هزینه تاسیس و راه اندازی خانه بازی کودک

هزینه تاسیس و راه اندازی خانه بازی کودک

هزینه تاسیس و راه اندازی خانه بازی کودک

امروزه با توجه به نحوه زندگی آپارتمان نشینی و نداشتن همبازی کودکان سبب شده که یک سری تفریحات جدید مانند تاسیس خانه بازی کودک به وجود بیایند. در این مقاله با هم به بررسی هزینه تاسیس و راه‌اندازی خانه بازی کودک می‌پردازیم. به طور قطع هیچ چیزی در دنیا بهتر از کار کردن در محیطی که در آن صدای خنده و شادی کودکان می‌پیچد نیست. خانه بازی کودک با استفاده از اسباب بازی‌ها و تفریحاتی که برای کودکان تدارک دیده است می‌تواند یکی از گزینه‌های تفریحی مناسب به شمار بیاید. خانه بازی برای کودکان با هر از سطح هزینه‌ای امکان‌پذیر است با سرمایه‌گذاری کم و متوسط نیز این کار انجام گرفتنی است.

ارزیابی هزینه تاسیس خانه بازی

تاسیس و راه‌اندازی خانه بازی کودک نسبت به تاسیس سایر مشاغل بسیار پایین‌تر است. از این رو تاسیس همچین مکانی با سرمایه کم نیز انجام شدنی است. قبل از شروع هر کاری در مورد آن به خوبی فکر کنید و تحقیقات لازم را انجام دهید و نسبت به تاسیس خانه بازی برای کودک و هزینه‌های آن نیز برآوردهای لازم را انجام دهید تا در میانه راه دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

هزینه تاسیس خانه بازی

بیشترین و مهم‌ترین هزینه‌ای که در این مسیر ممکن است گریبانگیر شما شود هزینه اجاره یا خرید مکان مورد نظر برای این شغل است. بعد از آن در درجه دوم هزینه استخدام نیروهای انسانی است. به نوع جذب نیروهای انسانی دقت لازم را داشته باشید تا افرادی که با شرایط کاری شما متناسب هستند را استخدام کنید و همچنین هزینه‌های نیروهای انسانی را نیز به خوبی برآورد کنید. علاوه بر این هزینه‌ای را که برای تامین اسباب بازی‌ دخترانه و وسایل لوازم جانبی مورد نیاز را نیز برآورد کنید.

سرمایه لازم برای خرید تجهیزات خانه بازی

در این بخش به سرمایه لازم برای هزینه تاسیس و راه‌اندازی خانه بازی کودک و نکات مربوط به آن یک سری توضیحاتی را می‌دهیم. مقدار سرمایه لازم برای اجاره محل راه‌اندازی خانه بازی به فاکتورهای متنوع بستگی دارد یکی از این فاکتورها شهریست که می‌خواهید در آن کسب و کار را راه بیندازید. برای راه اندازی یک همچین مکانی در شهرهای بزرگ نیازمند هزینه‌های صرف نسبتاً بالایی هستیم .

اصلی‌ترین هزینه‌ای که باید برای راه‌اندازی این کسب و کار در نظر بگیریم هزینه مکان آن است. اگر این مکان را در مقیاس بزرگ یعنی بیش از ۲۰۰ متر یا مقیاس متوسط حدود ۲۰۰ متر یا مقیاس کوچک حدود ۱۰۰ متر در نظر بگیریم بایستی بتوانیم هزینه اجاره آن را نیز در نظر بگیریم و سپس نسبت به اجاره متراژ مورد نظر اقدام کنیم. برای اجاره مکان باید نظر بگیریم که مکان مورد نظر ما در شمال شهر جنوب شهر قرار گرفته است. با در نظر گرفتن این موارد در مورد مکان می‌توانیم تصمیم بگیریم که بر اساس بودجه‌ای که در نظر گرفته‌ایم در کدام منطقه شهر و با چه متراژی می‌توانیم نسبت به تهیه مکان برای راه‌اندازی خانه اسباب بازی اقدام کنیم.

علاوه بر هزینه‌های مکان هزینه‌هایی که برای تامین تجهیزات خانه بازی باید در نظر بگیریم نیز بسیار مهم است. برای راه‌اندازی یک همچین مکانی باید بتوانیم از بهترین اسباب بازی‌ها و تجهیزات بازی برای کودکان مانند تاپ، سرسره، استخر توپ، ماشین بازی و سایر وسایل بازی کودکان را تامین کنیم.

تاثیر شهر بر هزینه تاسیس و راه اندازی خانه بازی کودک

در هنگام در نظر گرفتن هزینه تاسیس و راه‌اندازی خانه بازی کودک تاثیر شهر را نمیتوان نادیده گرفت. می‌خواهید در آن کسب و کار را به راه بیندازید، دارای اهمیت بسیار زیادی است هزینه تاسیس همچین مکانی در شهرهای بزرگ چند برابر شهرهای کوچک است. اگر بخواهید منطقه نسبتا بالا شهری کسب و کار را بیندازید قطعاً هزینه‌های چند برابری را باید در نظر داشته باشید. سعی کنید وسایل بازی و تجهیزات کودکان را به گونه‌ای انتخاب کنید که هماهنگی‌های لازم و کافی را با مکان شما داشته باشند.

تاثیر شهر بر هزینه راه اندازی خانه بازی کودک

هنگام تهیه تجهیزات بازی حتماً به امنیت آنها نیز توجه کامل را داشته باشید. ایمن سازی فضای خانه بازی سبب می‌شود که والدین و کودکان در فضایی که بازی می‌کنند احساس امنیت بیشتری داشته باشند در نتیجه این فضای بازی را به سایر خانواده‌ها و سایر کودکان نیز پیشنهاد می‌کند. بدین ترتیب شاهد موفقیت چشمگیری در زمینه کاری و افزایش درآمد خود خواهید بود.

سخن آخر

حالا به خوبی می‌دانیم هزینه تاسیس و راه‌اندازی خانه بازی کودک حدوداً چه مقدار است و چه مسائلی را برای برآورد تقریبی این هزینه‌ها باید در نظر بگیریم. محیطی شاد و مفرح برای کودکان و کار کردن در محیطی که با کودکان سر و کار داریم، بسیار لذت بخش است. برای برآورد دقیق این هزینه‌ها باعث تحقیقات گسترده‌تری را در زمینه اجاره املاک رهن املاک انجام دهید تا بتوانید به طور دقیق‌تر نسبت به شروع کاری که می‌خواهید انجام دهید اطلاعات کسب کنید.

در نظر داشته باشید که راه‌اندازی یک چنین کسب و کاری قطعاً اگر با اطلاعات کافی و دانش و عشق صورت بگیرد جز مشاغل پرسود و پردرآمد خواهد بود. کی کی تویز یکی از بهترین مراکز تامین اسباب بازی و تجهیزات برای خانه‌های بازی است. اگر در زمینه احداث خانه بازی کودکان نیازمند کمک هستید. با افتخار روی راهنمایی‌ها و همکاری ما حساب کنید. کی کی تویز با سال‌ها تجربه در زمینه تامین اسباب بازی‌های لازم برای کودکان آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی در این زمینه و هموطنان عزیز می‌باشد.

سوالات متداول در مورد هزینه تاسیس و راه اندازی خانه بازی کودک

 1. برای راه اندازی خانه کودک باید مجوز داشت؟
  برای راه اندازی هر مکانی باید مجوز را از نهادهای مربوطه دریافت نمود. راه اندازی خانه بازی کودک نیز از این قاعده مستثنا نیست.
 2. هزینه تاسیس و راه‌اندازی خانه بازی کودک چقدر است؟
  هزینه تاسیس و راه‌اندازی خانه بازی کودک و عوامل مختلف مانند متراژ مکان مورد نظر میزان، تجهیزات، هزینه های اضافی، نیروهای انسانی و سایر موارد بستگی دارد.
 3. ویژگی های یک خانه بازی ایده‌آل چیست؟
  خانه بازی ایده‌آل در درجه اول بایستی از بهداشت خوبی برخوردار باشد. داشتن تهویه و نور مناسب تامین امنیت کودکان، تجهیزات و اسباب بازی‌های مناسب، از مهمترین ویژگی‌های یک خانه بازی ایده‌آل هستند.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
 • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
 • - لطفا فارسی بنویسید.
 • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد