فیلتر


تفنگ و اسلحه تیر فومی و اسفنجی و ژله ای و موزیکال

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تفنگ اسباب بازی 

تفنگ اسباب بازی از جمله اسباب بازی هایی است که باعث افزایش اعتماد به نفس کودک و افزایش مهارت های اجتماعی و ارتباط جمعی کودکان و نوجوانان می شود. این صفحه شامل تفنگ های اسباب بازی کاملا بی خطر و سرگرم کننده برای کودکان می باشد.تفنگ تیر اسفنجی، تیر ژله ای، تفنگ موزیکال با طرح شخصیت های کارتونی مانند ایرونمن،کاپیتان امریکا،بازلایتر،مرد عنکبوتی سیاه، اسپایدرمن از نمونه های تفنگ و اسلحه در این صفحه فروشگاه اینترنتی کی کی تویز می باشد.  

تفنگ شاتگان پوکه پران اسباب بازی تیر فومی Shoot gun KB1211
اسباب بازی تفنگ مدل شاتگان پوکه پران و تیر پرتابی می باشد که یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان است.
کلت و تفنگ اسباب بازی دو کاره تیر فومی و آب پاش Shoot gun 64828
این محصول یک تفنگ دو کاره آب پاش و تیر پرتابی اسباب بازی است. تفنگ اسباب بازی سرگرمی محبوب و پر طرفدار برای بازی کودکان و نوجوانان می باشد.
تفنگ اسباب بازی دو کاره تیر فومی و آب پاش Shoot gun 64840
این محصول یک تفنگ دو کاره آب پاش و تیر پرتابی اسباب بازی است. تفنگ اسباب بازی سرگرمی محبوب و پر طرفدار برای بازی کودکان و نوجوانان می باشد.
تفنگ و مسلسل پوکه پران اسباب بازی تیر اسفنجی Shoot gun 64883
اسباب بازی مسلسل و تفنگ پوکه پران و تیر پرتابی می باشد که یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان است.
اسباب بازی تفنگ آر پی جی و موشک انداز با دوربین Fun shooting gan 566
این محصول یک تفنگ و موشک انداز بزرگ اسباب بازی طرح با دوربین می باشد که دارای گلوله های اسفنجی و نوری است. این تفنگ آر پی جی یک اسباب بازی هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان می باشد.
مسلسل اسباب بازی گاتلینگ رگباری با سه پایه و دوربین GATLING GUN M1921
این محصول یک مسلسل رگباری مدل گاتلینگ بزرگ اسباب بازی طرح با دوربین و سه پایه می باشد که دارای تیر های اسفنجی و فومی است. این تفنگ یک اسباب بازی هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان می باشد.
تفنگ اسباب بازی دو کاره تیر اسفنجی و آب پاش Shoot gun 64832
این محصول یک تفنگ دو کاره آبپاش و تیر پرتابی اسباب بازی یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان است.
تفنگ اسباب بازی دوکاره آب پاش و تیر اسفنجی Shoot gun 64830
این محصول یک تفنگ دوکاره آبپاش و تیر پرتابی اسباب بازی یک اسباب بازی محبوب و پر طرفدار برای بازی و سرگرمی کودکان است.
تیر ژله ای سایز 9 الی 11 میلیمتری 300 عددی 050
این محصول یک بسته 300 عددی تیر یدک ژله ای برای تفنگ اسباب بازی می باشد که از جنس با کیفیت و خوب ساخته شده است .
تفنگ و شمشیر کاپیتان امریکا موزیکال اسباب بازی 6689B
این تفنگ و شمشیر اسباب بازی طرح کاپیتان امریکا که دارای حرکت ، نور و موزیک می باشد. این اسباب بازی مناسب برای کودکان خردسال است و براحتی می توانند با آن بازی کنند.
تفنگ و شمشیر بازلایتر موزیکال اسباب بازی 6683
این تفنگ و شمشیر اسباب بازی طرح بازلایتر که دارای حرکت ، نور و موزیک می باشد. این اسباب بازی مناسب برای کودکان خردسال است و براحتی می توانند با آن بازی کنند.
تفنگ و شمشیر موزیکال ایرونمن اسباب بازی 6689A
این تفنگ و شمشیر اسباب بازی طرح ایرونمن که دارای حرکت ، نور و موزیک می باشد. این اسباب بازی مناسب برای کودکان خردسال است و براحتی می توانند با آن بازی کنند.
1 2 3 4 5

اسباب بازی تیر اسفنجی و ژله ای و تیر فومی 

یکی از اسباب بازی هایی که پسران می توانند با آن ساعت ها سرگرم باشند، اسباب بازی تیر اسفنجی و ژله ای است. این اسباب بازی هیچ گونه خطری برای کودک ندارد و می تواند با دوستان خود به بازی کردن بپردازد. با انجام این کار حس بازی دسته جمعی را نیز تجربه می کند که برای آن بسیار مفید می باشد. برای مثال یکی از محصولات، ست تفنگ و شمشیر بازلایتر می باشد. این محصول یک ست بازی طرح بازلایتر می باشد که دارای تجهیزاتی مانند تفنگ موزیکال ، شمشیر و دو عدد فیگور از شخصیت های بازلایتر و وودی است. این ست محصولی جذاب و یک سرگرمی مهیج برای کودکان خردسال و نوجوانان می باشد. جنس این تفنگ ، شمشیر و ماسک از پلاستیک براق و درجه یک ساخته شده است. تفنگ این مجموعه با 3 عدد باتری قلمی کار می کند و فشردن دکمه آن قسمت جلویی لوله به همراه نور و صدا به حرکت در می آید . این تفنگ برای کودکان بالای 3 سال طراحی شده است و هیچ گونه خطر و آسیبی برای کودک و اطرافیان آن نخواهد داشت و کاملا ایمن می باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+تفنگ+اسلحه+فلزی+ساچمهای+موزیکال+تیر فومن+اساب بازی +کودک+پسرانه

درباره اسباب بازی تیر اسفنجی و تیر فومی بیشتر بدانیم

تفنگ اسباب بازی تیر اسفنجی یک بازی مهیج تفنگ بازی بی خطر است. دارای تیرهایی نرم و اسفنجی است. تیرهای این اسباب بازی سرهایی معمولی و نرم دارند. تفتگ نیمه اتوماتیک است و برای هر بار تیر پرتاب کردن باید ماشه به عقب کشیده شود. تفتگ مسلح شده و باز اماده می شود تا تیرهای ژله ای نرم را پرتاب کند.

بازی با این اسباب بازی باعث ایجاد لحظه هایی شاد و پر از خنده برای کودکان خواهد شد. می توانند با بزرگترها و دوستان خود هم بازی کنند و لذت بازی گروهی شادی بخشی را ببرند.

جنس اسباب بازی تفنگ تیر ژله ای

اسباب بازی تفنگ تیر ژله ای از پلاستیک باکیفیت abs ساخته شده است. طراحی خاص و فوق العاده ای دارد. در ساخت این اسباب بازی از متریال و مواد درجه یک استفاده شده است. پس با خیال راحت این اسباب بازی را برای کودک خود خریداری نمایید که کاملا بی ضرر و ایمن می باشد. اما مراقب چشمان افراد در هنگام بازی باشید.

چگونه با تفنگ تیر ژله ای باید بازی کرد

ابتدا باید تبرها در لوله مخصوص قرار گرفته و بعد داخل جای خود در تفنگ گذاشته شود. محکم ان را در جای خود قرار دهید. اهرم را به عقب کشبده و تفنگ را برای پرتاب تیر اماده کنید. ماشه که کشده شود، تیر هم شلیک می شود.

کودکان بالای 6 سال خیلی راحت و اسان می توانند خود این کارها را انجام داده و از بازی خود لذت ببرند. این اسبتب بازی از برند بسیار خوب و باکیفیت می باشد.

قیمت+عکس+خرید+مسسل +تیر فومی+تیر اسفنجی+اسباب بازی+کودک+پسرانه

خصوصیات اسباب بازی تیر ژله ای چیست

 1. ساخته شده توسط برند باکیفیت
 2. دارای تیر فومی نرم و مقاوم و بی خطر
 3. قابلیت پرتاب یک تیر در هر شلیک از تفتگ
 4. دارای ماشه برای مسلح کردن تفنگ با تیر
 5. از جنس پلاستیک فشرده ABS با کیفیت و درجه یک و استاندارد
 6. مناسب برای کودکان بالای 6 سال می باشد

مزیت بازی با اسباب بازی های جنگی و تفنگ بازی

بسیاری از والدین فکر می کنند که اگر کودک ان ها با اسباب بازی های جنگی و نظامی بازی کند، خشن می شود در روحیه و اخلاق او تاثیر بدی می گذارد. اما بر طبق پژوهش هایی که انجام شده است که بازی بر اساس چهار چوبی انجام شود حتی برای کودک مفید است و در کسب مهارت های فردی و اجتماعی مفید واقع می شود.

اما کودک مانند ما فکر نمی کند. او در بازی های جنگی به جنگ ادم های بد می رود و خود را قهرمان داستان قرار می دهد. او داستان سرایی می کند و حس ماجراجویی اش برانگیخته می شود. از فواید بازی با اسباب بازی های جنگی می توان موارد زیر را نام برد.

 • افزایش اعتماد به نفس کودک
 • افزایش مهارت های اجتماعی و ارتباط جمعی
 • قوت نیروی تخیل و داستان پردازی در کودک
 • تشخیص خوب و بد و شناخت اصول رفتار و اخلاق درست

ایا بازی با اسباب بزی های جنگی در کودک خشونت ایجاد می کند

بر طبق تحقیقاتی که توسط دکتر میشائیل تامسون روانشناس کودک صورت گرفته است، هیچ ارتباطی بین بازی کودک با اسباب بازی های جنگی و ایجاد خشونت در بزرگسالی او وجود ندارد. او این استدلال را که بازی با تفنگ باعث ایجاد رفتارهای خشن در کودک می شود را بی اساس می داند.

اما اگر خودتان احساس کردید که کودک رفتارهای خوبی در بازی های جنگی از خود نشان نمی دهد، ساعت و زمان بازی را کنترل کرده و او را زیر نظر داشته باشید. در صورت دیدن پرخاشگری و خشونت، بازی را متوقف کرده و کودک را به ارامش دعوت کنید.

شما می توانید تمامی محصولات دسته بندی اسباب بازی تیر اسفنجی و ژله ای را مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید. در فروشگاه کی کی تویز امکان خرید حضوری نیز فراهم می باشد.