فیلتر


اسباب بازی شخصیت کارتونی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

خرید شخصیت کارتونی اسباب بازی

اسباب بازی های شخصیت های کارتونی از اسباب بازی های دوست داشتنی و همراه همیشگی کودکان در سنین کودکی می باشد که در روند رشد شخصیتی کودک اهمیت زیادی دارد. اسباب بازی های شخصیت کارتونی می توانند برای رشد مهارت‌های حسی و حرکتی و رشد و آموزش کودکان مفید باشند و علاوه بر این باعث تقویت رشد اجتماعی و عاطفی کودکان نیز شوند. اسباب بازی های شخصیت کارتونی شامل انواع عروسک، ماشین ، فیگور ، ربات و ... می باشد. در این صفحه از فروشگاه کی کی تویز محصولات مختلف از شخصت های گوناگون کارتونی مانند سگ های نگهبان ،گروه شب نقاب ، کیتی ، مک کویین ، بن تن ، شهر اسباب بازی ها و ... را با مشخصات کامل می توانید مشاهده و ثبت سفارش کنید.

فیگور شخصیت های توی استوری شهراسباب بازی 5 عددی TOY STORY4 فیگور شخصیت های توی استوری شهراسباب بازی 5 عددی TOY STORY4

فیگور شخصیت های توی استوری شهراسباب بازی 5 عددی TOY STORY4

(5) | (امتیاز این محصول)
686,000 %16
576,000 تومان
اسباب بازی سگ های نگهبان با ماشین ست 6 عددی PAW 9857 اسباب بازی سگ های نگهبان با ماشین ست 6 عددی PAW 9857

اسباب بازی سگ های نگهبان با ماشین ست 6 عددی PAW 9857

(5) | (امتیاز این محصول)
587,000 %11
520,000 تومان
ماشین فلزی مک کویین  6 عددی اسباب بازی METAL CARS MCQUEEN 10B ماشین فلزی مک کویین  6 عددی اسباب بازی METAL CARS MCQUEEN 10B

ماشین فلزی مک کویین 6 عددی اسباب بازی METAL CARS MCQUEEN 10B

(5) | (امتیاز این محصول)
575,000 %14
496,000 تومان
شانسی ال او ال LOL سوپرایز طرح استوانه بزرگ اسباب بازی شانسی ال او ال LOL سوپرایز طرح استوانه بزرگ اسباب بازی

شانسی ال او ال LOL سوپرایز طرح استوانه بزرگ اسباب بازی

(5) | (امتیاز این محصول)
325,000 %11
290,000 تومان
عروسک پولیشی مینیون هاوایی اسباب بازی Minions عروسک پولیشی مینیون هاوایی اسباب بازی Minions

عروسک پولیشی مینیون هاوایی اسباب بازی Minions

(5) | (امتیاز این محصول)
297,000 %16
250,000 تومان
اسباب بازی اکشن فیگور شهر اسباب بازی 5 عددی 23718

اسباب بازی اکشن فیگور شهر اسباب بازی 5 عددی 23718

(3.13) | (امتیاز این محصول)
475,000 %12
420,000 تومان
ماشین کنترلی مک کویین افرودی شارژی اسباب بازی MCQUEEN CARS 6661 ماشین کنترلی مک کویین افرودی شارژی اسباب بازی MCQUEEN CARS 6661

ماشین کنترلی مک کویین افرودی شارژی اسباب بازی MCQUEEN CARS 6661

(3.13) | (امتیاز این محصول)
920,000 %11
820,000 تومان
ربات اسباب بازی وودی کلانتر موزیکال شهر اسباب بازی WOODY 890 ربات اسباب بازی وودی کلانتر موزیکال شهر اسباب بازی WOODY 890

ربات اسباب بازی وودی کلانتر موزیکال شهر اسباب بازی WOODY 890

(3.33) | (امتیاز این محصول)
525,000 %20
420,000 تومان
تفنگ و شمشیر کاپیتان امریکا موزیکال اسباب بازی 6689B تفنگ و شمشیر کاپیتان امریکا موزیکال اسباب بازی 6689B

تفنگ و شمشیر کاپیتان امریکا موزیکال اسباب بازی 6689B

(3.21) | (امتیاز این محصول)
1,304,000 %9
1,190,000 تومان
تفنگ و شمشیر بازلایتر موزیکال اسباب بازی 6683 تفنگ و شمشیر بازلایتر موزیکال اسباب بازی 6683

تفنگ و شمشیر بازلایتر موزیکال اسباب بازی 6683

(3.75) | (امتیاز این محصول)
1,580,000 %14
1,360,000 تومان
1 2 3 ... 20 21 22

تاثیر اسباب بازی شخصیت کارتونی بر روی کودکان

به دلایل مختلف زمانی که کودکان امروزه جلوی تلویزیون می گذرانند افزایش یافته است. الکترونیک و دستگا های الکترونیکی و استفاده از آنها بخشی از زندگی ما شده است. وقتی بچه ای به دنیا می آید مثل یک دفترچه خالی سفید است و اچیزی که ما در آنجا می نویسیم آینده آنها را می سازد. بنابراین این نکته به والدین و معلم و محیطی که در آن زندگی ارتباط دارد و به آنها بیاموزیم که افراد بهتری شوند. برای کودکان بین 3 تا 6 سال که خیلی کوچک هستند، بسیار مهم است که آنها را در معرض محیط دوست داشتنی و محافظت شده قرار دهند. محیطی امن که فرصت های کافی برای رشد عاطفی و اجتماعی در اختیار آنها قرار می دهد که به آنها کمک می کند تا در آینده به افرادی با ثبات تبدیل شوند. در دنیای کنونی استفاده از رسانه های دیجیتال مانند تلویزیون و گوشی موبایل و تبلت برای هر گروه سنی از کودکان اجتناب ناپذیر است.محیطی که کودکان در آن قرار دارند باید شاد، امن و دوست داشتنی باشد زیرا برای آموزش فرزندان ما بسیار مهم است. یک نظرسنجی جهانی نشان می دهد که درصد بالایی از ساختارهای مغزی کودکان در سال های اولیه تکمیل شده است. بنابراین این سال‌هایی است که باید مراقب چیزهایی باشیم که به فرزندانمان نشان می‌دهیم و اینکه چگونه در مقابل آنها رفتار می‌کنیم و به آنها فرصت کافی برای تجربه‌های عملی می دهیم.یکی از مواردی که می تواند بر روی شکل گیری شخصیت و رفتار کودکان بسیار تاثیر گذار باشد می توان به کارتون های و ابر قهرمان های دوران کودکی و خردسالی آنها اشاره کرد.

قیمت+عکس+خرید+سایت+اسباب بازی+شخصیت+کارتونی

کارتون ها

در ابتدا زمان نمایش کارتون ها خیلی کوتاه بودند اما با پیشرفت علم و تکنولوژی ساخت انیمیشن و کارتون زمان پخش آنها خیلی طولانی تر شده اند و بچه ها می توانند ساعت ها بنشینند و کارتون و انیمیشن تماشا کنند. کودکان کارتون‌ها و انیمیشن ها را نه تنها از تلویزیون بلکه می توانند با نظارت والدین در اینترنت نیز تماشا می‌کنند.

عکس+قیمت+خرید+اسباب بازی+شخصیت+کارتونی+شهر اسباب بازی ها+وودی+بازلایتر

شخصیت کارتونی دخترانه و پسرانه

شخصیت کارتونی مورد علاقه دختران در دوران کودکی معمولا شخصیت هایی مانند کیتی ، فروزن ، اسب های پونی ، عروسک ها و باربی ، سفید برفی ، سیندرلا ، دختر کفشدوزکی ، پری دریایی و ... می باشند. انتخاب این شخصیت ها معمولا بر اساس مهربانی و رفتار مناسب این شخصیت ها با دیگران و درستکاری آنها از طرف کودکان می باشد. 

شخصیت های کارتونی مورد علاقه پسران نیز می توان به شخصیت هایی ماننند سگ های نگهبان ، قهرمانان شخصیت های مارول و دی سی کامیک مثل بتمن ، اسپایدرمن، مرد عنکبوتی ، هالک و همچنین شخصیت های کارتونی دیگری مانند شهر اسباب بازی ها ، بازلایتر و وودی کلانتر ، مک کویین ، بن تن ، مینیون و ... باشند. شخصیت های مورد علاقه برای پسرها معمولا بر اساس مهارت های ماوراء طبیعی و ظاهر فیزیکی که شخصیت های کارتونی دارند انتخاب می شود.

قیمت+عکس+خرید+عروسک+شخصیت+کارتونی


اثر مثبت کارتون و انیمیشن بر روی کودکان

یکی از جنبه مثبت کارتون و انیمیشن این است که می توان از یک کارتون برای آموزش به کودک استفاده کرد که چگونه صحبت کند، خلق و خوی خود را کنترل کند، به سالمندان کمک کند، به صحبت های والدین خود گوش دهد، به فقرا کمک کند و بدون احساس نفرت یا حسادت نسبت به دوستان خود به صورت گروهی همکاری کنند. محتوای کارتونی می تواند مهارت های مثبتی را به کودک بیاموزد. مثلا؛ چگونه یک رهبر باشید، به بازیگری فکر کنید، مشکلات را تجزیه و تحلیل کنید، ریسک را مدیریت کنید و حتی یک بچه را عاشق ورزش کنید. یک سناریوی کارتونی خوش ساخت می تواند به کودک ناامنی، خطر برق، عبور از خیابان، گرما در اجاق و بخاری ، صرفه جویی و استفاده درست از ابزار و تجهیزات در اختیار خود را بیاموزد. کارتون ها و انیمیشن ها همچنین می توانند به کودکان مهارت های شناسایی در نحوه رفتار در طبیعت، التیام زخم، شناخت مسیر باد، ساختن قطب نما، ساخت قایق کوچک، برپایی چادر و بستن طناب به آنها بیاموزد.یک قهرمان کارتونی می تواند برای سال ها الگوی کودک باشد. شخصیت کارتونی توسط تصویرگر و همچنین فیلمنامه ساخته می‌شود و هر گونه عارضه جانبی می‌تواند در زندگی واقعی رخ دهد. بسیار مهم است که کودک محتوای واقعی و پیام های خوب را از کارتون ها دریافت کند و آنها را به درستی بپذیرد.

قیمت+عکس+خرید+سایت+اسباب بازی+قطار پونی+شخصیت کارتونی

نکات مهم در خرید اسباب بازی شخصیت کارتونی 

  • در خرید اسباب بازی کودکانه سن کودک را در نظر داشته باشید. باید بر اساس رده سنی کودک، اسباب بازی را انتخاب و خریداری نمایید.
  • اسباب بازی هایی را خریداری نمایید که کودک از نیروی تخیل خود استفاده کند. اسباب بازی های شبیه سازی شده برای رشد خلاقیت کودک بسیار مفید و سازنده است.
  • از اسباب بازی های بادوام و باکیفیت برای کودکان خریداری نمایید.
  • اسباب بازی را از برندهای معتبر و استاندارد خریداری نمایید تا از سلامتی کودک را به خطر نیاندازد.
  • اسباب بازی کودکان را از اسباب بازی فروشی های معتبر خریداری نمایید تا محصول باکیفیت و ضمانت شده تهیه نمایید.

قیمت+عکس+خرید+سایت+اسباب بازی+شخصیت کارتونی+بن تن

قیمت اسباب بازی شخصیت کارتونی 

از انجایی که تنوع در اسباب بازی کودکان بسیار زیاد است و انواع اسباب بازی ها در جنس و کیفیت متفاوت تولید می شوند، پس قطعا قیمت های مختلفی هم وجود دارد. قیمت اسباب بازی به جنس و متریال و برند اسباب بازی و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.در خرید اسباب بازی، مخصوصا برای کودکان، کیفیت اسباب بازی را درنظر داشته باشید. حتی شده اسباب بازی کمتر خریداری کنید اما از نوع باکیفیت و استاندارد خریداری شود. هم به صرفه است و هم از نظر سلامتی برای کودک بی خطر است.

قیمت+عکس+خرید+سایت+اسباب بازی+شخصیت کارتونی+مک کویین

بازی و سرگرمی با اسباب بازی  شخصیت کارتونی به تقویت مهارت های ذهنی و حرکتی و پرورش خلاقیت کودک کمک می کند. برای تهیه و خرید انواع اسباب بازی شخصیت کارتونی برای فرزندانتان و یا خرید هدیه بسیار ارزنده و ارزشمند برای عزیزانتان می توانید بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری و از طریق سایت اینترنتی فروشگاه کی کی تویز اقدام به تهیه اسباب بازی موسیقی در مدل های متنوع نمایید. درصورتی که اسباب بازی شخصیت کارتونی مورد علاقه خود را در صفحه محصولات پیدا نمی کنید به صفحه اینستاگرام کی کی تویز kikitoys_2@ مراجعه کنید.