فیلتر


شهر اسباب بازی ها

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

شهر اسباب بازی 

انیمشن شهر اسباب بازی های یا توی استوری یک از پرطرفدار ترین اسباب بازی های در میان کودکان می باشد که اسباب بازی های آن به شکل های مختلف برای بازی و سرگرمی کودکان وجود دارد.ربات های وودی و بازلایتر و فیگور های شخصیت توی استوری و تالکینگ وودی و تالکینگ جسی از نمونه اسباب بازی های موجود در این صفحه از فروشگاه اینترنتی کی کی تویز می باشد.

اسباب بازی اکشن فیگور شهر اسباب بازی 5 عددی 23718
اسباب بازی اکشن فیگور شهر اسباب بازی ها که کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند. این مجموعه دارای 5 عدد از شخصیت های این انیمیشن است.
اسباب بازی اکشن فیگور توی استوری 6 عددی 23718 - کی کی تویز
اسباب بازی اکشن فیگور توی استوری که کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند. این مجموعه دارای 6 عدد از شخصیت های این انیمیشن است.
ربات اسباب بازی وودی کلانتر موزیکال WOODY 890
این محصول یک ربات اسباب بازی از داستان شهر اسباب بازی ها شخصیت وودی کلانتر موزیکال و راهرو می باشد. این ربات یک کلاه هم دارد مه می توان آن را بر سر ربات قرار داد.
تفنگ و شمشیر کاپیتان امریکا موزیکال اسباب بازی 6689B
این تفنگ و شمشیر اسباب بازی طرح کاپیتان امریکا که دارای حرکت ، نور و موزیک می باشد. این اسباب بازی مناسب برای کودکان خردسال است و براحتی می توانند با آن بازی کنند.
تفنگ و شمشیر بازلایتر موزیکال اسباب بازی 6683
این تفنگ و شمشیر اسباب بازی طرح بازلایتر که دارای حرکت ، نور و موزیک می باشد. این اسباب بازی مناسب برای کودکان خردسال است و براحتی می توانند با آن بازی کنند.
تفنگ و شمشیر موزیکال ایرونمن اسباب بازی 6689A
این تفنگ و شمشیر اسباب بازی طرح ایرونمن که دارای حرکت ، نور و موزیک می باشد. این اسباب بازی مناسب برای کودکان خردسال است و براحتی می توانند با آن بازی کنند.
تفنگ موزیکال بازلایتر اسباب بازی 6682
تفنگ اسباب بازی طرح بازلایتر از داستان شهر اسباب بازی ها که دارای حرکت ، نور و موزیک می باشد. این اسباب بازی مناسب برای کودکان خردسال است و براحتی می توانند با آن بازی کنند.
فیگور شخصیت های توی استوری شهراسباب بازی TOY STORY4 578883
این مجموعه دارای 12 عدد از شخصیت های توی استوری شهراسباب بازی TOY STORY4 می باشد که برای بازی و سرگرمی کودک می باشد.
ربات اسباب بازی بازلایتر موزیکال Buzz Lightyear 1167
این محصول یک ربات اسباب بازی شخصیت بازلایتر موزیکال و راهرو Buzz Lightyear می باشد که دارای بال های با قابلیت باز و بسته شدن دارند.
اسباب بازی بازلایتر و وودی موزیکال Toy story 778977
اسباب بازی بازلایتر و وودی موزیکال Toy story 4 که دارای نور و موزیک می باشند.
عروسک جسی اورجینال جدید JESSIE Doll New 64074
عروسک جسی اورجینال JESSIE Doll New سایز بزرگ طرح جدید که قابلیت پخش صدای شخصیت جسی را دارد.
ربات اسباب بازی بازلایتر موزیکال Buzz Lightyear 817
این محصول یک ربات اسباب بازی از شخصیت بازلایتر Buzz Lightyear است که دارای قابلیت هایی مانند موزیکال و راهرو دارد و همچنین باله پشت آن نیز با دکمه باز می شود.
1 2

شهر اسباب بازی ها

شهر اسباب بازی ها از کارتون مورد علاقه کودکان و حتی بزرگسالان است. به قدری کودکان این کارتون را دوست دارند که خرید اسباب بازی شهر اسباب بازی ها را هم دوست دارند. شرکت های تولید و ساخت اسباب بازی هم انواع متنوعی از اسباب بازی شهر اسباب بازی را طراحی کرده و ساخته اند و روانه بازار نموده اند.

بهترین قیمت خرید ربات وودی

مزیت خرید اسباب بازی شهر اسباب بازی ها

وودی، باز، اندی و آقای سیب زمینی و دیگر شخصیت های این انیمیشن را کودکان دوست دارند و با آن ها ارتباط خوبی گرفته اند. این اولین فیلم انیمیشن کارتونی کامپیوتری در دنیا می باشد که از تاریخی ترین انیمیشن های کمپانی والت دیزنی است.

خرید فیگور توی استوی شهر اسباب بازی ها

کودکان شخصیت های قهرمان انیمیشن را دوست دارند و با آن ها ارتباط خوبی می گیرند. حس اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند. همچنین اگر از این محصول خوشتان آمده است می توانید برای خرید لگو از سایت و همچنین دیگر اسباب بای های زیبا به قسمت محصولات سایت کی کی تویز مراجعه نمایید.

 قیمت اسباب بازی توی استوری

سوالات متداول خرید اسباب بازی شهر اسباب بازی ها

قیمت اسباب بازی شهر اسباب بازی ها چقدر است؟
با توجه به مدل و کارایی اسباب بازی ها قیمت ها متغیر است.

اسباب بازی شهر اسباب بازی ها برای چه سن مناسب است؟
خرید اسباب بازی شهر اسباب بازی ها اغلب برای سن 3 سال به بالا مناسب است. در صورت نیاز باز هم می توانید در اینباره از فروشنده سوال نمایید.

دلیل قیمت های مختلف از ربات های بازلایتر و وودی در فروشگاه های اسباب بازی چیست؟

اسباب بازی های توی استوری در شرکت های مختلف باکیفیت های و اندازه های مختلف بسیار شبیه به هم ساخته می شوند و باید در کنار هم مقایسه شوند تا فرق های آن مشخص شود و یا از فروشنده کالا مشخصات دقیق آن را سوال نمایید.

عروسک تالکینگ وودی و تاکینگ جسی