فیلتر


فیگور و ماکت حیوانات اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

حیوانات اسباب بازی 

حیوانات اسباب بازی از دسته اسباب بازی های دوست داشتنی و جذاب و آموزشی برای کودکان و نوجوانان می باشد.در این بخش انواع حیوانات بصورت تکی یا بسته بندی چند عددی در سایز ها و کیفیت های عالی و درجه یک با مشخصات و اندازه کامل موجود می باشد.این دسته بندی حیوانات شامل حیوانات اهلی و حیوانات وحشی ، دایناسور و اژدها ، موجودات دریایی ، حیوانات جنگل و پرندگان در جنس های نرم و گوشتی یا کلکسیونی و ویترینی در ابعاد بزرگ و کوچک می باشد.در صورتی که اسباب بازی مورد علاقه خود را در صفحه محصولات پیدا نمی کنید به صفحه اینستاگرام کی کی تویز kikitoys_2@ مراجعه کنید.

اسباب بازی حیوانات یکی از محبوب‌ترین انواع اسباب بازی در میان کودکان است. این اسباب بازی‌ها که در اشکال و اندازه‌های مختلف و با جنس‌های گوناگون ساخته می‌شوند، می‌توانند به پرورش خلاقیت، تخیل و مهارت‌های اجتماعی کودکان کمک کنند.

فیگور حیوانات ماکت تمساح اسباب بازی Crocodile figure 923 فیگور حیوانات ماکت تمساح اسباب بازی Crocodile figure 923

فیگور حیوانات ماکت تمساح اسباب بازی Crocodile figure 923

(5) | (امتیاز این محصول)
457,000 %16
386,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت شیر اسباب بازی 1467 Lion fiqure فیگور حیوانات ماکت شیر اسباب بازی 1467 Lion fiqure

فیگور حیوانات ماکت شیر اسباب بازی 1467 Lion fiqure

(5) | (امتیاز این محصول)
388,000 %16
326,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت فک دریایی کوچک اسباب بازی Seal figure 160 فیگور حیوانات ماکت فک دریایی کوچک اسباب بازی Seal figure 160

فیگور حیوانات ماکت فک دریایی کوچک اسباب بازی Seal figure 160

(5) | (امتیاز این محصول)
199,000 %17
165,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت گاومیش و بوفالو اسباب بازی Buffalo figure 1106 فیگور حیوانات ماکت گاومیش و بوفالو اسباب بازی Buffalo figure 1106

فیگور حیوانات ماکت گاومیش و بوفالو اسباب بازی Buffalo figure 1106

(5) | (امتیاز این محصول)
780,000 %21
616,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت موش اسباب بازی Mouse figure 1582 فیگور حیوانات ماکت موش اسباب بازی Mouse figure 1582

فیگور حیوانات ماکت موش اسباب بازی Mouse figure 1582

(5) | (امتیاز این محصول)
475,000 %27
346,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت فیل بزرگ اسباب بازی Elephant figure 778 فیگور حیوانات ماکت فیل بزرگ اسباب بازی Elephant figure 778

فیگور حیوانات ماکت فیل بزرگ اسباب بازی Elephant figure 778

(5) | (امتیاز این محصول)
875,000 %12
766,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت کوسه خالدار بزرگ اسباب بازی Shark figure 854 فیگور حیوانات ماکت کوسه خالدار بزرگ اسباب بازی Shark figure 854

فیگور حیوانات ماکت کوسه خالدار بزرگ اسباب بازی Shark figure 854

(5) | (امتیاز این محصول)
875,000 %12
766,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت سگ بولداگ اسباب بازی Bulldog Dog 1193 فیگور حیوانات ماکت سگ بولداگ اسباب بازی Bulldog Dog 1193

فیگور حیوانات ماکت سگ بولداگ اسباب بازی Bulldog Dog 1193

(3.13) | (امتیاز این محصول)
765,000 %19
616,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت کانگورو اسباب بازی 1129 kangourou figure فیگور حیوانات ماکت کانگورو اسباب بازی 1129 kangourou figure

فیگور حیوانات ماکت کانگورو اسباب بازی 1129 kangourou figure

(5) | (امتیاز این محصول)
668,000 %18
546,000 تومان
1 2 3 ... 24 25 26

 اسباب بازی حیوانات

بازی با اسباب‌بازی به رشد جسمی، شناختی و عاطفی کودکان کمک می‌کند. اسباب بازی حیوانات یکی از بهترین اسباب‌بازی‌ها برای سرگرمی کودکان است. این اسباب‌بازی‌ها با رنگ‌ها و ویژگی‌های جذاب، توانایی جلب توجه کودکان را دارند. از این اسباب‌بازی‌ها می‌توان برای خلق داستان‌های جذاب و برگزاری نمایش‌های سرگرم‌کننده برای کودکان استفاده کرد. 

بچه‌ها عاشق اسباب‌بازی‌هایی با تم حیوانات و مزرعه هستند و مطمئناً همه حیوانات را برای بازی جمع می‌کنند. این اسباب‌بازی‌ها شایان ستایش هستند و به‌عنوان ابزار آموزشی عالی برای بچه‌ها عمل می‌کنند. هرچه بیشتر اسباب‌بازی را به فرزندتان معرفی کنید، بیشتر به او کمک می‌کند تا در مورد قلمرو حیوانات و صداهای متفاوتی که تولید می‌کنند یاد بگیرد. آنها همچنین کودکان را تشویق به کشف، تخیل و خلاقیت می‌کنند.

اسباب‌بازی‌های حیوانات اغلب با جزئیات بسیار دقیق ساخته می‌شوند که به ایجاد حس کنجکاوی در کودکان کمک می‌کند و آنها را برای ساعت‌ها مشغول نگه می‌دارد. با وجود محصولات متنوع در بازار، گزینه‌های متعددی برای انتخاب در اختیار شما است. مثلاً می‌توانید عروسک پولیشی حیوانات یا اسباب‌بازی‌های حیوانات اهلی چوبی، مجموعه بازی عروسک حیوانات، برچسب‌ها، پازل‌های حیوانات، عروسک‌ حیوانات، بلوک‌های ساختمانی با تم حیوانات و حتی عروسک‌های سگ هوشمند را انتخاب کنید.

انواع اسباب بازی حیوانات

اسباب بازی حیوانات را می توان بر اساس انواع حیوانات، اندازه، جنس و قابلیت هایشان تقسیم بندی کرد. در اینجا انواع اصلی اسباب بازی حیوانات آورده شده است:

 • حیوانات وحشی: این اسباب بازی ها معمولاً از جنس پلاستیک یا پارچه ساخته می شوند و شبیه سازی حیواناتی مانند شیر، ببر، فیل، گوریل و غیره هستند. آنها می توانند برای بازی های تخیلی، داستان سرایی و آموزش در مورد حیوانات وحشی مورد استفاده قرار گیرند.
 • حیوانات مزرعه: این اسباب بازی ها معمولاً از جنس پلاستیک یا چوب ساخته می شوند و شبیه سازی حیواناتی مانند گاو، گوسفند، اسب، مرغ و غیره هستند. آنها می توانند برای بازی های تخیلی، داستان سرایی و آموزش در مورد حیوانات مزرعه مورد استفاده قرار گیرند.
 • حیوانات خانگی: این اسباب بازی ها معمولاً از جنس پلاستیک، پارچه یا فوم ساخته می شوند و شبیه سازی حیواناتی مانند سگ، گربه، خرگوش و غیره هستند. آنها می توانند برای بازی های تخیلی، داستان سرایی و آموزش در مورد حیوانات خانگی مورد استفاده قرار گیرند.
 • حیوانات اسباب بازی: این اسباب بازی ها معمولاً از جنس پلاستیک یا پارچه ساخته می شوند و شبیه سازی حیواناتی مانند خرس، خرگوش، اردک، فیل و غیره هستند. آنها می توانند برای بازی های تخیلی، داستان سرایی و آموزش در مورد حیوانات مورد استفاده قرار گیرند.
 • حیوانات موزیکال: این اسباب بازی ها معمولاً از جنس پلاستیک یا پارچه ساخته می شوند و هنگام تکان دادن یا فشار دادن، صدا تولید می کنند. آنها می توانند برای سرگرمی و آموزش در مورد حیوانات مورد استفاده قرار گیرند.
 • حیوانات حرکتی: این اسباب بازی ها معمولاً از جنس پلاستیک یا فلز ساخته می شوند و می توانند به حرکت درآیند. آنها می توانند برای سرگرمی، آموزش و تقویت مهارت های حرکتی مورد استفاده قرار گیرند.

فیگور حیوانات و کاربردش 

از اسباب بازی جذاب و دوست داشتنی در میان کودکان فیگور حیوانات است. همه کودکان از بازی کردن با این اسباب بازی لذت می برند و داستان سازی می کنند. خرید فیگور حیوانات یک خرید محصول آموزشی است. کودکان حیوانات را شناخته و درباره آن ها می پرسند. با صدای آن ها و طرز زندگی کردنشان آشنا می شوند. فیگور حیوانات سوالات زیادی را در ذهن کودکان ایجاد می کند و این از فواید خوب این اسباب بازی است.

قیمت+عکس+سایت+خرید+دایناسور+اسباب بازی+کودک+پسرانه

چرا برای کودکم فیگور حیوانات بخرم

فیگور های اسباب بازی قدرت بسیار زیادی در ایجاد تخیل دارند. به همین دلیل کودکان بسیار این اسباب بازی را دوست دارند. با شخصیت هایی که دوست دارد، سفر می کند و به جاهای دور دست هم سفر می کند. برایش اسم می گذارند و برای خود دنیایی با آن ها را تشکیل می دهند.کودکان می توانند با راهنمایی بزرگ تر ها با تاریخچه زندگی حیوانات آشنا شوند، روند تکاملی آنها را یاد بگیرند و اطلاعاتی در زمینه نوع تغذیه ، محل زندگی و سبک زندگی این حیوانات یادبگیرند. این دانسته ها و آموزش ها می تواند در سنین بالاتر باعث حفظ و حراست از گونه ای مختلف پرندگان و جانواران و حراست و پاسداری از محیط زیست شود.

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+پاندا+اسباب بازی+کودک+پسرانه+دخترانه

فواید فیگور حیوانات اسباب بازی

بازی خلاقانه: فیگورها باعث می شوند که کودکان بازی خلاقانه داشته باشند. قوه تخیلشان تحریک می شود و انفجاری در قوه تخیل کودک رخ می دهد.

رشد عاطفی کودک: ازمهارت های مهم ایجاد هوش هیجانی در کودک است. این هوش هیجانی با ارتباط با احساسات و احساس همدردی تقویت می شود. کودکان انواع موقعیت های عاطفی را با فیگور حیوانات تجربه می کنند.

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+کوسه+اسباب بازی+کودک+پسرانه

در فروشگاه کی کی تویز همه اسباب بازی ها با متریال استاندارد ساخته شده اند و از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده اسباب بازی می باشد. برای خرید این اسباب بازی وارد سایت کی کی تویز شده و خرید اینترنتی خود را همراه با تخفیف ویژه انجام دهید. خرید اینترنتی از سایت بسیار راحت است و کاربران به سهولت می توانند خرید اینترنتی اسباب بازی را انجام دهند. فقط کافی است وارد سایت شده و محصول را انتخاب نمایید و مراحل خرید را انجام دهید. 

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+گوریل+و کینگ کنگ+اسباب بازی+کودک+پسرانه

 

بازی با اسباب بازی حیوانات، دختر و پسر نمی شناسد 

کودکان، به ویژه بچه‌هایی در رده سنی ۳ تا ۸ سال، علاقه زیادی به اسباب‌بازی حیوانات دارند. این نوع اسباب‌بازی‌ها یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات بازی‌ کودکان است. اغلب کودکان ارتباط خوبی با اسباب بازی حیوانات داشته و آنها را دوست دارند.

اگرچه برخی این اسباب‌بازی را به عنوان "اسباب‌بازی پسرانه" می شناسند، ولی واقعیت این است که این نوع اسباب‌بازی‌ها مورد علاقه تمامی کودکان هستند. اما تفاوت‌هایی که بین علایق دخترانه و پسرانه وجود دارد، ممکن است در نگرش و نحوه بازی آنها با این اسباب‌بازی‌ها باشد.

برای مثال، برخی دختران تمایل دارند تعداد کمی فیگور حیوانات داشته باشند تا بتوانند از آنها مراقبت کنند. اما پسران، به تنوع بیشتری از انواع حیوانات اهلی و وحشی، پرنده‌ها و حشرات علاقمند هستند که اغلب به دلیل قدرت و هیبتشان مورد توجه آنها قرار می‌گیرد، مثل دایناسورها و اژدهاهای بالدار از حیوانات مورد علاقه آن هاست.

 چرا بچه ها به اسباب بازی حیوانات توجه زیادی نشان می دهند؟

یکی از دلایل اصلی علاقه کودکان به اسباب‌بازی حیوانات، وجود زمینه‌های داستانی جذاب است. بیشتر داستان‌هایی که کودکان می‌شنوند یا کارتون‌ها و انیمیشن‌هایی که تماشا می‌کنند، حول محور حیوانات است. این داستان‌ها ارتباط خوبی با اسباب‌بازی حیوانات دارند و سرنخ‌های جذابی را برای خلق داستان‌های جدید در ذهن کودکان ارایه می‌دهند.

 به عنوان مثال، شیری که سلطان جنگل می‌شود، روباهی مرموز و مکار و خرگوشی فرز و باهوش، تمامی این داستان‌ها برای کودکان به عنوان یک منبع ایده‌آل برای خلق ماجراهای جدید در ذهنشان عمل می‌کند. آنها می‌توانند از میان اسباب‌بازی‌هایشان یک کرگدن یا هر حیوان دیگری را بیابند که در جنگل گم شده است و این اتفاقات، یک داستان جذاب و هیجان‌انگیز را شکل می‌دهد. کودکان، با ورود به داستان و با تعامل با شخصیت‌های مختلف، احساس عمیقی از رضایت می‌کنند و این امر موجب می‌شود که احساس خوبی را به اسباب‌بازی حیوانات خود داشته باشند. 

اسباب بازی فیگور حیوانات جنگل  

این مجموعه یک ست 12 عددی از حیوانات جنگل می باشد که از جنس پلاستیک باکیفیت ساخته شده است.این ست جنگل شامل حیواناتی مانند شیر ، گورخر ، زرافه ، ببر ، گوزن ، فیل ، میمون و پاندا و ... می باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+اسباب بازی+باغ وحش+حیوانات+جنگل+کودک+پسرانه

جنس پلاستیک این حیوانات به گونه ای می باشد که حتی با خم یا فشرده شدن یا پرت شدن حیوان توسط کودک آسیبی به آن وارد نمی شود و از بین نمیروند.اندازه ارتفاع این حیوانات در حدود 6 الی 14 سانتیمتر و صول آنها در حدود 14 الی 17 سانتیمتر است.این ست یک اسباب بازی سرگرم کننده و آموزشی برای کودکان می باشد.مزایای استفاده از اسباب بازی باغ وحش برای کودک این است که به خوبی با شکل و اسم هر کدام از این حیوانات آشنا می شود و نسبت به آنها شناخت لازم را پیدا می کند علاوه این ویژگی های مهارت هایی چون ایجاد هماهنگی بین چشم و دست ، توانایی حرکتی ظریف و خیال پردازی کودک کمک می کند. ضمنا اگر بازی با اسباب بازی باغ وحش صورت گروهی انجام پذیرد باعث تقویت مهارت اجتماعی و هوش میان فردی نیز می شود.

قیمت+خرید+باغ وحش+اسباب بازی

خرید اسباب بازی و فیگور اژدهای سرخ 

اژدها از مشهورترین موجودات افسانه‌ای در میان ملل مختلف محسوب می‌شود. در تعریف رایج حیوانی بسیار تنومند با ریختی خزنده‌ مانند است که در برخی داستان‌ها و افسانه‌ها توانایی‌هایی مانند پروازکردن یا پرتاب آتش را دارد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+فیگور+اژدها+اسباب بازی+کوک+پسرانه

مشخصات فیگور اژدها اسباب بازی 

در فرهنگ غرب اژدها اغلب به صورت یک دیو درنده‌خو و بدذات توصیف می‌شود که نماد پلیدی است و قصد آسیب رساندن به آدمیان را دارد. برخلاف فرهنگ غرب در فرهنگ کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا اژدها حیوانی مقدس است که خرد و دانش فراانسانی دارد و از قدرت‌های ویژه‌ای برخوردار است.این محصول یک فیگور از اژدها جنس PVC فشرده و می باشد و بالهای آن در حالت باز بصورت ثابت است و قابلیت حرکت و جابجایی ندارند. این فیگور بسیار با کیفیت و جهت بازی و آموزش کودکان نیز بسیار محکم و مقاوم هستند.شرکت سازنده این محصول ANIMAL PARADISE است . از این محصولات به عنوان دکور در ویترین ها و مجموعه های کلکسیونی نیز استفاده می گردد. اندازه و مشخصات این محصول را می توانید در قیمت مشخصات محصول ملاحضه کنید.

قیمت+مشخصات+عکس+سایت+خرید+فیگور+حشرات+اسباب بازی

فواید بازی و سرگرمی کودکان با اسباب بازی حیوانات

 

 • بازی با فیگور و مجسمه های حیوانات باعث تشویق و کمک به رشد کودکان می شود.
 • مهارت های کلامی و زبانی کودکان را افزایش می دهد.
 • خلاقیت و تخیل را در کودکان تقویت می کند.
 • باعث بالا رفتن تعاملات اجتماعی کودکان با اطرافیان خود می شود.
 • همکاری و مهارت های زندگی را در دوران خردسال در کودکان شکل می گیرد.
 • با طبیعت و قلمرو حیوانات آشنا می شوند

قیمت+عکس+سایت+خرید+ماکت+فیگور+حیوانات+دایناسور+وحشی+اسباب بازی+کودک+پسرانه

بازی با اسباب بازی حیوانات می‌تواند به طور چشمگیری به رشد و توسعه کودکان کمک کند. برخی از مزایای و فواید این نوع بازی‌ها شامل موارد زیر است:

 1. افزایش تخیل و خیال پردازی کودکان: این نوع بازی‌ها کودکان را تشویق می‌کنند تا داستان‌ها و موقعیت‌های مختلفی را با استفاده از تخیل خود ایجاد کنند.
 2. تقویت فن بیان و روایت روان: با ایجاد داستان‌ها و تعامل با شخصیت‌های اسباب‌بازی، کودکان می‌توانند مهارت‌های بیان و روایت خود را تقویت کنند.
 3. هماهنگی دست و چشم: بازی با اسباب‌بازی حیوانات می‌تواند به هماهنگی حرکات دست و چشم کودکان کمک کرده و این مهارت‌ها را بهبود بخشد.
 4. توانایی سازماندهی و دسته‌بندی حیوانات: این نوع بازی‌ها می‌توانند کودکان را در توانایی‌های سازماندهی و دسته‌بندی کمک کرده و این مهارت‌ها را تقویت کنند.
 5. تقویت مهارت‌های حرکتی ظریف: بازی با اسباب‌بازی حیوانات می‌تواند به بهبود مهارت‌های حرکتی ظریف کودکان کمک کند.
 6. ابزار آموزشی جذاب برای علوم طبیعی: این نوع بازی‌ها می‌توانند به کودکان کمک کنند تا درمورد حیوانات و زیست‌بوم آنها آموزش ببینند.
 7. کمک به رشد عاطفی و توجه به حیوانات و طبیعت: این نوع بازی‌ها می‌توانند به کودکان کمک کنند تا نسبت به حیوانات و طبیعت احترام بگذارند.
 8. تقویت تفکر خلاق و داستان‌پردازی: اسباب‌بازی حیوانات می‌تواند در توسعه تفکر خلاق و داستان‌پردازی کودکان تأثیرگذار باشد.

جذابیت حیوانات به عنوان موجودات زنده، جذب کودکان برای کشف خصوصیات زندگی آن‌ها، و آگاهی از ویژگی‌های فیزیکی و رفتاری آن‌ها را ایجاد می‌کند. علاوه بر کتاب‌های مصور، فیلم‌های مستند و انیمیشن‌ها، اسباب بازی حیوانات به دلیل تجربه نزدیک و قابل لمسی که برای کودکان ایجاد می‌کنند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. به منظور انتخاب بهتر اسباب‌بازی حیوانات، می‌توان آن‌ها را در دسته‌بندی‌های زیر معرفی نمود:

 1. حیوانات برای یادگیری: اسباب‌بازی‌هایی که ویژگی‌های طبیعی حیوانات را به صورت آموزشی و سرگرم‌کننده برای کودکان ارائه می‌دهند.
 2. حیوانات وحشی: مجسمه‌ها و اسباب‌بازی‌هایی حیوانات مانند شیر، ببر، گرگ و... که ویژگی‌های خاص و وحشیانه ای دارند.
 3. حیوانات مزرعه‌ای: اسباب‌بازی‌های مربوط به حیوانات مانند گاو، مرغ، خوک و... که معمولاً در مزرعه زندگی می‌کنند.
 4. حیوانات خانگی: اسباب‌بازی‌های مربوط به حیواناتی مانند گربه، سگ، خرگوش و... که به عنوان حیوانات خانگی معمولاً به عنوان حیوانات خانگی نگه‌داری می‌شوند.
 5. حیوانات دریایی: اسباب‌بازی‌های مربوط به موجودات زنده در دریا مانند ماهی، کوسه، دلفین و... که شگفتی‌های دریا را به کودکان آموزش می دهند.

بازی با پایان باز چه نوع بازی هایی هستند؟

بازی های پایان باز را می توان به عنوان بازی ای توصیف کرد که هیچ محدودیت از پیش تعیین شده و پاسخ ثابتی ندارد. کودکان به سادگی از تخیل خود پیروی می کنند تا اجازه دهند بازی به هر سمتی که خلاقیت آنها را می برد پیش رود. از آنجایی که هیچ نتیجه مشخصی وجود ندارد، هیچ درست یا نادرستی در بازی با پایان باز وجود ندارد. فیگور ، اکشن فیگور و یا مجسمه های حیوانات در هر شکل و غالب و اندازه ای همان چیزی است که محققان به آن اسباب بازی های پایان باز می گویند. اسباب‌بازی‌های باز از انواع اسباب‌بازی‌هایی هستند که به طریق مختلف قابل بازی هستند. بچه های کوچک روش سرگرم کننده خود را برای بازی با فیگور و مجسمه های حیوانات دارند. این اسباب بازی ها را می توان به روش های تخیلی و خلاقانه ای بازی کرد که ممکن است والدین را شگفت زده کند. پسران و دختران کوچک مجذوب فیگور و مجسمه های حیوانات هستند و دوست دارند به بازی های تخیلی بپردازند.اسباب بازی حیوانات یادگیری را به روش های مختلف تسهیل می کنند و به کودکان کمک می کنند تا به نقاط عطف رشد و خیلی چیزهای دیگر دست یابند.

بهترین+مدل های+فیگور+حیوانات+دایناسور های+اسباب بازی

وقتی صحبت از ترویج بازی های تخیلی و خلاقانه به میان می آید، اسباب بازی فیگور و مجسمه های حیوانات قطعا در صدر قرار دارند. کودکان عاشق ساختن دنیاها و پر کردن آنها با حیوانات مورد علاقه خود هستند. این می تواند هر چیزی باشد، از بردن اسب هایشان به یک سواری خیالی در جنگل یا پرورش مجموعه حیوانات مزرعه. داشتن اجازه کشف و آزمایش ایده های جدید برای رشد ذهنی و شناختی خوب است. افراد هر روز با استفاده از تخیل و خلاقیت مشکلات را حل می کنند، به همین دلیل استفاده منظم از تخیل و خلاقیت برای کودکان مهم است. وقتی کودکان بتوانند بدون زحمت از تخیل و خلاقیت خود استفاده کنند، می توانند مهارت حل مسئله را توسعه دهند.

ماکت حیوانات و یا مجسمه های حیوانات کودکان را تشویق می کنند تا در خانه حرکت کنند و در عین حال از نحوه حرکت حیوانات کپی کنند. این فعالیت برای رشد جسمانی خوب است و به کودکان اجازه می دهد تا قدرت، تعادل، هماهنگی و مهارت های حرکتی درشت خود را بهبود بخشند. وقتی کودکان با اسباب بازی فیگور  و مجسمه های حیوانات بازی می کنند، باید از دستان خود برای نگه داشتن، گرفتن و دستکاری این اسباب بازی ها نیز استفاده کنند. با انجام این کار، آنها به طور موثر مهارت های حرکتی ظریف و هماهنگی چشم دست خود را که توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان مهارت های ضروری در نظر گرفته می شود، توسعه می دهند.

راهنمای خرید اسباب بازی حیوانات

شما می توانید انواع مختلف حیوانات اسباب بازی را هم بصورت حضوری در فروشگاه کی کی تویز و هم بصورت غیر حضوری و از طریق سایت اینترنتی فروشگاه کی کی تویز تهیه نمایید. برای مشاهده مشخصات و قیمت سایر اسباب بازی های پسرانه مانند لگو دایناسور بر روی لینک خرید لگو کلیک نماید.

قیمت+عکس+سایت+خرید+باغ وحش+اسباب بازی +کودک+دخترانه+پسرانه

سوالات متداول خرید و قیمت اسباب بازی فیگور حیوانات

 • بازی با فیگور اسباب بازی برای چه سنی مناسب است؟
  انواع مدل ها از اسباب بازی فیگور وجود دارد که برای سنین مختلف ساخته می شوند.
 • فیگور های اسباب بازی از چه جنسی ساخته می شوند؟
  فیگور های اسباب بازی معمولا بصورت نرم و گوشتی و یا از جنس سفت و ماکت ساخته می شوند.
 • قیمت اسباب بازی فیگور و اکشن فیگور حیوانات چقدر است؟
  قیمت اسباب بازی فیگور دایناسور با توجه به مدل و نوع و متریال به کار رفته در آن و شرکت سازنده تعیین می شود.