فیلتر


عروسک،فیگور

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
عروسک پولیشی دخترانه پرنسس دامن توری
عروسک پولیشی دختر دامن توری که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل بر روی قسمت رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی دختر گل بسر
عروسک پولیشی دختر گل بسر
%18 263,000
215,000 تومان
عروسک پولیشی دختر گل بسر که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل بر روی قسمت رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی راکن ناقلا
عروسک پولیشی راکن ناقلا
%13 225,000
195,000 تومان
عروسک پولیشی راکن که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
عروسک پولیشی مینیون هاوایی باب Minions
عروسک پولیشی شخصیت کارتونی مینیون ها باب که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
عروسک پولیشی سوپر ماریو SUPER MARIO قارچ خور اسباب بازی
عروسک پولیشی شخصیت کارتونی قارچ خور یا سوپر ماریو که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل مورد نظر بر روی گزینه رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی سونیک و دوستان
عروسک پولیشی شخصیت کارتونی سونیک که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل مورد نظر بر روی گزینه رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی خرگوش خوابیده
عروسک پولیشی خرگوش خوابیده
%16 215,000
180,000 تومان
عروسک پولیشی خرگوش که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل مورد نظر بر روی گزینه رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی خرگوش نشسته کره ای
عروسک پولیشی خرگوش که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
عروسک پولیشی قورباغه رنگی
عروسک پولیشی قورباغه رنگی
%22 115,000
90,000 تومان
عروسک پولیشی قورباغه رنگی که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است. برای دیدن مدل ها بر روی گزینه رنگ کلیک کنید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
عروسک پولیشی جغد چشم رنگی
عروسک پولیشی جغد چشم رنگی
%16 226,000
190,000 تومان
عروسک پولیشی جغد رنگی که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده و برای کودکان یک سرگرمی و توبغلی خوب می باشد. برای دیدن مدل ها بر روی گزینه رنگ کلیک کنید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بی سیم واکی تاکی اسباب بازی طرح هلو کیتی 553
این محصول بی سیم واکی تاکی اسباب بازی دخترانه طرح هلو کیتی که کودکان می توانند با آن براحتی باهم ارتباط برقرار و با آن بازی کنند.
عروسک پولیشی خرگوش هویچی نانو
عروسک پولیشی خرگوش رنگی کوچک که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده و برای کودکان یک سرگرمی و توبغلی خوب می باشد. برای دیدن مدل ها بر روی گزینه رنگ کلیک کنید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
1 2 3 ... 83 84 85

فرق عروسک و اکشن فیگور

امروزه در دنیای اسباب بازی ها، عروسکها رده سنی خاصی ندارند و بر اساس مدل آن می توان مناسب سن کودک عروسک تهیه کرد. علاوه بر سن، جنسیت نیز در خرید عروسک موثر نیست. برخی تصورشان این است که عروسک ها فقط وسیله بازی دختر بچه هاست . در صورتی که امروزه عروسک هایی ساخته و تولید شده اند که توجه پسربجه ها را نیز به خود جلب کنند.

اکشن فیگور چیست؟

به عروسک هایی که بر اساس شخصیت های داستانی، فیلمی یا حیوانات، طراحی شده اند و مخاطبان آن ها اکثرا پسر بچه هستند ، اکشن فیگور گفته می شود. شاید واژه عروس کپیرانه برای برخی جالب نباشد ،هر چند که این از یک منشا ذهنی اشتباه سرچشمه می گیرد. اما به همین دلیل به عروسک های پسرانه ،اکشن فیگور گفته می شود.

اکشن فیگور ها در واقع، شخصیت عروسکی سلبریتی ها یا قهرمانان هستند. برای مثال میتواند یک شخصیت فوتبالیست باشد یا یک قهرمان فیلم مانند مرد عنکبوتی یا سوپرمن، یا حتی یک شخصیت کارتونی مثل نمو. اندازه، ابعاد و سایز اکشن فیگور ها متفاوت است. اکشن فیگورها بر خلاف عروسک ها یا فیگور ها که دخترانه ترند، دارای یک ویژگی متمایز هستند. فیگور ها معمولا ثابت و بدون حرکت هستند مگر اینکه از نوع باطری یا شارژی باشند. اما اکشن فیگورها که پسرانه هستند، قابلیت حرکت دادن دستها، پاها و مفاصل این عروسک هاست. فیگورها و اکشن فیگورها مدل ها و انواع متنوع و گوناگونی دارند. برخی از آنها مانند یک اسباب بازی قابلیت نورپردازی، رقص یا خواندن دارند.

شما میتوانید با مشاهده مدل های مختلف اکشن فیگور ها در فروشگاه کی کی تویز ،شخصیت مورد علاقه کودکتان را با هر سایزی که دوست دارید، انتخاب کنید و به او هدیه دهید. کودک با استفاده از این فیگور ها و اکشن فیگورها می تواند، با آنها ارتباط بگیرد، داستان خلق کند و ای موجب تقویت قوه تخیل و ،افزایش اعتماد به نفس و ارتباط اجتماعی او می شود.