فیلتر


اسباب بازی قطار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

قیمت و خرید قطار اسباب بازی 

قطار اسباب بازی یکی از اسباب بازی جالب و هیجان انگیز برای کودکان است که علاقه‌مندان زیادی در میان این کودکان خردسال و نوجوان دارد.در این صفحه از وب سایت فروشگاه کی کی قطار های اسباب بازی برای کودکان یک سال به بالا تا دوره نوجوانی گردآوری شده است که شما می توانید براحتی انواع قطار های موزیکال ، قطار نشکن و کودکانه و قطار های کنترلی و دودزا را با مشخصات کامل مشاهده و ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

قطار اسباب بازی موزیکال نشکن حیوانات راهرو 65122 DUDU TRAIN قطار اسباب بازی موزیکال نشکن حیوانات راهرو 65122 DUDU TRAIN

قطار اسباب بازی موزیکال نشکن حیوانات راهرو 65122 DUDU TRAIN

(5) | (امتیاز این محصول)
897,000 %18
736,000 تومان
اسباب بازی قطار کلاسیک بزرگ کنترلی دودزا CLASSIC TRAIN 2420 اسباب بازی قطار کلاسیک بزرگ کنترلی دودزا CLASSIC TRAIN 2420

اسباب بازی قطار کلاسیک بزرگ کنترلی دودزا CLASSIC TRAIN 2420

(3.59) | (امتیاز این محصول)
3,066,000 %11
2,736,000 تومان
اسباب بازی قطار پونی موزیکال با ریل ROMANTIC MERRY 88360 اسباب بازی قطار پونی موزیکال با ریل ROMANTIC MERRY 88360

اسباب بازی قطار پونی موزیکال با ریل ROMANTIC MERRY 88360

(3.2) | (امتیاز این محصول)
1,220,000 %11
1,080,000 تومان
اسباب بازی قطار کلاسیک متوسط کنترلی دودزا CLASSIC TRAIN 3054 اسباب بازی قطار کلاسیک متوسط کنترلی دودزا CLASSIC TRAIN 3054

اسباب بازی قطار کلاسیک متوسط کنترلی دودزا CLASSIC TRAIN 3054

(3.29) | (امتیاز این محصول)
2,126,000 %11
1,886,000 تومان
قطار موزیکال کودک نشکن  اسباب بازی بزرگ خارجی 1105 قطار موزیکال کودک نشکن  اسباب بازی بزرگ خارجی 1105

قطار موزیکال کودک نشکن اسباب بازی بزرگ خارجی 1105

(3.15) | (امتیاز این محصول)
1,098,000 %11
980,000 تومان
اسباب بازی قلعه مینیون با قطار Minion Castle 8802 اسباب بازی قلعه مینیون با قطار Minion Castle 8802

اسباب بازی قلعه مینیون با قطار Minion Castle 8802

(3.2) | (امتیاز این محصول)
728,000 %11
650,000 تومان
اسباب بازی قطار کلاسیک دودزا CLASSIC TRAIN 8569 اسباب بازی قطار کلاسیک دودزا CLASSIC TRAIN 8569

اسباب بازی قطار کلاسیک دودزا CLASSIC TRAIN 8569

(3.33) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
قطار کلاسیک اسباب بازی CLASSIC TRAIN 6617 قطار کلاسیک اسباب بازی CLASSIC TRAIN 6617

قطار کلاسیک اسباب بازی CLASSIC TRAIN 6617

(3.5) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
قطار کلاسیک دودزا اسباب بازی CLASSIC TRAIN 8563 قطار کلاسیک دودزا اسباب بازی CLASSIC TRAIN 8563

قطار کلاسیک دودزا اسباب بازی CLASSIC TRAIN 8563

(2.64) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
اسباب بازی قطار موزیکال نشکن کودک خارجی 1108 اسباب بازی قطار موزیکال نشکن کودک خارجی 1108

اسباب بازی قطار موزیکال نشکن کودک خارجی 1108

(3.36) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
اسباب بازی قطار کلاسیک دودزا کوچک CLASSIC TRAIN 20554 اسباب بازی قطار کلاسیک دودزا کوچک CLASSIC TRAIN 20554

اسباب بازی قطار کلاسیک دودزا کوچک CLASSIC TRAIN 20554

(3.33) | (امتیاز این محصول)
ناموجود
1 2

درباره قطار اسباب بازی 

کودکان اساساً به اسباب‌بازی‌های متحرک علاقه بیشتری نشان می‌دهند، یک قطار به عنوان یک اسباب بازی مهیج می‌تواند ساعت‌ها کودکان را سرگرم خود نماید.هنگامی که کودک با قطار بازی می‌کند در واقع از دو مزیت برخوردار می‌شود، نخست زمانی که ریل‌ها را می‌چسباند که این امر مهارت‌های حرکتی و ساخت و ساز را در وی تقویت می‌کند و انگیزه یادگیری را از همان دوران کودکی در او زنده و ایجاد می‌کند.امتیاز دیگر و مهم‌تر، لذت و هیجانی است که کودک موقع بازی با قطار به دست می‌آورد و تخیلی است که او را به سرزمین‌های رویایی سوق می‌دهد.بازی با ماشین‌های ریلی یا همان قطارهای اسباب بازی برای کودکان بسیار هیجان انگیز، دلچسب و شادی آفرین است. این وسیله بازی تنها با چند باتری کار می‌کند و هزینه بالایی هم ندارد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+قطار+کنترلی+اسباب بازی+کودک

آشنایی با قطار اسباب بازی

قطار یکی از هزاران مدل اسباب بازی ویژه کودکان است که علاقه‌مندان زیادی در میان این رنج سنی دارد. کودکان اساساً به اسباب‌بازی‌های متحرک علاقه بیشتری نشان می‌دهند، یک قطار به عنوان یک اسباب بازی مهیج می‌تواند ساعت‌ها کودکان را سرگرم خود نماید.هنگامی که کودک با قطار بازی می‌کند در واقع از دو مزیت برخوردار می‌شود، نخست زمانی که ریل‌ها را می‌چسباند که این امر مهارت‌های حرکتی و ساخت و ساز را در وی تقویت می‌کند و انگیزه یادگیری را از همان اوان کودکی در او زنده و ایجاد می‌کند.

امتیاز دیگر و مهم‌تر، لذت و هیجانی است که کودک موقع بازی با قطار به دست می‌آورد و تخیلی است که او را به سرزمین‌های رویایی سوق می‌دهد.بازی با ماشین‌های ریلی یا همان قطارهای اسباب بازی برای کودکان بسیار هیجان انگیز، دلچسب و شادی آفرین است. این وسیله بازی تنها با چند باتری کار می‌کند و هزینه بالایی هم ندارد.

سنین مناسب برای خرید قطار اسباب بازی 

در دنیای اسباب بازی های قطار اسباب بازی یکی از اولین اسباب بازی های است که کودکان می توانند با آن بازی کنند.قطار های موزیکال با طرح و رنگ های کودکانه که برای کودکان یک سال به بالا الی سه سال می باشند که تمام الگو های استاندار از نظر فیزیکی و جنس و نوع پلاستیک را دارا می باشند و سن پیشنهادی برای استفاده کودکان بر روی آن جعبه قطار اسباب بازی نوشته شده است.این قطار های بسیار محکم و ضد ضربه می باشند و کودکان نمی توانند آن را خراب کنند.نوع دیگری از قطار ها برای کودکان در بازار موجود است که برای کودکان 3 سال به بالا توصیخ شده است که دارای ظرافت بیشتری در ظاهر قطار است.این قطار ها به قطار های واقعی بیشتر نزدیک می باشند و معمولا بر روی ریل حرکت می کنند.

قیمت+عکس+سایت+خرید+قطار+موزیکال+نشکن+سیسمونی+نوزادی+اسباب بازی+کودک+پسرانه+دخترانه

اهمیت اسباب بازی و بازی با آن در زندگی کودکان

 بازی با وسایل و اسباب‌بازی‌های مختلف غذای روح کودک را تامین می‌کند.بازی در واقع یک فعالیت مهم و اثر گذار در همه مراحل رشد کودکان محسوب می‌گردد.جنب‌جوش و فعالیت مهمترین خصوصیت و شاخص یک کودک سالم به شمار می‌رود.از منظر روانشناختی اقبال و علاقه‌مندی به بازی، تحرک و همین‌طور وسایل بازی نشانه سلامت، کنجکاوی و هوشیاری کودک است.این موضوع همیشه باید مد نظر شما باشد که تمایل به انجام بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف فقط به کودکان محدود نمی‌شود، انسان‌ها در هر سنی که باشند دوست دارند که متناسب با شرایط سنی خود سرگرم و مشغول بازی شوند و این سرگرمی می تواند با کودکان خردسال یا همسالان خود باشد.

قیمت+عکس+سایت+خرید+قطار اسباب بازی+نشکن+موزیکال پونی+اسب تک شاخ

زمانی که می‌دانیم بازی و اسباب آن نقش بسیار موثر و کارسازی در رشد ذهنی و کسب مهارت‌های حرکتی و تعاددلی کودکان دارد، قطعاً باید در انتخاب اسباب‌بازی دقت و حساسیت بیشتری اِعمال نماییم.کودک در حین بازی فکر، عاطفه و رفتار اجتماعی‌اش پرورش پیدا می‌کند، بازی در حقیقت شرایط ابراز و نشان دادن احساسات را برای کودکان فراهم می‌کند و فشار و استرس‌های عصبی آن‌ها را هدایت و تخلیه می‌کند.در زمان بازی است که کودک احساسات، ناکامی‌ها و اضطراب‌های خود را نشان می‌دهد و تلاش می‌کند با محیط کنار بیاید و دنیای اطراف خود را درک نماید.

در فرایند بازی در واقع کودک درباره خود، جهان پیرامون، اطرافیان و چگونگی حل مشکلات به طور غیر مستقیم‌ و به شکل عملی آموزش می‌بیند. با بازی کردن، کودک به طور طبیعی مهارت و ورزیدگی مقابله با مشکلات و حل مسائل زندگی را می‌آموزد و تجربه می‌کند.مسلماً بخشی از بازی‌ها که زمینه رشد و بالندگی جسم و ذهن کودک را مهیا می‌کنند در سایه هم‌بازی و اسباب‌بازی محقق می‌گردد.رشد هوشی، اجتماعی، کسب مهارت‌های فیزیکی و زبانی، دستیابی به مفاهیم شناختی، تاثیر درمانی، رشد تربیتی از نتایج مثبت بازی کردن کودکان است.

قیمت+عکس+سایت+خرید+انواع قطار کنترلی+دودزا-کی کی تویز

انواع قطار های اسباب بازی 

قطار های موزیکال و نشکن برای خردسالان 

قطار های موزیکال که بر روی ریل حرکت می کنند

قطار های موزیکال به همراه دود و بخار 

قطار های کنترلی دودزا و موزیکال 

قیمت+خرید+قطار+دودزا+کنترلی+اسباب بازی

راه های خرید قطار اسباب بازی 

برای اینکه خریدی راحت و آسان از انواع اسباب بازی و قطار اسباب بازی مدل دخترانه و پسرانه داشته باشید، می توان از فروشگاه انلاین کی کی تویز انواع ماشین اسباب بازی را تهیه نمایید. وارد وبسایت کی کی تویز شده و محصولات را با قیمت وجزئیات کامل برای محصول مشاهده نمایید.اسباب بازی خریداری شده از وبسایت کی کی تویز در کمترین زمان درب منزل شما ارسال می شود.همچنین شما می توانید با حضور در فروشگاه حضوری مدل های موجود را از نزدیک مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین شما می توانید برای مشاهده و بررسی مدل های دیگری از اسباب بازی های کودکانه بر روی آن کلیک کنید.

سوالات متداول قطار اسباب بازی پسرانه و دخترانه

اسباب بازی ماشین برای چه سنی مناسب است؟

برای کودکان 1 سال به بالا قطار اسباب بازی وجود دارد و باید مناسب با سن کودک خریداری شود.

قیمت قطار اسباب بازی چقدر است؟

قیمت قطار اسباب بازی به نوع و مدل و برند و اندازه و کشور سازنده محصول آن بستگی دارد.

انواع قطار های اسباب بازی چیست؟

اسباب بازی قطار از نوع کنترلی ، موزیکال ، دودزا و نشکن در انواع مدل ها وجود دارد که باید با توجه به سن کودک خریداری شود.

آیا قطار اسباب بازی دارای طرح های دخترانه نیز می باشد؟

قطار اسباب بازی با شخصیت کارتونی مانند پونی و رنگ های دخترانه نیز ساخته می شود و در فروشگاه اسباب بازی کی کی تویز موجود می باشد.