خرید و قیمت لگو دوپلو-خرید لگو کودک را بر اساس سن و علاقه کودک انجام دهید. توانایی کودک خود را در خرید لگو در نظر داشته باشید.

خرید و قیمت لگو دوپلو

لگو از اسبای بازی های فکری است که برای همه سنین ساخته و طراحی شده است. برای کودکان گروه سنی 2 تا 5 ساله هم لگو ساخته و طراحی شده است. لگو دوپلو یا لگو دانه درشت مخصوص کودکان خردسال است. در این مطلب درباره نکات مهم درباره خرید و قیمت لگو دوپلو می خوانیم. همراه ما باشید.

لگو دوپلو دایناسور اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5245
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح ایستگاه دایناسور می باشد که دارای قطعات درشت برای بازی و سرگرمی می باشد. این مجموعه دارای 106 قطعه لگوی رنگی می باشد.
لگو دوپلو باغ وحش حیوانات اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5445
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح باغ وحش حیوانات جنگل می باشد که دارای قطعات درشت برای بازی و سرگرمی می باشد. این مجموعه دارای 58 قطعه لگوی رنگی می باشد.
لگو دوپلو کامیون پیرمرد مهربون اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5208
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح تریلی پیرمرد مهربون می باشد که دارای قطعات درشت برای بازی و سرگرمی می باشد. این مجموعه دارای 58 قطعه لگوی رنگی می باشد.
لگو دوپلو قصر پرنسس بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5241
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح خانه پرنسس در سایز بزرگ می باشد که دارای 140 قطعه درشت برای بازی و سرگرمی می باشد.
لگو دوپلو کامیون و هلیکوپتر پلیس قطعه درشت کودک JDLT 5426
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح تریلی پلیس با آژیر و هلیکوپتر می باشد که دارای 41 قطعه درشت برای بازی و سرگرمی می باشد.
لگو دوپلو خانه فرندز بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5229
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح خانه مدل فرندز در سایز بزرگ می باشد که دارای 146 قطعه درشت برای بازی و سرگرمی می باشد.
لگو دوپلو ماشین آتشنشانی بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5418
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح کامیون آتشنشانی در سایز بزرگ می باشد که دارای 85 قطعه درشت برای بازی و سرگرمی می باشد.
لگو دوپلو باغ وحش اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5286
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح باغ وحش می باشد که دارای قطعات درشت برای بازی و سرگرمی می باشد. این مجموعه دارای 83 قطعه لگوی درشت می باشد.
لگو دوپلو ایستگاه آتشنشانی بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5416
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح ایستگاه آتشنشانی در سایز بزرگ می باشد که دارای 128 قطعه درشت برای بازی و سرگرمی می باشد.
لگو دوپلو توپ و سرسره اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5361
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح توپ و سرسره می باشد که دارای قطعات درشت برای بازی و سرگرمی می باشد. این مجموعه دارای 133 قطعه لگوی درشت می باشد.
لگو دوپلو مزرعه پیرمرد مهربون اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5210
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح مزرعه حیوانات پیرمرد مهربون می باشد که دارای قطعات درشت برای بازی و سرگرمی می باشد. این مجموعه دارای 126 قطعه لگوی درشت می باشد.
لگو دوپلو ایستگاه پلیس بزرگ قطعه درشت کودک JDLT 5423
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح ایستگاه پلیس در سایز بزرگ می باشد که دارای 130 قطعه درشت برای بازی و سرگرمی می باشد.

خرید لگو دوپلو اصل

اگر قصد خرید لگو دوپلو را برای کودک خردسال خود دارید، قبل از خرید موارد و نکات زیر را در نظر داشته باشید تا لگو باکیفیت و مناسب کودک خود تهیه شود.

در خرید لگو دوپلو دقت داشته باشید که از نوع مرغوب و باکیفیت باشد تا فرسوده نشود و به راحتی شکسته نشود. لگو برند و اصل از بهترین مواد و متریال غیرسمی ساخته می شود که برای کودکان خردسال کاملا بی خطر است و کودک شما به راحتی و با اطمینان با ان بازی می کند.

خرید لگو اصل و اورجینال را از فروشگاه های معتبر و نمایندگی های فروش لگو داشته باشید تا ساعت ها کودک دلبند شما با ارامش خاطر سرگرم باشد.

لگو دوپلو

قیمت لگو دوپلو

لگوها از مدل های متنوع با کیفیت های مختلف و برندهای گوناگون در بازار وجود دارند. با توجه به نوع و جنس و تعداد قطعات قیمت گذاری می شوند. قیمت لگو دوپلو اصل کمی گران تر از نوع بی کیفیت و متفرقه است اما تفاوت در کیفیت و متریال ان زیاد است. برای اطلاع از قیمت لگو قطعه درشت مخصوص کودکان خردسال وارد وبسایت کی کی تویز شوید و محصولات متنوع را با قیمت مناسب و تخفیف ویژه خریداری نمایید.

نکات مهم در خرید لگو کودک

 • خرید لگو کودک را بر اساس سن و علاقه کودک انجام دهید. توانایی کودک خود را در خرید لگو در نظر داشته باشید.
 • لگو اصل و باکیفیت برای کودک خریداری نمایید.
 • از خرید لگو بی کیفیت که مونتاژ و سرهم بندی خوبی ندارد بپرهیزید.

ویژگی لگو دانه درشت

لگو دوپلو و لگو دانه درشت برای کودکان خردسال مناسب است تا خطر بلعیدن وجود نداشته باشد. در لگو دوپلو قطعات ریز وجود ندارد و کاملا برای کودک بی خطر و ایمنی است.

لگو دخترانه

لگو دخترانه

مدل های زیادی از اسباب بازی لگو برای کودکان طراحی شده است که جنسیتی نیستند. اما بعضی از مدل های لگو را بیشتر دختربچه ها دوست دارند که با روحیات ان ها سازگاری بیشتری دارد. در خرید هر لگویی علاقه کودک خود را بدانید و بعد اقدام به خرید نمایید.

لگو پسرانه

مدل هایی از لگو اسباب بازی بر اساس قهرمانان و علاقه مندی های پسربچه ها طراحی و ساخته شده است که در محصولات کی کی تویز وجود دارند. می توانید انواع لگو پسرانه را از طریق وبسایت مشاهده نمایید.

فواید بازی با لگو

خرید اسباب بازی فقط برای سرگرم شدن کودک نیست. برای رشد انواع مهارت ها در کودک باید اسباب بازی مناسب خریداری شود. از اسباب بازی های مناسب کودک می توان به اسباب بازی لگو اشاره داشت که فواید بسیاری در رشد فیزیکی و ذهنی کودک دارد. از فواید لگو موارد زیر است.

 • رشد مهارت حرکتی کودک
 • افزایش اعتماد به نفس در کودک
 • تقویت نیروی تخیل کودک
 • بالا بردن صبر و تحمل کودک
 • تقویت نیروی حل مسئله در کودک

خرید اینترنتی لگو دوپلو

برای خرید لگو دوپلو و لگو دانه درشت می توانید اینترنتی هم اقدام نمایید. فروشگاه کی کی تویز انواع لگو اصل و برند خود را اینترنتی و از طریق وبسایت به فروش می رساند. مزیت خرید اینترنتی لگو این است که از تخفیفات ویژه هم برخوردار خواهید بود. وارد وبسایت فروشگاه اسباب بازی کی کی تویز شوید و لگو خود را خریداری نموده و درب منزل تحویل بفرمایید.

انواع لگو در فروشگاه کی کی تویز

فروشگاه کی کی تویز انواع لگو باکیفیت و برند را در فروشگاه حضوری و اینترنتی خود به فروش می رساند. از انواع لگوها می توان موارد زیر را نام برد.

 • لگو دوپلو و لگو قطعه درشت کودک
 • لگو دخترانه
 • لگو تکنیکال
 • لگو قهرمانان
 • لگو دایناسور
 • لگو هری پاتر
 • لگو دزدان دریایی

لگو قهرمانان چیست

لگو قهرمانان

لگوهایی بر اساس قهرمانان داستانی کودکان طراحی و ساخته شده است. این لگوها برای کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی است و ساعت ها با ان بازی کرده و خود را جای قهرمان داستان ها می گذارند. لگو قهرمانان در افزایش اعتماد به نفس کودک بسیار موثر است. داستان سرایی و تخیل در کودک را تقویت می کند.

از انواع لگو قهرمانان می توان لگو هری پاتر، لگو بت من، لگو اسپایدرمن، لگو مرد آهنی و بسیاری دیگر را نام برد که در فروشگاه کی کی تویز موجود هستند.

در نهایت

برای خرید لگو دوپلو و انواع لگو برای کودکان و نوجوانان از هر مدل و و برند باکیفیتی از کی کی تویز اقدام نمایید. اگر از طریق وبسایت خرید لگو اینترنتی داشته باشید، از تخفیفات ویژه ما بهره مند خواهید شد.

سوالات متداول خرید و قیمت لگو دوپلو

قیمت لگو کودکانه چقدر است؟

قیمت لگو در مدل ها و برندهای مختلف با هم فرق دارند اما در هر رنج قیمتی لگو اصل در کی کی تویز موجود است.

لگو دوپلو اصل از کجا بخریم؟

لگو دوپلو اصل را می توانید از نمایندگی های فروش لگو و فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

لگو دوپلو چیست؟

لگوهای دانه درشت ی که برای کودکان خردسال طراحی و ساخته شده است را لگو دوپلو می گویند. برای کودکان 2 تا 5 سال مناسب هستند.

لگو قهرمانان برای چه سنی مناسب است؟

لگو قهرمانان برای کودکان بالای 6 سال مناسب است. انواع متنوعی دارد.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
 • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
 • - لطفا فارسی بنویسید.
 • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد