فیلتر


تفنگ اسباب بازی-اسلحه تیر فومی-کلت اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تفنگ اسباب بازی 

تفنگ اسباب بازی وسیله ای است که شبیه به یک سلاح واقعی می باشد. تفنگ های اسباب بازی می توانند برای بازی، تفریح و حتی آموزش استفاده شوند. تفنگ اسباب بازی از جمله اسباب بازی هایی است که باعث افزایش اعتماد به نفس کودک و افزایش مهارت های اجتماعی و ارتباط جمعی کودکان و نوجوانان می شود. این صفحه شامل تفنگ های اسباب بازی کاملا بی خطر و سرگرم کننده برای کودکان می باشد.تفنگ اسنایپر، تفنگ شات گان, تفنگ تیر اسفنجی و تیرفومی، تفنگ تیر ژله ای، تفنگ موزیکال با طرح شخصیت های کارتونی مانند ایرونمن، کاپیتان امریکا، بازلایتر، مرد عنکبوتی سیاه، اسپایدرمن از نمونه های تفنگ و اسلحه در این صفحه فروشگاه اینترنتی کی کی تویز می باشد.

تفنگ‌های اسباب‌بازی یکی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌ها بین کودکان و نوجوانان هستند. این اسباب بازی ها به کودکان این فرصت را می‌دهند تا در بازی‌های خیالی، خلاقیت خود را به کار گیرند. بازی با تفنگ‌های اسباب‌بازی می‌تواند به تقویت مهارت‌های جسمی و ذهنی، تقویت و هماهنگی دست و چشم و فعالیت‌های جمعی و نقش‌آفرینی تشویق شوند. امروزه با وجود تنوع گسترده‌ای از تفنگ اسباب بازی در بازار، انتخاب بهترین تفنگ اسباب‌بازی ممکن است چالش برانگیز باشد. تفنگ های اسباب‌بازی ویژگی‌ها وامکانات خاص خود را دارند که بر اساس نیازها و سلیقه شخصی می‌توان انتخاب کرد.

ربات ترنسفورمز تبدیل شونده دو عددی BF33915 ربات ترنسفورمز تبدیل شونده دو عددی BF33915

ربات ترنسفورمز تبدیل شونده دو عددی BF33915

(5) | (امتیاز این محصول)
627,000 %16
526,000 تومان
مسلسل و تفنگ اسباب بازی BT320 تیر فومی SHOT BALL GAN مسلسل و تفنگ اسباب بازی BT320 تیر فومی SHOT BALL GAN

مسلسل و تفنگ اسباب بازی BT320 تیر فومی SHOT BALL GAN

(5) | (امتیاز این محصول)
1,979,000 %10
1,776,000 تومان
تفنگ و مسلسل اسباب بازی BT323 تیر فومی SHOT BALL GAN تفنگ و مسلسل اسباب بازی BT323 تیر فومی SHOT BALL GAN

تفنگ و مسلسل اسباب بازی BT323 تیر فومی SHOT BALL GAN

(5) | (امتیاز این محصول)
1,457,000 %16
1,226,000 تومان
ماسک دایناسور موزیکال و ربات ترنسفورمز تبدیل شونده 1686 ماسک دایناسور موزیکال و ربات ترنسفورمز تبدیل شونده 1686

ماسک دایناسور موزیکال و ربات ترنسفورمز تبدیل شونده 1686

(5) | (امتیاز این محصول)
827,000 %13
716,000 تومان
اسباب بازی ماسک چراغ دار و دستکش تیرانداز اسپایدرمن JD244 اسباب بازی ماسک چراغ دار و دستکش تیرانداز اسپایدرمن JD244

اسباب بازی ماسک چراغ دار و دستکش تیرانداز اسپایدرمن JD244

(5) | (امتیاز این محصول)
980,000 %16
826,000 تومان
مسلسل ساچمه ای تیر ژله ای رگباری اسباب بازی BUMBL BEE WATER GUN ST644 مسلسل ساچمه ای تیر ژله ای رگباری اسباب بازی BUMBL BEE WATER GUN ST644

مسلسل ساچمه ای تیر ژله ای رگباری اسباب بازی BUMBL BEE WATER GUN ST644

(5) | (امتیاز این محصول)
1,297,000 %19
1,050,000 تومان
هفت تیر اسباب بازی تیر فومی با پوکه PYTHON 357 YS045 هفت تیر اسباب بازی تیر فومی با پوکه PYTHON 357 YS045

هفت تیر اسباب بازی تیر فومی با پوکه PYTHON 357 YS045

(5) | (امتیاز این محصول)
527,000 %22
410,000 تومان
تفنگ و مسلسل آب پاش برقی اسباب بازی Electric water gun 3201 تفنگ و مسلسل آب پاش برقی اسباب بازی Electric water gun 3201

تفنگ و مسلسل آب پاش برقی اسباب بازی Electric water gun 3201

(5) | (امتیاز این محصول)
1,890,000 %13
1,650,000 تومان
کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی کوچک مدل ایکس شات Water Gun 648-101 کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی کوچک مدل ایکس شات Water Gun 648-101

کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی کوچک مدل ایکس شات Water Gun 648-101

(5) | (امتیاز این محصول)
287,000 %23
220,000 تومان
کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی مدل ایکس شات Water Gun 648-102 کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی مدل ایکس شات Water Gun 648-102

کلت و تفنگ آب پاش اسباب بازی مدل ایکس شات Water Gun 648-102

(5) | (امتیاز این محصول)
367,000 %21
290,000 تومان
1 2 3 4 5 6 7

تفنگ اسباب بازی، به خصوص فعالیت هایی که از طریق آن می توانند داستان ها و نقش هایی را با خود بیاورند، نقش اساسی در توسعه کودکان دارد. بحث های فراوانی در رابطه با اینکه آیا این نوع اسباب بازی ها افزایش خشونت را ترویج می کنند یا نه، وجود دارد. اما اگر این موضوع را در چارچوب مزایای توسعه دهنده کودکان مورد بررسی قرار دهیم، می توان فهمید که اسلحه های اسباب بازی می توانند وسیله ای مفید برای توسعه فکری، اجتماعی و حتی فیزیکی کودکان باشند.

اسلحه های اسباب بازی نقش مهمی در ترویج بازی های تخیلی و ایجاد فضاهای آموزشی و خلاق برای کودکان دارند. با ایفا نقش های مختلف در اسباب بازی، کودکان می توانند تصور کنند که چگونه به شرایط مختلف پاسخ دهند و به این ترتیب، مهارت های حل مسئله و تصور و خلاقیت را در خود تقویت می کنند.

باید توجه داشت که تقلید نقش از شخصیت هایی مانند ابرقهرمانان یا قهرمانان مختلف، برای کودکان نقش مهمی در توسعه خلاقیت و تصور دارد. اسلحه های اسباب بازی به کودکان این اجازه را می دهند که شخصیت هایی راکه آنها احترام می گذارند را با حالت های مختلف تخیلی ترکیب کرده و به این ترتیب توانایی مهارت های اجتماعی و حل مسئله را تقویت می کنند.

تاریخچه تفنگ اسباب بازی

سابقه تفنگ های اسباب بازی به قرن ها پیش باز می گردد. برخی از قدیمی ترین تفنگ های اسباب بازی از چوب و فلز ساخته شده اند و از ساچمه های واقعی برای شلیک استفاده می کردند. این تفنگ ها اغلب برای آموزش کودکان در استفاده از سلاح های واقعی استفاده می شد.

در قرن 19، تفنگ های اسباب بازی با مواد غیر کشنده مانند پلاستیک و فوم ساخته شدند. این تفنگ ها ایمن تر بودند و برای بازی و تفریح ​​مناسب تر بودند. در دهه 1960، تفنگ های اسباب بازی با قابلیت های جدیدی مانند تیراندازی با نور و صدا وارد بازار شدند. این تفنگ ها بسیار محبوب شدند و به محبوبیت تفنگ های اسباب بازی کمک کردند.

بازی با تفنگ‌های اسباب‌بازی می‌تواند باعث تخلیه انرژی و هیجانات کودکان، به‌ویژه پسران، شود. پسران دغدغه‌ی بزرگی در جهت تبدیل شدن به قهرمان‌هایی دارند. این نوع بازی‌ها می‌توانند احساس مردانگی و مبارزه با بدی و ظلم را در آن‌ها تقویت کنند (البته باید توجه داشت که روحیه قهرمانی به تنهایی مختص مردان نیست). اگر خشونت مربوط به این نوع بازی‌ها تنها محدود به دنیای فانتزی باشد و بروز آن در زندگی واقعی کودکان مورد نظر نباشد، به نظر می‌رسد که خرید تفنگ اسباب‌بازی برای آن‌ها مشکلی نداشته باشد. 

فروش انواع تفنگ اسباب بازی

تفنگ‌های اسباب‌بازی یکی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌ها برای کودکان و بزرگسالان است. این اسباب‌بازی‌ها معمولاً شامل تفنگ‌های نرم، تفنگ‌های آبپاش، تفنگ‌های لیزری و تفنگ‌های بادی می‌شوند. هر نوع تفنگ اسباب‌بازی ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص خود را دارد که به نیازها و سلیقه شما بستگی دارد. برای خرید تفنگ اسباب‌بازی شما می‌توانید به فروشگاه‌ معروف کی کی تویز مراجعه کنید. این فروشگاه‌ها معمولاً مجموعه‌ای وسیع از تفنگ‌های اسباب‌بازی را در انواع مدل‌ها و برندها ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با جستجو در اینترنت، فروشگاه‌های معتبر را پیدا کنید و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.

انواع تفنگ اسباب بازی؛ خاطرات دوران کودکی

اگر به دنبال انواع مختلف تفنگ اسباب‌بازی هستید و نمی‌دانید کدام یک را انتخاب کنید، خواندن این مقاله به شما کمک می‌کند. چه به دنبال ارضای تمایلات بازی خود باشید یا یک هدیه قابل توجه به کودکی بدهید. به ما اجازه دهید تا دانش خود را به اشتراک بگذاریم و شما را راهنمایی کنیم. در این سفر هیجان‌انگیز به ما بپیوندید تا قلمرو تفنگ‌های اسباب‌بازی را کشف کنیم و اطمینان حاصل کنیم که انتخابی خواهید داشت که سرگرمی‌های بی‌پایان و ماجراجویی‌های فراموش‌نشدنی را شعله‌ور می‌کند.

تفنگ لیزری 

 • مناسب برای: افراد مبتدی در هر سنی بالای 5 سال است. 
 • ویژگی: پرتوهای نور مادون قرمز
 • ایمنی و عامل خطر: کاملاً برای کودکان بی خطر است.

تفنگ‌های لیزری به شما امکان بازی در فضاهای باز و سرپوشیده را می‌دهند. بازی با این تفنگ مهیج، از مرزها فراتر می‌رود و هر دو عرصه داخلی و خارجی را در بر می‌گیرد و آن را برای نبردهای حماسی در داخل خانه یا در میدان‎های اختصاصی قابل استفاده می‌کند.

در دنیای تفنگ‌های لیزری از قدرت انتشار پرتوهای خیره کننده نور مادون قرمز بی ضرر استفاده می‌شود. مطمئن باشید، این پرتوهای درخشان هیچ تهدیدی برای بینایی شما ایجاد نمی‎کند، حتی اگر مستقیماً به سمت چشمان شما باشد. تفنگ‌های لیزری به مرکز ایده آلی برای جشن تولد کودکان و سایر مجالس جشن تبدیل شده است. 

تفنگ توپی اسپلات آر/ تفنگ Orbeez

 • مناسب برای: مبتدیان، از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان.
 • مهمات: گلوله / توپ Orbeez / توپ اسپلتر
 • ایمنی و عامل خطر: کم خطر، اما نیاز به محافظت از چشم دارد.

این تفنگ از طریق مهره‌های ژل ریز شلیک می‌کنند که به نام Orbeez یا توپ‌های اسپلاتر شناخته می‌شوند. این نوع تفنگ دارای طراحی‌های واقع گرایانه هستند که شبیه سلاح‌های محبوبی هستند که توسط گیمرهای مشتاق شناسایی می‌شوند.

دانه‌های ژل از موادی ساخته شده‌اند که پس از هیدراته شدن به یک ماده ژل مانند تبدیل می‌شوند. وقتی به هدفی برخورد می‌کنند بدون اینکه لکه‌ای بر جای بگذارند می‌ترکند. این ژل‌های نرم حتی برای کودکان بی خطر هستند.

اکثر اسلحه‌های Orbeez برای کودکان 12 سال به بالا مناسب هستند. مهمات توپ ژل اذیت نمی‌کند، مگر زمانی که از فاصله نزدیک یا روی پوست در معرض شلیک گلوله شود. با این حال، محافظت از چشمان خود بسیار مهم است؛ زیرا ژل‌ها می‌توانند باعث آسیب به چشم شوند. با پیروی از دستورالعمل‌های ایمنی، بازی با این اسلحه‌های اسباب بازی ایمن است. بنابراین، از دنیای این مدل تفنگ‌ها لذت ببرید، جایی که واقع گرایی و ایمنی در هم تنیده شده و سرگرمی بی پایان را برای همه فراهم می‌کند.

تفنگ Nerf

 • مناسب برای: مبتدیان، از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان.
 • مهمات: دارت 
 • فاکتور ایمنی و خطر: عامل خطر کم تا متوسط

اگر در دنیای اسلحه‌های اسباب بازی تازه کار نیستید، احتمالاً نام تفنگ Nerf را شنیده‌اید. آن‌ها به دارت‌های نرم و فوم دار شلیک می‌کنند که عموماً بی ضرر هستند، مگر اینکه شما چشم کسی را هدف بگیرید.

هم بچه‌ها و هم بزرگسالان می‎توانند از بازی با تفنگ‌های Nerf لذت ببرند. بسته به مدل، ممکن است لازم باشد هر دارت را به صورت دستی بارگیری کنید یا از مکانیزم پیستون استفاده کنید. برخی از اسلحه‎های Nerf حتی به هوای تحت فشار برای حرکت دارت‌ها متکی هستند.

دارت‌های Nerf که از فوم ساخته شده‌اند، فوق العاده نرم هستند و هیچ خطر جدی برای آسیب ندارند. با این حال، بسیار مهم است که هرگز یک تفنگ Nerf (یا هر تفنگ پرتابنده‌ای) را به سمت صورت کسی نشانه نگیرید، مگر اینکه از محافظ چشم مناسب استفاده کرده باشد. 

تفنگ پرتاب توپ (Ball Blasters)

 • مناسب برای: افراد مبتدی به خصوص کودکان.
 • مهمات: توپ فوم
 • ضریب ایمنی و ریسک: فاکتور بسیار کم خطر، بدون نیاز به تجهیزات ایمنی

اگر مجذوب مهمات فوم مورد استفاده در تفنگ‌های Nerf هستید، اما هوس چیزی متفاوت دارید، سعی کنید یک فوم توپ بلستر را امتحان کنید. همانطور که از نام آن پیداست، این اسلحه‌های اسباب بازی، توپ‌های بزرگ و سبک وزن ساخته شده از فوم را به حرکت در می‌آورند.

تفنگ بلستر می‌تواند هدیه‌ای عالی به خصوص برای کودکان کوچک‌تر باشد، زیرا جایگزینی مقرون به صرفه‌تر و ساده‌تر برای تفنگ‌های لیزری است. با این حال، اگر صادق باشیم، این اسلحه‌های اسباب‌بازی ممکن است سطح بالایی از هیجان را نداشته باشند.

تفنگ پرتاب توپ بال بلستر، می‌توانند برای بچه‌های خردسال شادی بیاورند، کودکان بزرگ‌تر و نوجوانان احتمالاً از ژل بلسترها، تفنگ‌های پینت بال یا تفنگ‌های ایر سافت لذت بیشتری می‌برند که حس نشاط و سرگرمی بیشتری را ارائه می‌دهند.

تفنگ آبی

 • مناسب برای: مبتدیان
 • مهمات: آب
 • ایمنی و عامل خطر: بدون خطر

تفنگ‌های آبی برای بازی‌های هیجان انگیز در فضای باز، به ویژه در آن روزهای سوزان تابستان بسیار عالی هستند. هیچ چیز مانند هیجان و شادابی شرکت در نبردهای آبی با این تفنگ‌های اسباب بازی بازیگوش نیست.

تفنگ‌های آبی در مجموعه‌ای از اندازه‌ها، سبک‌ها و رنگ‌های پر جنب و جوش تولید شده‌اند و این اطمینان را ایجاد می‌کنند که برای هر جنگجوی آبی در آنجا یک تطابق کامل وجود دارد.

آن‌ها راهی فوق العاده برای خنک شدن، پیوند با دوستان و خانواده، و ایجاد خاطراتی که تا آخر عمر باقی خواهند ماند، فراهم می‌کنند. بنابراین، تفنگ آبی خود را بردارید، آماده شوید آب بپاشید و اجازه دهید ماجراهای پر از آب آغاز شود!

 تفنگ حبابی

 • مناسب برای: مبتدیان و کودکان.
 • مهمات: محلول آب و صابون (حباب)
 • ایمنی و عامل خطر: خطر بسیار کم

این اسلحه‌های اسباب‌بازی کوچک جریان‌هایی از حباب‌های فریبنده را پرتاب می‌کنند و هوا را با حباب‌های درخشان از شادی خالص پر می‌کنند. تفنگ‎های حباب دار دارای طرح‌های مختلف هستند. 

جادوی واقعی با تماشای رقص حباب‌ها و شناور شدن در هوا آشکار می‌شود و منظره‌ای فریبنده خلق می‌کند. تفنگ‌های حباب‌دار یک مکمل عالی برای هر جمعی هستند، خواه یک مهمانی پر جنب و جوش، یک پیک نیک آرامش‌بخش یا یک گردهمایی ساده در حیاط خلوت. این اسلحه‌های اسباب‌بازی فوراً فضای بیرون را به یک سرزمین عجایب حباب‌دار جادویی تبدیل می‌کنند و حس شادی را پخش می‌کنند.

لیست بهترین مدل های تفنگ اسباب بازی موجود در بازار

انواع بهترین تفنگ های اسباب بازی از لحاظ نوع تیرنیز متفاوت هستند. به برخی از انواع تفنگ‌ها و تیرهای آن در زیر اشاره ای کوتاه می کنیم:

تفنگ آب پاش

تفنگ آبپاش یکی از انواع تفنگ‌های اسباب‌بازی است که با استفاده از آب، آب‌پاشی می‌کند. این تفنگ‌ها معمولاً دارای مخزنی برای ذخیره آب هستند و با فشار دادن دکمه یا کشیدن کروکی، آب را به سمت هدف پرتاب می‌کنند. تفنگ‌های آبپاش می‌توانند در محیط‌های باز و در بازی‌های آبی استفاده شوند و برای تفریح و سرگرمی در تابستان بسیار مناسب هستند.

تفنگ‌های آبپاش معمولاً دارای انواع و اقسامی هستند. برخی از آن‌ها دارای برد کوتاه و قابلیت پرتاب آب به صورت جت هستند، در حالی که برخی دیگر دارای برد بلندتر و قابلیت پرتاب آب به صورت پراکنده هستند. همچنین، برخی از تفنگ‌های آبپاش دارای قابلیت تنظیم برد آب هستند و می‌توانید برد آب را به دلخواه خود تغییر دهید.

تفنگ ترقه ای

تفنگ ترقه ای یکی دیگر از انواع تفنگ‌های اسباب‌بازی است که با استفاده از ترقه‌ها، ترقه‌ها را پرتاب می‌کند. این تفنگ‌ها معمولاً دارای مخزنی برای قرار دادن ترقه‌ها هستند و با فشار دادن دکمه یا کشیدن کروکی، ترقه‌ها را به هوا پرتاب می‌کنند. تفنگ‌های ترقه ای می‌توانند در محیط‌های باز و در جشن‌ها و مراسمات مختلف استفاده شوند و برای سرگرمی و زیباسازی فضا بسیار مناسب هستند.

تفنگ‌های ترقه ای نیز معمولاً دارای انواع و اقسامی هستند. برخی از آن‌ها دارای برد کوتاه و قابلیت پرتاب ترقه به صورت جت هستند، در حالی که برخی دیگر دارای برد بلندتر و قابلیت پرتاب ترقه به صورت پراکنده هستند. همچنین، برخی از تفنگ‌های ترقه ای دارای قابلیت تنظیم برد ترقه هستند و می‌توانید برد ترقه را به دلخواه خود تغییر دهید.

تفنگ ساچمه ای

تفنگ ساچمه ای نیز یکی از انواع تفنگ‌های اسباب‌بازی است که ساچمه‌ها را پرتاب می‌کنند. این تفنگ‌ها معمولاً دارای مخزنی برای قرار دادن ساچمه‌ها هستند و با فشار دادن دکمه یا کشیدن کروکی، ساچمه‌ها را به هوا پرتاب می‌کنند. تفنگ‌های ساچمه ای نیز مانند تفنگ‌های ترقه ای، برای سرگرمی و زیباسازی فضا بسیار مناسب هستند.

تفنگ‌های ساچمه ای نیز دارای انواع و اقسامی هستند. برخی از آن‌ها دارای برد کوتاه و قابلیت پرتاب ساچمه به صورت جت هستند، در حالی که برخی دیگر دارای برد بلندتر و قابلیت پرتاب ساچمه به صورت پراکنده هستند. همچنین، برخی از تفنگ‌های ساچمه ای دارای قابلیت تنظیم برد ساچمه هستند و می‌توانید برد ساچمه را به دلخواه خود تغییر دهید.

تفنگ تیر ژله ای

تفنگ تیر فومی نیز یکی از انواع تفنگ‌های اسباب‌بازی است که با استفاده از تیرهای فومی، تیرها را پرتاب می‌کند. این تفنگ‌ها معمولاً دارای مخزنی برای قرار دادن تیرهای فومی هستند و با فشار دادن دکمه یا کشیدن کروکی، تیرها را به هوا پرتاب می‌کنند. تفنگ‌های تیر فومی نیز برای سرگرمی و بازی در داخل و خارج از منزل بسیار مناسب هستند.

تفنگ‌های تیر فومی نیز دارای انواع و اقسامی هستند. برخی از آن‌ها دارای برد کوتاه و قابلیت پرتاب تیر به صورت جت هستند، در حالی که برخی دیگر دارای برد بلندتر و قابلیت پرتاب تیر به صورت پراکنده هستند. همچنین، برخی از تفنگ‌های تیر فومی دارای قابلیت تنظیم برد تیر هستند و می‌توانید برد تیر را به دلخواه خود تغییر دهید.

تفنگ‌ اسباب بازی لیزری

این تفنگ‌ها از پرتاب اشعه لیزری برای شبیه‌سازی تیراندازی استفاده می‌کنند. تیراندازی با این تفنگ‌ها عموماً در بازی‌های چند نفره و شبیه‌ سازی‌های واقعیت مجازی انجام می‌شود. تفنگ اسباب بازی لیزری، یک بازی تفریحی مبتنی بر تکنولوژی لیزر است که با استفاده از یک تفنگ خودکار و یا دستی، بازیکنان سعی می‌کنند با تیراندازی به هدف‌های مشخص خود در زمین بازی، امتیاز بیشتری بگیرند. این بازی با ترکیب عناصری از بازی‌های نظامی و بازی‌های ورزشی، یک فرصت عالی برای تفریح و سرگرمی است و برای افرادی از همه سنین مناسب می‌باشد. لذا می‌توان به عنوان یک اسباب بازی برای سالن‌های بازی کودکان، مراکز تفریحی، کافی‌شاپ‌ها و... استفاده شود.

تفنگ‌های بادی

این تفنگ‌ها از قدرت هوا یا گاز فشرده برای پرتاب تیر استفاده می‌کنند. تیرهای آن‌ معمولاً با انرژی هوا یا گاز برای تیراندازی دقیق مورد استفاده قرار می گیرند.

 تفنگ‌های برقی

این تفنگ‌ها با استفاده از باتری و موتور داخلی، تیرها را به صورت خودکار پرتاب می‌کنند. که معمولاً در بازی‌های چندنفره و تیراندازی سریع استفاده می‌شوند.

 تفنگ‌های سنتی

این تفنگ‌ها از قدرت یک فنر برای فشردن و پرتاب تیر استفاده می‌کنند. قبل از هر تیراندازی، باید فنر را فشار داد تا تیر پرتاب شود.

 تفنگ‌های پلاستیکی

این تفنگ‌ها تیرهای پلاستیکی را پرتاب می‌کنند و برای بازی‌های کودکان و سبک تفنگ‌های اسباب‌بازی مناسب هستند. توجه داشته باشید که هر کدام از این انواع تفنگ‌ها و تیرهای مرتبط دارای ویژگی‌ها و محدودیت‌های خاص خود هستند. قبل از خرید یا استفاده از تفنگ اسباب‌بازی، بهتر است مشخص کنید که کدام نوع و ویژگی‌هایی برای نیازهای شما مناسب است.

تفنگ اسباب بازی تیر اسفنجی و ژله ای و تیر فومی 

یکی از اسباب بازی هایی که پسران می توانند با آن ساعت ها سرگرم باشند، اسباب بازی تیر اسفنجی و تیر ژله ای است. این اسباب بازی هیچ گونه خطری برای کودک ندارد و می تواند با دوستان خود به بازی کردن بپردازد. با انجام این کار حس بازی دسته جمعی را نیز تجربه می کند که برای آن بسیار مفید می باشد. برای مثال یکی از محصولات، ست تفنگ و شمشیر بازلایتر از داستان شهر اسباب بازی ها می باشد.

این محصول یک ست بازی طرح بازلایتر می باشد که دارای تجهیزاتی مانند تفنگ موزیکال ، شمشیر و دو عدد فیگور از شخصیت های بازلایتر و وودی است. این ست محصولی جذاب و یک سرگرمی مهیج برای کودکان خردسال و نوجوانان می باشد. جنس این تفنگ ، شمشیر و ماسک از پلاستیک براق و درجه یک ساخته شده است. تفنگ این مجموعه با 3 عدد باتری قلمی کار می کند و فشردن دکمه آن قسمت جلویی لوله به همراه نور و صدا به حرکت در می آید . این تفنگ برای کودکان بالای 3 سال طراحی شده است و هیچ گونه خطر و آسیبی برای کودک و اطرافیان آن نخواهد داشت و کاملا ایمن می باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+تفنگ+اسلحه+فلزی+ساچمهای+موزیکال+تیر فومن+اساب بازی +کودک+پسرانه

درباره تفنگ اسباب بازی تیر اسفنجی و تیر فومی بیشتر بدانیم

تفنگ اسباب بازی تیر اسفنجی یک بازی مهیج تفنگ بازی بی خطر است. دارای تیرهایی نرم و اسفنجی است. تیرهای این اسباب بازی سرهایی معمولی و نرم دارند. تفنگ نیمه اتوماتیک است و برای هر بار تیر پرتاب کردن باید ماشه به عقب کشیده شود. تفنگ مسلح شده و باز آماده می شود تا تیرهای ژله ای نرم را پرتاب کند. بازی با این اسباب بازی باعث ایجاد لحظه هایی شاد و پر از خنده برای کودکان خواهد شد. می توانند با بزرگترها و دوستان خود هم بازی کنند و لذت بازی گروهی شادی بخشی را ببرند.

جنس اسباب بازی تفنگ تیر ژله ای

اسباب بازی تفنگ تیر ژله ای از پلاستیک باکیفیت abs ساخته شده است. طراحی خاص و فوق العاده ای دارد. در ساخت این اسباب بازی از متریال و مواد درجه یک استفاده شده است. پس با خیال راحت این اسباب بازی را برای کودک خود خریداری نمایید که کاملا بی ضرر و ایمن می باشد. اما مراقب چشمان افراد در هنگام بازی باشید.

چگونه با تفنگ اسباب بازی تیر ژله ای باید بازی کرد

ابتدا باید تبرها در لوله مخصوص قرار گرفته و بعد داخل جای خود در تفنگ گذاشته شود. محکم ان را در جای خود قرار دهید. اهرم را به عقب کشبده و تفنگ را برای پرتاب تیر اماده کنید. ماشه که کشده شود، تیر هم شلیک می شود. کودکان بالای 6 سال خیلی راحت و آسان می توانند خود این کارها را انجام داده و از بازی خود لذت ببرند. این اسباب بازی از برند بسیار خوب و باکیفیت می باشد.

قیمت+عکس+خرید+مسسل +تیر فومی+تیر اسفنجی+اسباب بازی+کودک+پسرانه

تفنگ اسباب بازی ساچمه ای تیر ژله ای رگباری

اسباب بازی مسلسل با تیر ژله ای بسیار با کیفیت و هیجان انگیز است.این مسلسل اسباب بازی از یک قسمت بدنه اصلی و خشاب تیر و رابط آن تشکیل شده است که در ابتدا از هم جدا بوده و به راحتی به هم متصل می گردند.وسایل جانبی این تفنگ اسباب بازی تیر ژله ای شامل باتری شارژی 7.4 ولتی به همراه کابل رابط شارژ و یک بسته تیر ژله ای می باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+مسلسل رگباری

برای راه اندازی و استفاده از این مسلسل رگباری ، ابتدا تیر ها را درون بطری ریخته و بعد از مدت حدود 4 الی 6 ساعت تیرها آماده استفاده می باشد تا به اندازه 7 تا 8 میلیمتر برسند. برای تهیه بسته تیرهای یدکی باید بسته تیر ژله ای که بر روی آن نوشته 7-8 میلیمتر را دارند را تهیه کنید. سپس آب اضافی را از بطری خارج کرده و قوطی تیرها را در جای خودش بالای اسلحه قرار می دهید. دکمه پاور دستگاه را در حالت روشن قرار دهید.

حالا با کشیدن ماشه تیرها بصورت رگباری از لوله مسلسل خارج می شوند. قدرت پرتاب موثر این تفنگ در حدود 15 الی 20 متر اثر بخش می باشد. تیرهای این محصول کاملا بی خطر می باشد و بعد از برخورد به جسمی می ترکند و با خشک شدن اثری از آن باقی نمی ماند. این تفنگ اسباب بازی یک مسلسل رگباری بسیار جذاب و شگفت انگیز برای دوستداران این نوع تفنگ ها است.جنس تفنگ و اسلحه اسباب بازی از مواد پلاستیک PVC سخت با کیفیت بسیار عالی ساخته شده است.اندازه این مسلسل رگباری تیر ژله ای در حدود 24 در 20 سانتیمتر است و برای بازی و سرگرمی کودکان سبک و کم وزن می باشد و براحتی قابل حمل می باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+تفنگ رگباری+تیر ژله ای

خصوصیات تفنگ اسباب بازی تیر ژله ای چیست؟

 1. ساخته شده توسط برند باکیفیت
 2. دارای تیر فومی نرم و مقاوم و بی خطر
 3. قابلیت پرتاب یک تیر در هر شلیک از تفتگ
 4. دارای ماشه برای مسلح کردن تفنگ با تیر
 5. از جنس پلاستیک فشرده ABS با کیفیت و درجه یک و استاندارد
 6. مناسب برای کودکان بالای 6 سال می باشد

مزیت بازی با اسباب بازی های جنگی و تفنگ بازی

بسیاری از والدین فکر می کنند که اگر کودک ان ها با اسباب بازی های جنگی و نظامی بازی کند، خشن می شود در روحیه و اخلاق او تاثیر بدی می گذارد. اما بر طبق پژوهش هایی که انجام شده است که بازی بر اساس چهار چوبی انجام شود حتی برای کودک مفید است و در کسب مهارت های فردی و اجتماعی مفید واقع می شود.

اما کودک مانند ما فکر نمی کند. او در بازی های جنگی به جنگ ادم های بد می رود و خود را قهرمان داستان قرار می دهد. او داستان سرایی می کند و حس ماجراجویی اش برانگیخته می شود. از فواید بازی با اسباب بازی های جنگی می توان موارد زیر را نام برد.

 • افزایش اعتماد به نفس کودک
 • افزایش مهارت های اجتماعی و ارتباط جمعی
 • قوت نیروی تخیل و داستان پردازی در کودک
 • تشخیص خوب و بد و شناخت اصول رفتار و اخلاق درست

ایا بازی با اسباب بزی های جنگی در کودک خشونت ایجاد می کند؟

بر طبق تحقیقاتی که توسط دکتر میشائیل تامسون روانشناس کودک صورت گرفته است، هیچ ارتباطی بین بازی کودک با اسباب بازی های جنگی و ایجاد خشونت در بزرگسالی او وجود ندارد. او این استدلال را که بازی با تفنگ باعث ایجاد رفتارهای خشن در کودک می شود را بی اساس می داند.

اما اگر خودتان احساس کردید که کودک رفتارهای خوبی در بازی های جنگی از خود نشان نمی دهد، ساعت و زمان بازی را کنترل کرده و او را زیر نظر داشته باشید. در صورت دیدن پرخاشگری و خشونت، بازی را متوقف کرده و کودک را به ارامش دعوت کنید.

نکات مهم در خرید اسباب بازی تفنگ ساچمه ای تیر ژله ای

اگر قصد خرید مسلسل رگباری تیر ژله ای را دارید، چه اینترنتی خرید نمایید و چه خرید حضوری این محصول را داشته باشید، باید درباره نکات قبل از خرید آن بدانید. در خرید تفنگ ساچمه ای حتما به جنس بدنه آن دقت نمایید. باید جنس خوب و باکیفیتی داشته باشد. البته که اگر کودک شما کوچک است، بهتر است جنس بدنه تفنگ اسباب بازی او از پلاستیک باشد.

در هنگام خرید، به رده سنی کودک خود توجه داشته باشید. تفنگ ساچمه ای را خریداری نمایید که مناسب سن کودک باشد. معمولا پسربچه ها دوست دارند در کودکی با تفنگ های آبی و موزیکال بازی کنند که بی خطر هستند.

در هنگام خرید تفنگ اسباب بازی برای کودک، به وزن آن هم دقت شود. تفنگ ها در اندازه و وزن های مختلف در بازار اسباب بازی وجود دارند. باید برای کودک شما بزذگ و سنگین نباشد. مناسب با جثه و سن کودک خریداری شود. بعضی از تفنگ های اسباب بازی بی خطر هستند و قابلیت تیز زدن ندارند، این برای کودکان خردسال مناسب است.

اسلحه و کلت رگباری اسباب بازی

شما می توانید تمامی محصولات دسته بندی اسباب بازی تیر اسفنجی و ژله ای را مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید. در فروشگاه کی کی تویز امکان خرید حضوری نیز فراهم می باشد. همچنین برای بررسی و مشاهده انواع لگو های جنگی و نظامی بر روی گزینه خرید لگو کلیک کنید.

ویژگی های بهترین تفنگ اسباب بازی

ویژگی‌های بهترین تفنگ های اسباب بازی بستگی به نوع و مدل تفنگ دارد، اما در کل، می‌توان برخی از ویژگی‌های مهم را در نظر گرفت. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

کیفیت ساخت بهترین تفنگ های اسباب بازی

بهترین تفنگ‌های اسباب‌بازی از مواد با کیفیت ساختاری مقاوم ساختهشده است. مواد مقاوم و با کیفیت مانند پلاستیک ABS یا فلزات مقاوم هستند. ایمنی تفنگ های اسباب بازی: تفنگ‌های اسباب‌بازی باید دارای ویژگی‌های ایمنی مناسب باشند. برخی از این ویژگی‌ها شامل دسته‌ها و قسمت‌های ضد لغزش، سیستم‌های قفل‌کننده تیر، و عدم داشتن قابلیت آسیب‌رسانی جدی به کودکان باشند.

قابلیت استفاده آسان از تفنگ اسباب بازی

تفنگ اسباب‌بازی برای کودکان بایستی قابل استفاده آسان و راحت باشد. دسته‌ها و کنترل‌ها باید به درستی طراحی شده و نحوه قرارگیری مناسبی داشته باشند.

قابلیت تنظیم تفنگ 

بهترین تفنگ‌ های اسباب ‌بازی قابلیت تنظیم برای میزان شدت تیراندازی دارا هستند. این امکان به کودکان اجازه می‌دهد تناسب مناسبی بین سطح مهارت و سرعت تیراندازی خود برقرار کنند.

تنوع و امکانات تفنگ های اسباب بازی

برخی تفنگ‌های اسباب‌بازی دارای امکاناتی مانند تیراندازی آب، نور و صدا، تغییر رنگ و الگوی تیر و ... هستند که می‌توانند برای کودکان جذابیت بیشتری داشته باشند.

طراحی جذاب تفنگ‌ اسباب‌بازی

تفنگ‌های اسباب‌بازی با طراحی جذاب و جالب می‌توانند به کودکان مشوق بازی و سرگرمی بیشتری باشند. برای انتخاب بهترین تفنگ اسباب‌بازی، به استانداردها و راهنمایی‌های سازمان‌های ایمنی توجه کنید و تفنگی را انتخاب کنید که مناسب سن و مهارت کودک شما باشد. همچنین، نظرات و تجربیات دیگران نیز می‌تواند به شما در انتخاب بهترین تفنگ اسباب‌بازی کمک کند.

سخن آخر

بهترین تفنگ های اسباب بازی با توجه به نوع تیر، نوع قدرت مورد استفاده، ظاهر و استفاده مورد نظر شما، متنوع هستند. برای انتخاب بهترین تفنگ اسباب‌بازی، بهتراست که نیازها و ترجیحات خود را در نظر بگیرید و با محصولات مختلف آشنا شده و بر اساس ویژگی‌ها و قابلیت‌های مورد نیازتان تصمیم‌گیری کنید. همچنین، قبل از خرید، به بررسی نظرات و بازخوردهای کاربران دیگر و همچنین مشاوره با فروشندگان متخصص در کی کی تویز توجه کنید.

سوالات متداول در مورد معرفی بهترین تفنگ های اسباب بازی

 •  چه تفنگ‌های اسباب‌بازیی در بازار وجود دارند؟
  انواع تفنگ‌های اسباب‌بازی مانند تفنگ‌های تیراندازی لیزری، تفنگ‌های آبپاش، تفنگ‌های تیراندازی با توپچه‌های فومی، و تفنگ‌های بادی پیستول را در بازار بیابید.
 •  کدامیک از تفنگ‌های اسباب‌بازی دارای بیشترین قدرت برای شلیک هستند؟
  تفنگ‌های بادی پیستول به طور کلی دارای بیشترین قدرت شلیک می‌باشند. اما توان شلیک تفنگ‌ها بستگی به مدل و طراحی آنها دارد.
 •  آیا تفنگ‌های لیزری ایمن هستند؟
  بله، تفنگ‌های لیزری برای بازی کودکان عموماً ایمن هستند.