فیلتر


عروسک دختر پولیشی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

عروسک پولیشی دخترانه

عروسک پولیشی دخترانه پرنسس دامن توری
عروسک پولیشی دختر دامن توری که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل بر روی قسمت رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی دختر و پسر خندان Plush Dolls
عروسک پولیشی دختر و پسر خندان Plush Dolls که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل بر روی قسمت رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی ماشا موزیکال
عروسک پولیشی ماشا موزیکال
%21 235,000
185,000 تومان
این محصول یک عروسک پرطرفدار از انیمیشن کارتون ماشا و میشا است .دخترک شیطون و پرجنب وجوش با لباس صورتی که بصورت موزیکال نیز می باشد .
عروسک پولیشی دختر گل بسر
عروسک پولیشی دختر گل بسر
ــــــ ناموجود ــــــ
عروسک پولیشی دختر گل بسر که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل بر روی قسمت رنگ کلیک کنید.
عروسک ماشا پولیشی Masha Doll
عروسک ماشا پولیشی Masha Doll
ــــــ ناموجود ــــــ
اسباب بازی عروسک پولیشی ماشا Masha Doll یک محصول با کیفیت خوب که بچه ها براحتی می توانند با آن بازی کنند و از آن استفاده نمایند.
عروسک پولیشی دخترانه پرنسس سایز 50 سانتی
عروسک پولیشی دخترانه پرنسس سایز50 سانتیمتر Stuffed Plush Toys
عروسک پولیشی دخترانه پرنسس سایز 70 سانتی Stuffed Plush Toys
عروسک پولیشی دخترانه پرنسس سایز70 سانتیمتر Stuffed Plush Toys
عروسک پولیشی دخترانه پرنسس کلاه دار plush toy
عروسک پولیشی دخترانه کلاه دار که از الیاف و پارچه بسیار نرم و لطیف ساخته شده است.این عروسک بسیار نرم و لطیف می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.برای انتخاب مدل بر روی قسمت رنگ کلیک کنید.
عروسک پولیشی دخترانه لباس چارخونه Plush Dolls
عروسک پولیشی دخترانه لباس چارخونه Plush Dolls
عروسک پولیشی دخترانه کلاه دار سایز متوسط plush toy
عروسک پولیشی دخترانه کلاه دار plush toy
عروسک پولیشی پسر ایستاده سایز بزرگ plush toy
عروسک پولیشی پسر ایستاده سایز بزرگ plush toy
عروسک پولیشی پسر ایستاده سایز متوسط plush toy
عروسک پولیشی پسر ایستاده سایز متوسط plush toy
1 2

عروسک دختر پولیشی

در این دسته بندی عروسک های متنوعی وجود دارد که دست شما را برای خرید باز گذاشته است. عروسک ماشا پولیشی یکی از عروسک های محبوب این دسته بندی می باشد. این محصول یک عروسک از شخصیت پرطرفدار و دوست داشتنی ماشا است.قد این عروسک در حدود 27 سانتیمتر می باشد.جنس صورت عروسک از پلاستیک خوب می باشد.جنس پارچه بکار رفته در لباس عروسک نیز از پارچه لطیف و با دوام استفاده شده است.

عروسک پولیشی دخترانه

موها ی عروسک نیز از الیاف خوب و کاملا بر روی سر عروسک جایگذاری و با تراکم خوب می باشد.این عروسک براحتی می تواند بر روی سطح بنشیند و کودک با آن بازی کند.عروسک ماشا بصورت معمولی است و موزیکال نمی باشد.برای خرید محصولات این دسته بندی می توانید تمامی محصولات را مشاهده کنید و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین امکان خرید حضوری از فروشگاه کی کی تویز نیز فراهم می باشد. 

عروسک اسباب بازی دخترانه