فیلتر


ماشین راه سازی کنترلی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

ماشین راهسازی اسباب بازی

بازی و سرگرمی با اسباب بازی های راهسازی و اسباب بازی ساختمان سازی باعث رشد و تکامل مهارت های حرکتی کودکان می شود.این مدل بازی و سرگرمی به بهبود تعادل و هماهنگی از طریق انجام و به کاربستن فعالیت های فیزیکی شامل دست زدن ،خم شدن ,کنترل کردن ،جابجا کردن و هل دادن کمک می کند.مهارت های حرکتی دقیق از طریق مهارت و تمرین هماهنگی دست به چشم برای کودکان افزایش می یابد.در این صفحه از وبسایت اینترنتی فروشگاه کی کی تویز بهترین مدل های اسباب بازی ماشین فلزی و کنترلی راهسازی و ساختمان سازی موجود می باشد. مشخصات کامل اسباب بازی هایی مانند کامیون، لودر، بیل مکانیکی,بولدوزر، تاورکرین و جرثقیل و ... در این صفحه برای ثبت سفارش موجود می باشد.

بیل مکانیکی کنترلی اسباب بازی موزیکال بزرگ EXCAVATOR LOADER 9916 بیل مکانیکی کنترلی اسباب بازی موزیکال بزرگ EXCAVATOR LOADER 9916

بیل مکانیکی کنترلی اسباب بازی موزیکال بزرگ EXCAVATOR LOADER 9916

(5) | (امتیاز این محصول)
6,520,000 %13
5,696,000 تومان
اسباب بازی بیل مکانیکی فلزی راهسازی  و شهرسازی ALLOY TRUCK GLW 8819 اسباب بازی بیل مکانیکی فلزی راهسازی  و شهرسازی ALLOY TRUCK GLW 8819

اسباب بازی بیل مکانیکی فلزی راهسازی و شهرسازی ALLOY TRUCK GLW 8819

(5) | (امتیاز این محصول)
525,000 %11
466,000 تومان
اسباب بازی ماشین های فلزی راهسازی  و شهرسازی ALLOY TRUCK GLW 8843 اسباب بازی ماشین های فلزی راهسازی  و شهرسازی ALLOY TRUCK GLW 8843

اسباب بازی ماشین های فلزی راهسازی و شهرسازی ALLOY TRUCK GLW 8843

(5) | (امتیاز این محصول)
345,000 %14
296,000 تومان
جرثقیل کنترلی و کامیون اسباب بازی ENGINEERING جرثقیل کنترلی و کامیون اسباب بازی ENGINEERING

جرثقیل کنترلی و کامیون اسباب بازی ENGINEERING

(5) | (امتیاز این محصول)
3,226,000 %17
2,686,000 تومان
اسباب بازی جرثقیل کنترلی شارژی 8 کاناله TRUCK CRANE 690 اسباب بازی جرثقیل کنترلی شارژی 8 کاناله TRUCK CRANE 690

اسباب بازی جرثقیل کنترلی شارژی 8 کاناله TRUCK CRANE 690

(5) | (امتیاز این محصول)
2,156,000 %12
1,896,000 تومان
ماکت فلزی بیل مکانیکی فانتزی موزیکال TRECK MY66 ماکت فلزی بیل مکانیکی فانتزی موزیکال TRECK MY66

ماکت فلزی بیل مکانیکی فانتزی موزیکال TRECK MY66

(5) | (امتیاز این محصول)
545,000 %17
450,000 تومان
ماکت بیل مکانیکی فلزی اسباب بازی TRECK 7554 ماکت بیل مکانیکی فلزی اسباب بازی TRECK 7554

ماکت بیل مکانیکی فلزی اسباب بازی TRECK 7554

(5) | (امتیاز این محصول)
558,000 %13
485,000 تومان
ماکت لودر فلزی راهسازی اسباب بازی TRECK 7551 ماکت لودر فلزی راهسازی اسباب بازی TRECK 7551

ماکت لودر فلزی راهسازی اسباب بازی TRECK 7551

(5) | (امتیاز این محصول)
558,000 %13
485,000 تومان
1 2 3 4

اسباب بازی راهسازی و ساختمان سازی 

ماشین های اسباب بازی و کامیون یکی از اسباب بازی های کلاسیک و مورد علاقه بچه ها هستند. بسیاری از کودکان از زمان نوزادی مجذوب ماشین‌ها و کامیون‌های واقعی هستند. برای نسل‌ها، ماشین‌های اسباب‌بازی و وسایل نقلیه بازی های سرگرم‌ کننده‌ای فراهم کرده‌اند که به کودکان چیزی بیش از سرگرمی می‌دهد. بدون شک، بازی با وسایل نقلیه اسباب‌بازی می‌تواند از نظر آموزشی برای کودکان از نظر افزایش توانایی آنها در توسعه مهارت‌های حرکتی ظریف، از جمله رسیدن، هل دادن، کشیدن،خم شدن، تعادل و هماهنگی، یادگیری علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی، مهارت‌های شناختی، بازی تعاملی و خلاقانه و مهارت های اجتماعی مفید باشد. کامیون ها و وسایل نقلیه اسباب بازی تصویری عالی و درک پشتیبانی شده از زندگی روزمره و دنیای اطراف خود ارائه می دهند. بازی با ماشین اسباب‌بازی کودکان را با کارکردها گوناگون و نقش‌های مختلف در سراسر جامعه آشنا می‌کند.کامیون و اسباب بازی راهسازی یک اسباب‌بازی عالی برای بچه‌ها است که ساعت‌ها در تخیل خود غرق شوند یا اوقات خوشی را با دوستان بگذرانند.

ماشین اسباب بازی راهسازی فلزی و کنترلی ارزان

مزایای بازی با کامیون های اسباب بازی برای کودکان


کسب مهارت های حرکتی ظریف

مهارت های حرکتی ظریف به حرکات و هماهنگی عضلات کوچک بدن کودک اشاره دارد. به عنوان مثال، شما از این مهارت ها در کارهایی مانند استفاده از قیچی، بریدن اشکال از کاغذ یا کشیدن نقاشی استفاده می کنید. وسایل نقلیه اسباب‌بازی به کودک شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های حرکتی ظریف خود را بدون اینکه خودش متوجه شود رشد و توسعه دهد. در طول زمان بازی، کودکان هماهنگی چشم و دست خود را با تمرکز روی اسباب‌بازی که به دنبال آن هستند بهبود می‌بخشند . سپس برای گرفتن آن دست دراز می‌کنند. آنها همچنین گرفتن و برداشتن اشیاء کوچک را تمرین می‌کنند، سپس کنترل دقیقی را یاد می‌گیرند که اسباب‌بازی‌ها را با انگشتان کوچک خود در اطراف محیط حرکت می‌دهند.همچنین کودکان در طول فعالیت و بازی با ماشین اسباب بازی از هر دو دست خود استفاده می کند، چه برای حفظ تعادل خود یا مدیریت چند اسباب بازی به طور همزمان که سبب افزایش و تقویت مهارت های حرکتی کودک می شود.

قیمت+عکس+سایت+خرید+جرثقیل کنترلی+کیفیت بالا


تقویت خلاقیت

بازی با ماشین‌های اسباب‌بازی و کامیون‌های فلزی و کنترلی راهسازی و ساختمان سازی، کودکان را تشویق می‌کند تا تخیل خود را به روش‌های نامحدود توسعه دهند. این بهترین زمان برای الهام بخشیدن به آنها برای خلق دنیایی تخیلی و آثار بدیع داستانی، موسیقی یا کمدی است که در این نقطه مزایای رشد و تقویت خلاقیت کودک در حال انجام است.بازی با اسباب‌بازی فرصت‌های خلاقانه بازی را برای کودک ایجاد می کند. به عنوان مثال، کودکان می‌توانند کامیون‌ها را در سراسر آن محیط بازی در اختیار حرکت دهد و برنامه‌ریزی و طراحی را برای مسیر حرکت کامیون در ذهن خود انجام دهند. این نیاز به بازی تخیلی و مهارت برای حل مشکلات دارد. کودکان برای جابجایی یک بار از نقطه ای به محل دیگر ابتدا یک اسباب بازی مانند جرثقیل یا بیل مکانیکی را به حرکت در می آورند و سپس بار را بر روی یک تریلی و یا کامیون قرار می دهند و آن را به محل مورد نظر انتقال می دهند. همچنین ممکن است سناریو در ذهن کودکان نقش ببندد که یک ماشین و وسیله نقلیه که از کار افتاده و خراب شده باشد و باید آن را با ورود کامیون یدک‌کش به بازی خود حمل و به تعمیرگاه باشد.

لودر کنترلی و فلزی اسباب بازی نشکن


دوست یابی و ارتباط با کودکان دیگر

در حین بازی با ماشین‌های اسباب‌بازی و کامیون اسباب بازی، کودکان می‌توانند مهارت‌های اجتماعی ضروری مانند اشتراک‌گذاری و ارتباط را بیاموزند و در عین حال دایره لغات و مهارت‌های زبانی خود را گسترش دهند. این زمان بازی کودکان را قادر می سازد تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و مهارت های ایجاد رابطه خود را به سرعت تقویت کنند زیرا درک آن آسان است و به طور گسترده از آن لذت می برند. کودکان ممکن است همیشه کودکان دیگری را پیدا کنند که از بازی با کامیون لذت می برند. بازی تعاملی می تواند به شکستن یخ کمک کند و باعث ایجاد مکالمات جالب در بین کودکان شود. آنها با همکاری یکدیگر به ارزش اشتراک گذاری و نوبت گرفتن پی می برند. علاوه بر این، فرصتی زیبا برای آنها برای ملاقات با دوستان جدید است.

جرثقیل و تاورکرین برجی کنترلی و فلزی اسباب بازی

توسعه مهارت های شناختی

رشد شناختی کودکان را می توان با بازی با وسایل نقلیه اسباب بازی تسریع کرد. کودکان از طریق آزمایش‌های آزمایشی و خطای خود، فیزیک اساسی را یاد می‌گیرند و راه‌حل‌های خلاقانه‌ای را توسعه می‌دهند، زیرا حداکثر سرعتی که خودروها می‌توانند با آن حرکت کنند و رابطه بین وزن کامیون و سرعت آن را تعیین می‌کنند. کودکان نوپا ظرفیت خود را برای تجزیه و تحلیل با کاوش در رابطه بین علت و معلول تقویت می کنند. با یادگیری در مورد علت و معلول، کودکان نوپا مهارت های تفکر انتقادی خود را به کار می گیرند. وقتی یک ماشین اسباب بازی خیلی سریع حرکت می کند، ممکن است بچرخد. اگر قوانینی در جاده وجود نداشته باشد، تصادفات و ترافیک به وجود می آید. کودکان نوپا از طریق چنین یادگیری مبتنی بر بازی یاد می گیرند که جهان چگونه کار می کند. آموزش مبتنی بر بازی برای کمک به کودکان نوپا در درک جهان و جایگاه آن بسیار مهم است.

بیل مکانیکی کنترلی و فلزی شارژی اسباب بازی

پس می توان نتیجه گرفت اسباب بازی هایی مانند ماشین اسباب بازی و کامیون اسباب بازی و اسباب بازی های راهسازی و ساختمان سازی می توانند به رشد مهارت های حرکتی و هماهنگی دست و چشم، مهارت های فضایی، ظرفیت تفکر خلاق و واگرا، مهارت های اجتماعی و توانایی های زبانی کودکان کمک کنند.

کودکان و نوجوانان می توانند بصورت انفرادی و یا بصورت دسته جمعی و گروهی در کنار هم با اسباب بازی ماشین کنترلی ، ماکت های فلزی یا اسباب بازی کامیون کنترلی بازی کنند و تجربیات جدید در کنار دوستانشان کسب کنند. برای خرید این اسباب بازی های کنترلی و ماکت های فلزی می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی و از طریق سایت فروشگاه کی کی تویز اقدام نمایید.همچنین برای مشاهده جزییات و قیمت های مدل های مختلف از اسباب بازی ماشین و ربات کنترلی پسرانه و دخترانه بر روی گزینه ماشین کنترلی کلیک کنید. شما می توانید برای مشاهده مشخصات و قیمت انواع مدل های لگو ماشین از سری تکنیک نیز بر روی لینک لگو تکنیک و سیتی کلیک کنید.