فیلتر


فیگور و ماکت حیوانات اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

حیوانات اسباب بازی 

حیوانات اسباب بازی از دسته اسباب بازی های دوست داشتنی و جذاب و آموزشی برای کودکان و نوجوانان می باشد.در این بخش انواع حیوانات بصورت تکی یا بسته بندی چند عددی در سایز ها و کیفیت های عالی و درجه یک با مشخصات و اندازه کامل موجود می باشد.این دسته بندی حیوانات شامل حیوانات اهلی و حیوانات وحشی ، دایناسور و اژدها ، موجودات دریایی ، حیوانات جنگل و پرندگان در جنس های نرم و گوشتی یا کلکسیونی و ویترینی در ابعاد بزرگ و کوچک می باشد.در صورتی که اسباب بازی مورد علاقه خود را در صفحه محصولات پیدا نمی کنید به صفحه اینستاگرام کی کی تویز kikitoys_2@ مراجعه کنید.

فیگور باغ وحش دایناسور پارک ژوراسیک کوچک DINOSAUR WORLD فیگور باغ وحش دایناسور پارک ژوراسیک کوچک DINOSAUR WORLD

فیگور باغ وحش دایناسور پارک ژوراسیک کوچک DINOSAUR WORLD

(5) | (امتیاز این محصول)
388,000 %15
330,000 تومان
باغ وحش حیوانات جنگل کوچک اسباب بازی World Animals باغ وحش حیوانات جنگل کوچک اسباب بازی World Animals

باغ وحش حیوانات جنگل کوچک اسباب بازی World Animals

(5) | (امتیاز این محصول)
396,000 %17
330,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت دایناسور تیرکس دم کج Tyrannosaurus 033 فیگور حیوانات ماکت دایناسور تیرکس دم کج Tyrannosaurus 033

فیگور حیوانات ماکت دایناسور تیرکس دم کج Tyrannosaurus 033

(5) | (امتیاز این محصول)
685,000 %11
610,000 تومان
فیگور باغ وحش دایناسور پارک ژوراسیک بسته 12 عددی DINOSAUR WORLD 7012 فیگور باغ وحش دایناسور پارک ژوراسیک بسته 12 عددی DINOSAUR WORLD 7012

فیگور باغ وحش دایناسور پارک ژوراسیک بسته 12 عددی DINOSAUR WORLD 7012

(3.5) | (امتیاز این محصول)
775,000 %11
690,000 تومان
اسباب بازی باغ وحش حیوانات جنگل World Animals 7012 اسباب بازی باغ وحش حیوانات جنگل World Animals 7012

اسباب بازی باغ وحش حیوانات جنگل World Animals 7012

(3.17) | (امتیاز این محصول)
796,000 %11
710,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت گوریل مفصلی اسباب بازی Gorilla 2125 فیگور حیوانات ماکت گوریل مفصلی اسباب بازی Gorilla 2125

فیگور حیوانات ماکت گوریل مفصلی اسباب بازی Gorilla 2125

(3.25) | (امتیاز این محصول)
550,000 %11
490,000 تومان
اکشن فیگور گودزیلا مفصلی اسباب بازی godzilla 2126 اکشن فیگور گودزیلا مفصلی اسباب بازی godzilla 2126

اکشن فیگور گودزیلا مفصلی اسباب بازی godzilla 2126

(3.38) | (امتیاز این محصول)
627,000 %11
560,000 تومان
فیگور حیوانات دایناسور بزرگ تیرکس سبز Tyrannosaurus X042 فیگور حیوانات دایناسور بزرگ تیرکس سبز Tyrannosaurus X042

فیگور حیوانات دایناسور بزرگ تیرکس سبز Tyrannosaurus X042

(4) | (امتیاز این محصول)
873,000 %11
780,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت دایناسور پرنده کتزلکواتلوس نرم X156 فیگور حیوانات ماکت دایناسور پرنده کتزلکواتلوس نرم X156

فیگور حیوانات ماکت دایناسور پرنده کتزلکواتلوس نرم X156

(4.5) | (امتیاز این محصول)
392,000 %11
350,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت گوریل کوچک نرم اسباب بازی Gorilla X160 فیگور حیوانات ماکت گوریل کوچک نرم اسباب بازی Gorilla X160

فیگور حیوانات ماکت گوریل کوچک نرم اسباب بازی Gorilla X160

(3.5) | (امتیاز این محصول)
450,000 %13
390,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت دایناسور موساسور X184 فیگور حیوانات ماکت دایناسور موساسور X184

فیگور حیوانات ماکت دایناسور موساسور X184

(3.84) | (امتیاز این محصول)
505,000 %11
450,000 تومان
فیگور حیوانات ماکت خرس پاندا نشسته بزرگ نرم Panda X090 فیگور حیوانات ماکت خرس پاندا نشسته بزرگ نرم Panda X090

فیگور حیوانات ماکت خرس پاندا نشسته بزرگ نرم Panda X090

(3.6) | (امتیاز این محصول)
1,220,000 %11
1,090,000 تومان
1 2 3 ... 19 20 21

 فیگور حیوانات و کاربردش 

از اسباب بازی جذاب و دوست داشتنی در میان کودکان فیگور حیوانات است. همه کودکان از بازی کردن با این اسباب بازی لذت می برند و داستان سازی می کنند. خرید فیگور حیوانات یک خرید محصول آموزشی است. کودکان حیوانات را شناخته و درباره آن ها می پرسند. با صدای آن ها و طرز زندگی کردنشان آشنا می شوند. فیگور حیوانات سوالات زیادی را در ذهن کودکان ایجاد می کند و این از فواید خوب این اسباب بازی است.

قیمت+عکس+سایت+خرید+دایناسور+اسباب بازی+کودک+پسرانه

چرا برای کودکم فیگور حیوانات بخرم

فیگور های اسباب بازی قدرت بسیار زیادی در ایجاد تخیل دارند. به همین دلیل کودکان بسیار این اسباب بازی را دوست دارند. با شخصیت هایی که دوست دارد، سفر می کند و به جاهای دور دست هم سفر می کند. برایش اسم می گذارند و برای خود دنیایی با آن ها را تشکیل می دهند.کودکان می توانند با راهنمایی بزرگ تر ها با تاریخچه زندگی حیوانات آشنا شوند، روند تکاملی آنها را یاد بگیرند و اطلاعاتی در زمینه نوع تغذیه ، محل زندگی و سبک زندگی این حیوانات یادبگیرند. این دانسته ها و آموزش ها می تواند در سنین بالاتر باعث حفظ و حراست از گونه ای مختلف پرندگان و جانواران و حراست و پاسداری از محیط زیست شود.

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+پاندا+اسباب بازی+کودک+پسرانه+دخترانه

فواید فیگور حیوانات اسباب بازی

بازی خلاقانه: فیگورها باعث می شوند که کودکان بازی خلاقانه داشته باشند. قوه تخیلشان تحریک می شود و انفجاری در قوه تخیل کودک رخ می دهد.

رشد عاطفی کودک: ازمهارت های مهم ایجاد هوش هیجانی در کودک است. این هوش هیجانی با ارتباط با احساسات و احساس همدردی تقویت می شود. کودکان انواع موقعیت های عاطفی را با فیگور حیوانات تجربه می کنند.

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+کوسه+اسباب بازی+کودک+پسرانه

در فروشگاه کی کی تویز همه اسباب بازی ها با متریال استاندارد ساخته شده اند و از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده اسباب بازی می باشد. برای خرید این اسباب بازی وارد سایت کی کی تویز شده و خرید اینترنتی خود را همراه با تخفیف ویژه انجام دهید. خرید اینترنتی از سایت بسیار راحت است و کاربران به سهولت می توانند خرید اینترنتی اسباب بازی را انجام دهند. فقط کافی است وارد سایت شده و محصول را انتخاب نمایید و مراحل خرید را انجام دهید. 

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+گوریل+و کینگ کنگ+اسباب بازی+کودک+پسرانه

 

اسباب بازی فیگور حیوانات جنگل  

این مجموعه یک ست 12 عددی از حیوانات جنگل می باشد که از جنس پلاستیک باکیفیت ساخته شده است.این ست جنگل شامل حیواناتی مانند شیر ، گورخر ، زرافه ، ببر ، گوزن ، فیل ، میمون و پاندا و ... می باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+حیوانات+اسباب بازی+باغ وحش+حیوانات+جنگل+کودک+پسرانه

جنس پلاستیک این حیوانات به گونه ای می باشد که حتی با خم یا فشرده شدن یا پرت شدن حیوان توسط کودک آسیبی به آن وارد نمی شود و از بین نمیروند.اندازه ارتفاع این حیوانات در حدود 6 الی 14 سانتیمتر و صول آنها در حدود 14 الی 17 سانتیمتر است.این ست یک اسباب بازی سرگرم کننده و آموزشی برای کودکان می باشد.مزایای استفاده از اسباب بازی باغ وحش برای کودک این است که به خوبی با شکل و اسم هر کدام از این حیوانات آشنا می شود و نسبت به آنها شناخت لازم را پیدا می کند علاوه این ویژگی های مهارت هایی چون ایجاد هماهنگی بین چشم و دست ، توانایی حرکتی ظریف و خیال پردازی کودک کمک می کند. ضمنا اگر بازی با اسباب بازی باغ وحش صورت گروهی انجام پذیرد باعث تقویت مهارت اجتماعی و هوش میان فردی نیز می شود.

قیمت+خرید+باغ وحش+اسباب بازی

 

خرید اسباب بازی و فیگور اژدهای سرخ 

اژدها از مشهورترین موجودات افسانه‌ای در میان ملل مختلف محسوب می‌شود. در تعریف رایج حیوانی بسیار تنومند با ریختی خزنده‌ مانند است که در برخی داستان‌ها و افسانه‌ها توانایی‌هایی مانند پروازکردن یا پرتاب آتش را دارد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+فیگور+اژدها+اسباب بازی+کوک+پسرانه

مشخصات فیگور اژدها اسباب بازی 

در فرهنگ غرب اژدها اغلب به صورت یک دیو درنده‌خو و بدذات توصیف می‌شود که نماد پلیدی است و قصد آسیب رساندن به آدمیان را دارد. برخلاف فرهنگ غرب در فرهنگ کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا اژدها حیوانی مقدس است که خرد و دانش فراانسانی دارد و از قدرت‌های ویژه‌ای برخوردار است.این محصول یک فیگور از اژدها جنس PVC فشرده و می باشد و بالهای آن در حالت باز بصورت ثابت است و قابلیت حرکت و جابجایی ندارند. این فیگور بسیار با کیفیت و جهت بازی و آموزش کودکان نیز بسیار محکم و مقاوم هستند.شرکت سازنده این محصول ANIMAL PARADISE است . از این محصولات به عنوان دکور در ویترین ها و مجموعه های کلکسیونی نیز استفاده می گردد. اندازه و مشخصات این محصول را می توانید در قیمت مشخصات محصول ملاحضه کنید.

قیمت+مشخصات+عکس+سایت+خرید+فیگور+حشرات+اسباب بازی

فواید بازی و سرگرمی کودکان با باغ وحش اسباب بازی

 

 • بازی با فیگور و مجسمه های حیوانات باعث تشویق و کمک به رشد کودکان می شود.
 • مهارت های کلامی و زبانی کودکان را افزایش می دهد.
 • خلاقیت و تخیل را در کودکان تقویت می کند.
 • باعث بالا رفتن تعاملات اجتماعی کودکان با اطرافیان خود می شود.
 • همکاری و مهارت های زندگی را در دوران خردسال در کودکان شکل می گیرد.
 • با طبیعت و قلمرو حیوانات آشنا می شوند

قیمت+عکس+سایت+خرید+ماکت+فیگور+حیوانات+دایناسور+وحشی+اسباب بازی+کودک+پسرانه

بازی با پایان باز چه نوع بازی هایی هستند؟

بازی های پایان باز را می توان به عنوان بازی ای توصیف کرد که هیچ محدودیت از پیش تعیین شده و پاسخ ثابتی ندارد. کودکان به سادگی از تخیل خود پیروی می کنند تا اجازه دهند بازی به هر سمتی که خلاقیت آنها را می برد پیش رود. از آنجایی که هیچ نتیجه مشخصی وجود ندارد، هیچ درست یا نادرستی در بازی با پایان باز وجود ندارد. فیگور ، اکشن فیگور و یا مجسمه های حیوانات در هر شکل و غالب و اندازه ای همان چیزی است که محققان به آن اسباب بازی های پایان باز می گویند. اسباب‌بازی‌های باز از انواع اسباب‌بازی‌هایی هستند که به طریق مختلف قابل بازی هستند. بچه های کوچک روش سرگرم کننده خود را برای بازی با فیگور و مجسمه های حیوانات دارند. این اسباب بازی ها را می توان به روش های تخیلی و خلاقانه ای بازی کرد که ممکن است والدین را شگفت زده کند. پسران و دختران کوچک مجذوب فیگور و مجسمه های حیوانات هستند و دوست دارند به بازی های تخیلی بپردازند.اسباب بازی حیوانات یادگیری را به روش های مختلف تسهیل می کنند و به کودکان کمک می کنند تا به نقاط عطف رشد و خیلی چیزهای دیگر دست یابند.

بهترین+مدل های+فیگور+حیوانات+دایناسور های+اسباب بازی

وقتی صحبت از ترویج بازی های تخیلی و خلاقانه به میان می آید، اسباب بازی فیگور و مجسمه های حیوانات قطعا در صدر قرار دارند. کودکان عاشق ساختن دنیاها و پر کردن آنها با حیوانات مورد علاقه خود هستند. این می تواند هر چیزی باشد، از بردن اسب هایشان به یک سواری خیالی در جنگل یا پرورش مجموعه حیوانات مزرعه. داشتن اجازه کشف و آزمایش ایده های جدید برای رشد ذهنی و شناختی خوب است. افراد هر روز با استفاده از تخیل و خلاقیت مشکلات را حل می کنند، به همین دلیل استفاده منظم از تخیل و خلاقیت برای کودکان مهم است. وقتی کودکان بتوانند بدون زحمت از تخیل و خلاقیت خود استفاده کنند، می توانند مهارت حل مسئله را توسعه دهند.

ماکت حیوانات و یا مجسمه های حیوانات کودکان را تشویق می کنند تا در خانه حرکت کنند و در عین حال از نحوه حرکت حیوانات کپی کنند. این فعالیت برای رشد جسمانی خوب است و به کودکان اجازه می دهد تا قدرت، تعادل، هماهنگی و مهارت های حرکتی درشت خود را بهبود بخشند. وقتی کودکان با اسباب بازی فیگور  و مجسمه های حیوانات بازی می کنند، باید از دستان خود برای نگه داشتن، گرفتن و دستکاری این اسباب بازی ها نیز استفاده کنند. با انجام این کار، آنها به طور موثر مهارت های حرکتی ظریف و هماهنگی چشم دست خود را که توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان مهارت های ضروری در نظر گرفته می شود، توسعه می دهند.

راهنمای خرید اسباب بازی حیوانات

شما می توانید انواع مختلف حیوانات اسباب بازی را هم بصورت حضوری در فروشگاه کی کی تویز و هم بصورت غیر حضوری و از طریق سایت اینترنتی فروشگاه کی کی تویز تهیه نمایید. برای مشاهده مشخصات و قیمت سایر اسباب بازی های پسرانه مانند لگو دایناسور بر روی لینک خرید لگو کلیک نماید.

قیمت+عکس+سایت+خرید+باغ وحش+اسباب بازی +کودک+دخترانه+پسرانه

سوالات متداول خرید و قیمت اسباب بازی فیگور حیوانات

 • بازی با فیگور اسباب بازی برای چه سنی مناسب است؟

انواع مدل ها از اسباب بازی فیگور وجود دارد که برای سنین مختلف ساخته می شوند.

 • فیگور های اسباب بازی از چه جنسی ساخته می شوند؟

فیگور های اسباب بازی معمولا بصورت نرم و گوشتی و یا از جنس سفت و ماکت ساخته می شوند.

 • قیمت اسباب بازی فیگور و اکشن فیگور حیوانات چقدر است؟

قیمت اسباب بازی فیگور دایناسور با توجه به مدل و نوع و متریال به کار رفته در آن و شرکت سازنده تعیین می شود.