فیلتر


لگو دوپلو-ساختنی لگو کودک قطعه درشت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

لگو دوپلو و قطعه درشت

لگو ساختنی دوپلو برای کودکان یک ونیم تا شش سال مناسب می باشد و دارای لگو ها و ساختنی های کاملا استاندارد و ایمن و قطعه درشت برای کودکان خردسال از بهترین و معتبرترین برندهای شرکت های لگو سازی می باشند.لگو دوپلو و لگوی کودک اسباب بازی خلاقیتی و بسیار آموزنده برای کودکان کم سن است. در این صفحه از فروشگاه اینترنتی کی کی می توانید انواع مختلف از لگوهای دوپلو قطعه درشت را در غالب بهترین کیفیت مشاهده و ثبت سفارش کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با تخفیف ویژه درب خانه تحویل بگیرید.

لگو دوپلو مبارزه دایناسور تیرکس کودک قطعه درشت JDLT 5409 لگو دوپلو مبارزه دایناسور تیرکس کودک قطعه درشت JDLT 5409

لگو دوپلو مبارزه دایناسور تیرکس کودک قطعه درشت JDLT 5409

(5) | (امتیاز این محصول)
2,356,000 %17
1,946,000 تومان
لگو دوپلو قلعه شوالیه کودک قطعه درشت JDLT 5262 لگو دوپلو قلعه شوالیه کودک قطعه درشت JDLT 5262

لگو دوپلو قلعه شوالیه کودک قطعه درشت JDLT 5262

(5) | (امتیاز این محصول)
3,676,000 %13
3,200,000 تومان
لگو دوپلو ساختمان دوطبقه با وسایل خانه 186 قطعه درشت FEELO 1801 لگو دوپلو ساختمان دوطبقه با وسایل خانه 186 قطعه درشت FEELO 1801

لگو دوپلو ساختمان دوطبقه با وسایل خانه 186 قطعه درشت FEELO 1801

(5) | (امتیاز این محصول)
3,650,000 %15
3,096,000 تومان
لگو دوپلو ساختمان سه طبقه با وسایل خانه 382 قطعه درشت FEELO 1803 لگو دوپلو ساختمان سه طبقه با وسایل خانه 382 قطعه درشت FEELO 1803

لگو دوپلو ساختمان سه طبقه با وسایل خانه 382 قطعه درشت FEELO 1803

(5) | (امتیاز این محصول)
5,350,000 %10
4,796,000 تومان
لگو دوپلو شهر بازی با چرخ و فلک قطعه درشت اسباب بازی FL1615 لگو دوپلو شهر بازی با چرخ و فلک قطعه درشت اسباب بازی FL1615

لگو دوپلو شهر بازی با چرخ و فلک قطعه درشت اسباب بازی FL1615

(5) | (امتیاز این محصول)
2,754,000 %17
2,286,000 تومان
لگو دوپلو شهر بازی با سرسره اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT  5402 لگو دوپلو شهر بازی با سرسره اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT  5402

لگو دوپلو شهر بازی با سرسره اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5402

(5) | (امتیاز این محصول)
1,870,000 %8
1,720,000 تومان
لگو دوپلو باغ وحش حیوانات اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5445 لگو دوپلو باغ وحش حیوانات اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5445

لگو دوپلو باغ وحش حیوانات اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5445

(4.13) | (امتیاز این محصول)
1,660,000 %11
1,480,000 تومان
لگو دوپلو قصر پرنسس بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5241 لگو دوپلو قصر پرنسس بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5241

لگو دوپلو قصر پرنسس بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5241

(4.75) | (امتیاز این محصول)
3,976,000 %11
3,520,000 تومان
لگو دوپلو کامیون و هلیکوپتر پلیس قطعه درشت کودک JDLT 5426 لگو دوپلو کامیون و هلیکوپتر پلیس قطعه درشت کودک JDLT 5426

لگو دوپلو کامیون و هلیکوپتر پلیس قطعه درشت کودک JDLT 5426

(5) | (امتیاز این محصول)
1,685,000 %12
1,490,000 تومان
1 2 3 4 5 6

لگو ساختنی کودک و قطعه درشت

لگو یکی از بازی های سرگرم کننده ای است که در عین سرگرم کننده بودنش فواید زیادی برای کودکان دارد. به طور کلی لگو هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان می باشد. تفاوت لگوهای کودکانه با بزرگسال در اندازه قطعات آن می باشد.لگو کودک باید دارای قطعات درشت باشد تا کودک نتواند آن را درون دهان کند. پس با توجه به این موضوع بازی لگو هیچ گونه خطری برای کودکان ندارد.

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+لگو+دوپلو+پلیس+اسباب بازی+قطعه درشت+کودک+دخترانه+پسرانه

حال شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا لگو برای کودکان فوایدی به همراه دارد. باید گفت کودکان دارای ذهنی خلاق و قدرت تخیلی بالا می باشند. از این رو می توانند هر آنچه که در ذهن خود می پرورانند را بر روی قطعات لگو پیاده کنند و به شکل و شمایل در بیاورند. پس این موضوع قطعا در رشد کودک تاثیرگذار است. 

اسباب بازی لگو برای چه سنی مناسب است؟

اسباب بازی لگو برای سنین مختلف طراحی شده و هر چه سن کودک بالاتر برود لگو پیشرفته تر می‌شود. این اسباب بازی برای کودکان کم سن طوری طراحی شده که جدا کردن و اتصال قطعات برای آنها راحت تر باشد. اسباب بازی لگو برای کودکان زیر سه سال داری ابعاد و اندازه بزرگ و با رنگ های شاد طراحی شده است که این دسته از لگو ها به لگو قطعه درشت و لگو دوپلو و لگو کودکان معروف هستند.این لگو ها دارای استاندارد ایمنی اسباب بازی برای این کودکان خردسال می باشند و کاملا ایمن هستند.
در هنگام خرید لگو به سن کودک توجه کنید و با توجه به سن آنها این اسباب بازی لگو را تهیه کنید تا کودک با توانایی که دارد از آن بهره بگیرد و با آن بازی کند و سرگرم شود.اما در حقیقت لگو مخصوص سن و سال خاصی نیست و شما با هر سنی می‌توانید با این بازی سرگرم شوید. لگوهایی با قطعات کوچک تر برای سنین 6 سال به بالا طراحی شده است که بزرگسالان نیز می توانند از آن استفاده کنند.

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+لگو+دوپلو+دخترانه

فواید بازی با لگو اسباب بازی

لگو راهی برای تسلط بر بسیاری از انواع دیگر مهارت های نوظهور، مانند حل مسئله، مهارت های فضایی و درک وظایف نیمه پیچیده فراهم می کند. استفاده از اشیاء سه بعدی همچنین به ذهن‌های کودکان خلاق این امکان را می‌دهد که بتوانند از قبل برنامه‌ریزی کنند و تغییرات لازم را انجام دهند تا قطعات آنطور که در نظر گرفته شده است با هم قرار گیرند.پیش از این اشاره شد که بازی با اسباب بازی لگو، فواید بسیار زیادی دارد. هم برای کودکان و هم بزرگسالان مناسب می باشد. لگو باعث تقویت مهارت های زیادی در کودک می شود. از این مهارت ها می توان گزینه های زیر را نام برد:

  • رشد مهارت‌های اجتماعی در کودکان
  • رشد مهارت‌های حرکتی در کودک
  • تقویت مهارت در توانایی حل مسئله
  • تقویت قوه تخیل کودک
  • تقویت اراده در کودکان
  •  افزایش اعتماد به نفس در کودکان
  • تقویت مهارت‌های ریاضی
  • یادگیری علم ریاضی و فیزیک و کسب دانش

 

قیمت+عکس+خرید+خانه+سایت+لگو+کودک و قطعه درشت مزرعه و حیوانات

 کمک به کار گروهی و ارتباط با دیگران

مانند بسیاری از چیزها، بازی با لگو همیشه با دوستان شما سرگرم کننده تر است. کودکانی که با هم با لگو بازی می کنند یاد می گیرند که چگونه با دیگران به اشتراک بگذارند. به همین ترتیب، بازی با لگو همچنین به کودکان مهارت های اولیه کار گروهی و ارتباطی را در هنگام کار با یکدیگر برای رسیدن به یک هدف مشترک می آموزد. بنابراین مطمئن شوید که آن سطل لگو را در تاریخ بازی بعدی فرزندتان بسته بندی کنید

 رشد مهارت های حرکتی ظریف کودک

اتصال قطعات لگو به دقت و هماهنگی نیاز دارد که به کودکان کمک می کند تا مهارت های حرکتی ظریف خود را توسعه و تقویت کنند. Lego برای کودکان در تمام سنین ساخته شده است، بنابراین Lego Duplo برای توسعه مهارت در دوران کودکی و خردسالی عالی است، در حالی که مجموعه‌های پیچیده‌تر لگو همچنان به چالش کشیدن و آموزش تکنیک‌های خوب با رشد کودکان شما ادامه می‌دهند.

لگو قطعه درشت پیرمرد مهربون JDLT 5208

 این محصول یک لگو کودکانه برای بازی و سرگرمی کودکان خردسال از سری لگو دوپلو dublo با قطعات درشت است.این محصول دارای 58 قطعه لگویی رنگی ساختنی استاندارد و ایمن برای کودکان 3 سال به بالا می باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+لگو+دوپلو+پیرمرد مهربون+قطعه درشت+کودک

اسباب بازی ساختنی لگویی مزرعه 

این مجموعه ساخت شرکت JDLT است که نام و برند معتبر و معروف در تولید اسباب بازی های استاندارد لگویی برای کودکان خردسال می باشد. این مجموعه شامل یک تریلی حمل بار و حیوانات مزرعه ، درخت ، ساختمان ، آدمک , میوه و  قطعات لگویی سایز بزرگ می باشد. حیواناتی مانند گاو , سگ , گوسفند , مرغ و ... در اندازه بزرگ است . کیفیت جنس و مواد بکار گرفته شده در ساخت این لگو از مواد درجه یک و همچنین کیفیت مونتاژ و سرهم بندی خوب قطعات از مزایای این دیگر این لگو می باشد.این بلوک های لگویی فاقد مواد سمی و شیمایی و مضر برای کودکان خردسال است و دارای تاییدیه و استانداردهای بالای جهانی مانند استاندارد EN71 اروپا می باشد. این مجموعه یک اسباب بازی سرگرم کننده و آموزشی بسیار خوب برای کودکان است.بازی با این ساختنی به تقویت مهارت های ذهنی و حرکتی و پرورش خلاقیت کودک کمک می کند.

قیمت+عکس+سایت+خرید+لگو +دوپلو+قطعه درشت+مزرعه

راهنمای خرید لگو دوپلو برای کودکان 

این اسباب بازی می تواند بسیار سرگرمی خوبی برای فرزند شما باشد. چرا که کودک می تواند بصورت انفرادی و یا با دوستان خود به بازی کردن بپردازد و بازی گروهی را نیز تجربه کند. همانطورکه می دانید بازی های گروهی و دسته جمعی برای کودکان می تواند بسیار مفید باشد. لگو راهی برای تسلط بر بسیاری از انواع دیگر مهارت های نوظهور، مانند حل مسئله، مهارت های فضایی و درک وظایف نیمه پیچیده برای استفاده کننده گان آن فراهم می کند. حال اگر به دنبال خرید این محصول برای فرزند خود هستید ، می توانید اسباب بازی لگو دوپلو و لگو کودک را بصورت حضوری در فروشگاه کی کی تویز و هم بصورت غیر حضوری و از طریق سایت اینترنتی فروشگاه کی کی تویز تهیه نمایید. برای مشاهده مشخصات و قیمت همه اسباب بازی های دخترانه و پسرانه کودکان خردسال در سایت کی کی تویز بر روی لینک اسباب بازی کودکانه کلیک نماید.