند و همدلی را توسعه می‌دهند. این اسباب‌بازی‌ها فرزند شما را در موقعیت‌های اجتماعی مختلفی قرار می‌دهند که شامل اشتراک‌گذاری، رهبری، مراقبت از یکدیگر، انتظار و غیره است.

4. تمرکز بهتر و بهبود یافته
از طریق بازی، به کودک خود کمک می کنید تا برای مدت زمان بیشتری روی یک کار تمرکز کند. معرفی زودهنگام اسباب بازی ها به کودک شما کمک می کند تا تمرکز خود را بهبود بخشد. این تاکتیک ساده بعداً در سالهای تحصیلی او مثمر ثمر خواهد بود.

5. ایجاد خلاقیت و تخیل
اسباب‌بازی‌ها و فعالیت های آموزشی نه تنها یادگیری و رشد را تقویت می‌کنند، بلکه به کودکان شما توانایی تفکر خلاق را نیز می‌دهند. این اسباب بازی ها دارای بازی هایی هستند که تخیل خلاق را در کودک شما القا می کنند. شما خواهید دید که فرزندانتان از مهارت های خلاقانه خود استفاده می کنند و چیزهای زیبایی از آن می سازند.

فرق عروسک و اکشن فیگور اسباب بازی

امروزه در دنیای اسباب بازی ها، عروسک ها رده سنی خاصی ندارند و بر اساس مدل آن می توان مناسب سن کودک عروسک تهیه کرد. علاوه بر سن، جنسیت نیز در خرید عروسک موثر نیست. برخی تصورشان این است که عروسک ها فقط وسیله بازی دختر بچه هاست . در صورتی که امروزه عروسک هایی ساخته و تولید شده اند که توجه پسربجه ها را نیز به خود جلب کنند.

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+عروسک+اسباب بازی

اکشن فیگور چیست؟

به عروسک هایی که بر اساس شخصیت های داستانی، فیلمی یا حیوانات، طراحی شده اند و مخاطبان آن ها اکثرا پسر بچه هستند ، اکشن فیگور گفته می شود. شاید واژه عروس کپیرانه برای برخی جالب نباشد ،هر چند که این از یک منشا ذهنی اشتباه سرچشمه می گیرد. اما به همین دلیل به عروسک های پسرانه ،اکشن فیگور گفته می شود.

قیمت+خرید+عکس+اکشن+فیگور+اسپایدرمن

اکشن فیگورها در واقع، شخصیت عروسکی سلبریتی ها یا قهرمانان هستند. برای مثال میتواند یک شخصیت فوتبالیست باشد یا یک قهرمان فیلم مانند مرد عنکبوتی یا سوپرمن، یا حتی یک شخصیت کارتونی مثل نمو. اندازه، ابعاد و سایز اکشن فیگور ها متفاوت است. اکشن فیگورها بر خلاف عروسک ها یا فیگور ها که دخترانه ترند، دارای یک ویژگی متمایز هستند. فیگور ها معمولا ثابت و بدون حرکت هستند مگر اینکه از نوع باطری یا شارژی باشند. اما اکشن فیگورها که پسرانه هستند، قابلیت حرکت دادن دستها، پاها و مفاصل این عروسک هاست. فیگورها و اکشن فیگورها مدل ها و انواع متنوع و گوناگونی دارند. برخی از آنها مانند یک اسباب بازی قابلیت نورپردازی، رقص یا خواندن دارند.

قیمت+عکس+خرید+از سایت+اسباب بازی+فیگور+دکتر+استرنج

خرید عروسک پولیشی اسباب بازی شخصیت کارتونی هلو کیتی قلبی

اسباب بازی عروسک یکی از اسباب بازی های دوست داشتنی و همراه همیشگی کودکان در سنین کودکی می باشد که در روند رشد شخصیتی کودک اهمیت زیادی دارد. عروسک‌های پولیشی می توانند برای رشد مهارت‌های حسی مفید باشند و علاوه بر این باعث تقویت رشد اجتماعی و عاطفی کودکان شوند. حتی در چنین سنی کودکان شروع به درک رنگ‌های مختلف، اندازه‌های متقاوت و بافت‌های متفاوت جهان اطراف خود می‌کنند و عروسک‌های پولیشی وسیله‌ای جذاب برای درک بهتر این تجربه است.کودکان بسیار به عروسک‌های خود وابسته می‌شوند و بازی‌های مختلفی را با آنها انجام می‌دهند. این محصول یک عروسک پولیشی طرح کیتی قلبی است.

قیمت+خرید+عکس+عروسک+هلو کیتی

اسباب بازی عروسک پولیشی دخترانه کیتی از جنس پارچه پولیشی نانو ساخته شده است و کودکان خردسال نیز می توانند از این محصول براحتی استفاده کنند. در این محصول از پارچه های استاندارد با رعایت الگوهایی از قبیل ضدحساسیت بودن بکار گرفته شده است. کیفیت بالا و ضد حساسیت بودن ، نرمی و لطافت بسیار خوبی نیز در این محصول وجود دارد که احساس بسیار خوبی را در مصرف کننده به وجود می آورد.این عروسک با توجه به دستورالعمل های و نکات شستشوی اسباب بازی عروسک کاملا قابل شستشو و تمیز شدن می باشد.ارتفاع عروسک پولیشی هلو کیتی 30 سانتیمتر و وزن این عروسک در حدود 260 گرم می باشد و می تواند یک عروسک همراه کودک باشد.

قیمت عروسک باربی اسباب بازی مفصلی

 عروسک باربی از دسته اسباب بازی های بسیار پرفروش در جهان است.این محصول یک عروسک باربی مفصلی طرح عروسک باربی امیلی می باشد که از پلاستیک باکیفیت خوب ساخته شده است و مفصل ها دست از کتف و آرنج و مچ دست و زانو قابلیت جابجایی و حرکت دارند. به همراه این باربی یک عدد عروسک گربه و کیف نیز قرار دارد.

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+عروسک+باربی+مفصلی امیلی

صورت عروسک باربی گوشتی و نرم است و دست های عروسک نیز به صورت گوشتی و نرم می باشد.موهای عروسک نیز با تراکم خوب و باکیفیت بصورت کاشت می باشد و تا حدود کمر عروسک بلندی دارد. لباس های این عروسک از جنس پارچه خوب و با ظرافت دوخته شده است. این مدل باربی دارای کفش نیز می باشد که قابلیت تعویض و جابجایی را نیز دارد. اندازه این باربی اندازه استاندارد باربی در حدود 29 سانتیمتر می باشد.

شما میتوانید با مشاهده مدل های مختلف اکشن فیگور ها در فروشگاه کی کی تویز ،شخصیت مورد علاقه کودکتان را با هر سایزی که دوست دارید، انتخاب کنید و به او هدیه دهید. کودک با استفاده از این فیگور ها و اکشن فیگورها می تواند، با آنها ارتباط بگیرد، داستان خلق کند و ای موجب تقویت قوه تخیل و ،افزایش اعتماد به نفس و ارتباط اجتماعی او می شود.

خرید عروسک پولیشی

عروسک پرنسس بل 

بل محبوب‌ترین پرنسس دیزنی است، چرا که او او یک پرنس را نمی‌خواهد. معنی اسم او زیبا است، ولی مردمان شهر او را به دلیل روی مد نبودن، مسخره می‌کنند. بل شخصیتی است که با خواندن کتاب‌های زیاد و رد کردن مرد زیبا و مغرور و ترجیح دادن یک دیو مهربان و خوش قلب، از بقیه‌ی شخصیت‌ها متفاوت است. عروسک اورجینال پرنسس بل محصول کمپانی آمریکایی Jakks pacific دارای مجوز ساخت از شرکت Disney است.

عکس و خرید عروسک پرنسس دیزنی دیو و دلبر

یک عروسک با قد حدودا 35 سانتیمتر و موهای بسیار باکیفیت و کاشته شده بر روی سرعروسک است.چشم های آن بسیار شفاف و دارای عمق هستند و در اصطلاح چشم تیله ای گفته می شوند.پرنسس  بل از شخصیت  محبوب و دوست داشتنی شرکت دیزنی است.لباس جگری رنگ پرنسس لباسی است که در روستا و در قلعه دیو بر تن دارد.جنس مواد پلاستیکی بکار رفته از بهترین مواد اولیه بدون مواد سمی و بدون سرب به حالت سیلیکونی یا گوشتی می باشد.یک پرنسس بسیار زیبا و با کیفیت بالا و با دوام و مناسب برای بازی کودکان بالای سه سال می باشد.موهای پرحجم زیبایی خاصی به عروسک داده است.

فیگور بتمن اورجینال بزرگ

بتمن Batman یک شخصیت خیالی ابر قهرمان در کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط دی سی کامیکس است وی قسم خورد که از تبهکاران انتقام بگیرد و عدالت را به جامعه بازگرداند.این محصول یک فیگور اورجینال شخصیت بتمن تحت لیسانس شرکت DC comics تولید گردیده است.کودکان و نوجوانان و بزرگسالان نیز از طرفداران این شخصیت هستند.

قیمت+عکس+خرید+فیگور+بتمن+اورجینال 50 سانتی

این مجموعه ساخته شده از مواد اولیه بسیار مرغوب و عالی از جنس pvc است.رنگ بندی دقیق و جزییات کامل ویژگی های این فیگور بسیار زیبا است.اندازه فیگور بتمن در حدود 51 سانتیمتر است.این فیگور می تواند برای نوجوانان و بزرگسالان به عنوان فیگور یا مجسمه ویترینی استفاده گردد.قسمت هایی از این فیگور مانند سر و دست از کتف قابلیت حرکت دارند.

با توجه به توضیحات گفته شده در بالا حال اگر به دنبال خرید این اسباب بازی ها برای فرزند خود هستید ، می توانید فیگور های اسباب بازی را بصورت حضوری در فروشگاه کی کی تویز و هم بصورت غیر حضوری و از طریق سایت اینترنتی فروشگاه کی کی تویز تهیه نمایید. برای مشاهده مشخصات و قیمت همه فیگورهای اسباب بازی دخترانه و پسرانه در سایت کی کی تویز بر روی لینک اسباب بازی عروسک و فیگور کلیک نماید.درصورتی که عروسک و فیگور اسباب بازی مورد علاقه خود را در صفحه محصولات پیدا نمی کنید به صفحه اینستاگرام کی کی تویز kikitoys_2@ مراجعه کنید.

سوالات متداول برای خرید عروسک اسباب بازی 

  •  کودکان از چه سنی می توانند عروسک بازی کنند؟ 

معمولا عروسک های زیادی در بازار برای بازی و سرگرمی کودکان وجود دارد که با توجه به مشخصات فنی و سن درج شده بر روی محصول از سنین خردسالی تا نوجوانی برای کودکان عروسک در دستر می باشد.

  • انواع عروسک ها شامل چه مدل هایی می شود؟

از انواع عروسک ها می توان به عروسک های پولیشی ، عروسک بدن پنبه ای ، عروسک بی بی بورن ، عروسک باربی و مدل های بسیار زیبای دیگری که برای بازی و سرگرمی کودکان ساخته شده اند.

  • عروسک فیگور و اکشن فیگور دارای چه مدل هایی می شود؟

فیگور ها و اکشن فیگور ها معمولا از جنس پلاستیک فشرده خشک و یا نرم درست شده اند و دارای طرح ها و شکل های مختلف زیادی می باشند.فیگور ها و اکشن فیگور ها می توانند از سری فیگور حیوانات و یا از شخصیت های کارتونی و یا ابر قهرمانان باشند.این فیگور ها در اندازه و ابعاد مختلف ساخته می شوند.

  • عروسک های باربی در چه مدل هایی ساخته می شوند؟

عروسک های باربی معمولا بصورت گوشتی و نرم و یا عروسک باربی مفصلی ساخته می شود.عروسک های باربی در مشاغل گوناگون مانند دکتر ، پرستار ، ورزشکار ، خلبان ، خواننده و یا در غالب باربی از انیمیشن و کارتون مانند سفید برفی ، السا و انا ، دختر کفشدوزکی ، پری دریایی ، موانا و موارد بسیار زیاد دیگری ساخته و برای بازی و آموزش در اختیار کودکان قرار می گیرد.