فیلتر


لگو هری پاتر -ساختنی هری پاتر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

لگو هری پاتر 

لگو های قهرمانی در میان کودکان و نوجوانان دارای جایگاه خاصی می باشد. از جمله لگو های قهرمانی و ابر قهرمانی که کودکان و نوجوانان به آن علاقه مند هستند ، لگو از شخصیت هری پاتر می باشد. در این قسمت چندین مدل از لگو های مجموعه هری پاتر قرار دارد. لگوهایی مانند قلعه بزرگ هاگوارتز ، ایستگاه قطار هری پاتر ، کالکسه بوباتون هری پاتر ، لگو اژدها هری پاتر و ....مدل های زیاد دیگری در این صحفه با قیمت و مشخصات کامل قرار دارد.

لگو قلعه و برج ناقوس هاگوارتز هری پاتر LARI 11344
اسباب بازی لگو برج ناقوس ساختنی هاگوارتز سری هری پاتر ساخت برند LARI که دارای 958 قطعه می باشد و دارای 8 عدد مینی فیگور لگویی آدمک است.
لگو  قطار هری پاتر و ایستگاه جادویی هاگوارتز LARI 11006
اسباب بازی لگو هری پاتر و ایستگاه جادویی قطار هاگوارتز ساخت برند LARI که دارای 832 قطعه می باشد که بعداز ساخت یک مجموعه بسیار زیبا خواهد شد.
لگو هری پاتر کالسکه بوباتون برند لاری LARI 11347
اسباب بازی لگو کالسکه ساختنی هری پاتر ساخت برند LARI که دارای 448 قطعه و 4 عدد مینی فیگور آدمک می باشد.
لگو هری پاتر و اژدها برند لاری LARI 11341
لگو هری پاتر و اژدها برند لاری LARI 11341 که دارای 287 قطعه لگوی رنگی و 4 عدد مینی فیگور آدمک لگویی می باشد.
لگو هری پاتر فروشگاه لوازم شعبده بازی برند لاری LARI 11339
لگو هری پاتر لاری LARI 11339 که دارای 380 قطعه لگوی رنگی می باشد
لگو جغد هری پاتر Magic Castle برند لپین Lepin 19076
اسباب بازی لگو جغد برفی سفید هری پاتر ساخت برند لپین است که دارای 630 قطعه می باشد و دارای 2 عدد مینی فیگور لگویی شخصیت های هری پاتر است.
لگو شطرنج هری پاتر Magic Castle برند لپین Lepin 1028
اسباب بازی لگو قلعه ساختنی هری پاتر ساخت برند لپین است که دارای 876 قطعه می باشد و دارای 3 عدد مینی فیگور لگویی شخصیت های هری پاتر و مهره های کامل شطرنج است.
لگو قلعه هری پاتر هاگوارتز برندلپین Lepin 19032
اسباب بازی لگو قلعه ساختنی هری پاتر ساخت برند لیپین است که دارای 878 قطعه می باشد و دارای 10 عدد مینی فیگور لگویی شخصیت های هری پاتر است.
لگو حمله به خانه هری پاتر برند لپین Lepin 7185
لگو قلعه ساختنی هری پاتر ساخت برندlepin که دارای1134 قطعه لگو می باشد.همچنین 8 عدد لگو مینی فیگور لگویی آدمک شخصیت هری پاتر نیز در این بسته لگو موجود است.
لگو قلعه هری پاتر با شیر سه سر برند لاری LARI 60138
لگو قلعه ساختنی هری پاتر ساخت برند LARI که دارای 413 قطعه لگو می باشد.همچنین 4 عدد لگو مینی فیگور لگویی آدمک شخصیت هری پاتر نیز در این بسته لگو موجود است.
لگو قلعه ساختنی هاگوارتز بزرگ هری پاتر LARI 11025
لگو قلعه ساختنی هاگوارتز هری پاتر ساخت برند LARI که دارای 6044 قطعه می باشد و دارای 32+4 عدد مینی فیگور لگویی آدمک است.
لگو قلعه هری پاتر هاگوارتز برند لاری LARI 11007
اسباب بازی لگو قلعه ساختنی هری پاتر ساخت برند LARI که دارای 938 قطعه می باشد و دارای 10 عدد مینی فیگور لگویی است.
1 2

خرید لگو و ساختنی هری پاتر 

خرید لگو از محبوبیت خاصی در میان کودکان و بزرگسالان است. خرید انواع لگو و مخصوصا لگو قهرمانان بسیار پرطرفدار است. لگو قهرمانان انواع متنوعی از مدل ها را دارد که یکی از محبوب ترین ها ، لگو هری پاتر می باشد. اگر شما هم قصد خرید لگو هری پاتر را دارید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.هَری پاتِر نام مجموعه‌ای از رمان‌های سبک خیال‌پردازی است.

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+لگو+هری پاتر+اسباب بازی+دخترانه+پسانه

این کتاب‌ها به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی و هرماینی گرنجر، در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند. بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است، که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر، تحت فرمان درآوردن دنیای جادوگران و نابود کردن همه کسانی است که در مقابل او ایستاده‌اند.

قیمت+عکس+خرید+ساخت+لگو+کالسکه+بوباتون+هری پاتر

در این بخش از فروشگاه اینترنتی کی کی تویز مدل های محبوب و پر طرف دار و پرفروش از مدل های لگو هری پاتر را با جزئیات و توضیحات کامل می توانید مشاهده کنید. لگو هایی مانند هری پاتر و اژدها ، قلعه بزرگ هاگوارتز ، کالسکه بوباتون ، ایستگاه جادویی قطار هاگوارتز ، برج و ناقوس و .... می باشد.

مزایای بازی با لگو اسباب بازی هری پاتر

لگو راهی برای تسلط بر بسیاری از انواع دیگر مهارت های نوظهور، مانند حل مسئله، مهارت های فضایی و درک وظایف نیمه پیچیده فراهم می کند. استفاده از اشیاء سه بعدی همچنین به ذهن‌های کودکان خلاق این امکان را می‌دهد که بتوانند از قبل برنامه‌ریزی کنند و تغییرات لازم را انجام دهند تا قطعات آنطور که در نظر گرفته شده است با هم قرار گیرند.پیش از این اشاره شد که بازی با اسباب بازی لگو، فواید بسیار زیادی دارد. هم برای کودکان و هم بزرگسالان مناسب می باشد. لگو باعث تقویت مهارت های زیادی در کودک می شود که در قسمت زیر نام برده شده است.

  • رشد مهارت‌های اجتماعی در کودکان
  • رشد مهارت‌های حرکتی در کودک
  • تقویت مهارت در توانایی حل مسئله
  • تقویت قوه تخیل کودک
  • تقویت اراده در کودکان
  •  افزایش اعتماد به نفس در کودکان
  • تقویت مهارت‌های ریاضی
  • یادگیری علم ریاضی و فیزیک و کسب دانش

شما می توانید تمامی محصولات اسباب بازی و لگو هری پاتر را در وسایت اینترنتی کی کی مشاهده کنید و مدل مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید. همچنین در فروشگاه کی کی تویز امکان خرید حضوری نیز فراهم می باشد.