خرید ماشین کنترلی تریلی

لگو حمل دایناسور با پهباد برند اس وای SY1514
اسباب بازی ساختنی لگو حمل دایناسور با پهباد و تریلی از سری پارک ژوراسیک برند اس وای SY1514 است که دارای 1510 قطعه لگو رنگی و 7 عدد مینی فیگور آدمک می باشد.
اسباب بازی تریلی کنترلی بزرگ HOT TRUCK 9389
اسباب بازی تریلی کنترلی بزرگ HOT TRUCK به همراه باتری قابل شارژ و موزیکال که کودکان و نوجوانان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
اسباب بازی تریلی کنترلی بزرگ TRUCK SUPER SPEED 745
این محصول اسباب بازی تریلی کنترلی بزرگ به همراه باتری قابل شارژ می باشد.
تریلی سگ های نگهبان با تبلت لمسی پاوپاترول PAW 7772
تریلی سگ های نگهبان به همراه 6شخصیت اصلی و فرمانده رایدر با ماشین و موتور و تبلت موزیکال و لمسی
لگو سیتی کامیون شکار حیوانات جنگل برند کیومن QMAN 1924
این محصول لگو از مجموعه سیتی برند کیومن QMAN 1924 است که دارای 658 قطعه لگوی رنگی می باشد.این کامیون دارای مکانیزم پرتاب تور است 6 ادمک لگویی پلیس و شکارچی حیوانات را دارد.
اسباب بازی ست تریلی نظامی و ارتشی متوسط MILITARY EQUIP MENT 99871
این محصول یک ست از تریلی نظامی به همراه ماشین نفربر و هلیکوپتر به همراه ادوات جنگی و سه عدد فیگور سرباز برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان می باشد.
لگو کامیون و ماشین تکنیکال بزرگ برند دکول DECOOL 33010
لگو کامیون و ماشین تکنیکال بزرگ برند دکول DECOOL 33010 که دارای 1051 قطعه لکو می باشد.
اسباب بازی ست نظامی تریلی و ارتشی کوچک MILITARY EQUIP MENT 99873
این محصول یک ست تریلی نظامی و تانک جنگی به همراه ادوات جنگی و دو عدد فیگور سرباز برای بازی و سرگرمی کودکان می باشد.
لگو کامیون دایناسور پارک ژوراسیک مدل لاری LARI 10927
این محصول اسباب بازی لگو تریلی حمل دایناسور پارک ژوراسیک برند لاری LARI 10927 که دارای 638 قطعه لگو رنگی و 3 عدد مینی فیگور آدمک می باشد.
تریلی سگ های نگهبان با ماشین فلزی PAW
این محصول یک تریلی سگ های نگهبان به همراه 6 شخصیت اصلی با ماشین های فلزی می باشد که بصورت سرسره نیز در می آید و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
لگو دوپلو کامیون پیرمرد مهربون اسباب بازی کودک قطعه درشت JDLT 5208
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح تریلی پیرمرد مهربون می باشد که دارای قطعات درشت برای بازی و سرگرمی می باشد. این مجموعه دارای 58 قطعه لگوی رنگی می باشد.
لگو دوپلو کامیون و هلیکوپتر پلیس قطعه درشت کودک JDLT 5426
این محصول اسباب بازی ساختنی برای کودکان خردسال طرح تریلی پلیس با آژیر و هلیکوپتر می باشد که دارای 41 قطعه درشت برای بازی و سرگرمی می باشد.
تریلی کنترلی | مک کویین | اسباب بازی MACK TRANSPORTER 757
این محصول یک تریلی کنترلی طرح مک MACK TRANSPORTER از انیمیشن کارز است که بصورت کنترل از راه دور و به همراه باتری و آدابتور می باشد و درب قسمت پشت آن باز می شود.
اسباب بازی | ست سگ های نگهبان | با تریلی PAW 2031
این محصول یک ست 4 عددی سگ های نگهبان و فرمانده رایدر به همراه تریلی PAW آنها می باشد که درب های دو طرف تریلی قابلیت بازشدن دارند.
اسباب بازی ماشین و تریلی مک کویین 1761630ZH
این مجموعه یک ست ماشین های مک کویین می باشد که دارای سه مدل از شخصیت های مجموعه کارز CARS شامل ماشین ماتر و مک کویین و تریلی مک می باشد.
تریلی سگ های نگهبان پاوپاترول اسباب بازی 873
تریلی سگ های نگهبان پاوپاترول PAW patrol که دارای 4 مدل از سگ های نگهبان می باشد.
اسباب بازی تریلی کنترلی آبی HOT TRUCK 9195
این محصول یک اسباب بازی تریلی کنترلی می باشد که کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند و در قسمت بار آن اشیاء و اسباب بازی قرار دهند.
ماکت تریلی اسباب بازی سه عددی CARGO TRUCK 7768
این محصول یک ست 3 عدددی از ماکت های تریلی اسباب بازی طرح ماک در سه مدل مختلف می باشد و از جنس خوب و باکیفیت ساخته شده است.
کامیون و ماشین مک کویین 3 اسباب بازی  919156
این محصول یک ست 3 عددی از کامیون و ماشین مک کویین است که که به صورت ماشین قدرتی می باشند و درب قیمت عقب کامیون نیز باز می شود.
اسباب بازی کامیون و ماشین مک کویین 31788
این محصول یک ست 3 عددی از کامیون و ماشین مک کویین است که که به صورت ماشین قدرتی می باشند و درب قیمت عقب کامیون نیز باز می شود.
تریلی مک کویین اسباب بازی باز و بست MACK 95 018
تریلی مک کویین اسباب بازی باز و بست که دارای قطعات و متعلقات می باشد و کودک می تواند آنها را با آچار باز و بسته کند و قطعات را درون کامیوت قرار دهد.
ماکت تریلی فلزی یدک کش قرمز با ماشین زرد CITY TRACTORS 2212
ماکت تریلی فلزی یدک کش با ماشین فلزی که مناسب برای بازی کودکان و نوجوانان و همچنین مجموعه های کلکسیونی می باشد.
ماکت تریلی فلزی یدک کش زرد با ماشین قرمز CITY TRACTORS 2212
ماکت تریلی فلزی یدک کش با ماشین فلزی که مناسب برای بازی کودکان و نوجوانان و همچنین مجموعه های کلکسیونی می باشد.
کامیون فلزی حمل ماشین KLX600 190
این محصول یک اسباب بازی طرح تریلی کشنده آفرودی به همراه تریلر حمل ماشین می باشد که کودک براحتی می تواند با آن بازی کند و حتی ماشین های خود را در قسمت تریلر این ماشین قراردهد.
اسباب بازی ماشین فلزی مک کویین و تریلی مک CARS 1210
اسباب بازی ماشین و تریلی مک کویین فلزی CARS که دارای دو ماشین و یک تریلی است.درب قسمت عقب کانتینر باز می شود ماشین ها دورن آن قرار می گیرند.
ماکت تریلی فلزی با ماشین DIECAST TRUCK 1005
ماکت تریلی فلزی با ماشین DIECAST TRUCK که از جنس فلز و پلاستیک با کیفیت ساخته شده است و کودک براحتی می تواند با آن بازی کند.
ماشین های اونجرز با تریلی مدل قهرمانی 546
این محصول یک ست ماشین های اونجرز با تریلی می باشد که بسیاری از کودکان به این اسباب بازی علاقه مند هستند.
تریلی کاپیتان امریکا و ماشین اونجرز مدل قهرمانی 546
این محصول یک ست ماشین های اونجرز با تریلی طرح کاپیتان امریکا می باشد که بسیاری از کودکان به این اسباب بازی علاقه مند هستند و یک هدیه هیجان انگیز برای آنان می باشد.
ماشین عقب کش قهرمانان مارول 14 عددی 546
این محصول یک ست ماشین های قهرمانان اونجرز می باشد که بسیاری از کودکان به این اسباب بازی علاقه مند هستند و یک هدیه هیجان انگیز برای آنان می باشد.
ماکت تریلی فلزی طرح اسکانیا به همراه کانتینر درب بازشو
ماکت تریلی فلزی طرح اسکانیا که درب قسمت عقب آن نیز باز می شود.
اسباب بازی تریلی حمل ماشین TAKE ALONG TRUCK CASE 107
اسباب بازی تریلی حمل ماشین که دارای 8 عدد ماشین کوچک نیز می باشد و در هر دو طرف آن می توان ماشین های کوچک قرار داد و با آنها بازی کرد.
ماکت تریلی فلزی ماک با کانتیر 1210
این محصول طرح ماکت فلزی تریلی است که درب قسمت عقب ان نیز باز می شود و به عنوان اسباب بازی و ماکت کلکسیونی می توان از آن استفاده کرد.
ماکت اتاق تریلی فلزی طرح اسکانیا - کی کی تویز
ماکت تریلی فلزی طرح اسکانیا آن فقط سر تریلی می باشد.

تریلی کنترلی یا کامیون کنترلی از اسباب بازی های ماشین کنترلی است که اتفاقا بچه ها خیلی طالب آن هستند و از بازی کردن با آن لذت می برند. کمتر کودکی پیدا می شود که از خرید ماشین کنترلی تریلی خوشحال نشود.

فروشگاه کی کی تویز انواع مختلف و متنوعی از اسباب بازی کنترلی تریلی و راه سازی در سبد فروش خود دارد که می توان به بیل مکانیکی کنترلی، کامیون میکسر کنترلی، اسباب بازی لودر کنترلی و بسیاری دیگر در این مجموعه اشاره داشت.

قیمت خرید ماشین کنترلی تریلی

ماشین های کنترلی بر اساس برند، و موارد فنی مانند تعداد باتری، تعداد دیفرانسیل و قدرت آن ها قیمت گذاری می شوند. می توانید از قیمت 500 هزار تومان به بالا خرید ماشین کنترلی تریلی را در مدل های مختلف از فروشگاه آنلاین کی کی تویز داشته باشید.

آیا ماشین اسباب بازی کنترلی  تریلی برای کودکان خطرناک است؟

در حالت کلی در خرید اسباب بازی باید توجه به گروه سنی کودک داشته باشید و اسباب بازی که با سن او مطابقت دارد را خربداری کنید. با رعایت یکسری نکات نباید نگرانی از بابت ایمنی اسباب بازی داشته باشید.

  • شرکتی که سازنده اسباب است باید معتبر باشد.
  • عبارت ایمن برای کودک تا سن .. بر روی محصول وجود داشته باشد.
  • خرید اسباب بازی کنترلی تریلی مناسب با وضعیت رشد کودک باشد.

اسباب بازی تریلی کنترلی بزرگ

این اسباب بازی بسیار برای کودکان جذاب است و دارای کنترل از راه دور است. باتری شارژی این اسباب بازی قدرت 4.8 ولت دارد. این ماشین کنترلی بسیار باکیفیت است و بدنه ای از جنس پلاستیک باکیفیت دارد. اندازه این اسباب بازی در حدود 60 سانتی متر است. در عقب هم قابل باز و بسته شدن است. این تریلی دارای چراغ و نور است که در هنگام حرکت بسیار جذاب و زیبا می شود. برند ماشین کنترلی تریلی بزرگ Syrcar است. در رنگ های قرمز و آبی در فروشگاه کی کی تویز موجود است.

اسباب بازی کنترلی تریلی کی کی تویز

خرید ماشین کنترلی تریلی بزرگ Hot truck

این محصول از سری ماشین کنترلی های تریلی در سایز بزرگ است. دارای کنترل از راه دور است و ماشین با آن هدایت می شود. قدرت باتری شارژی به کار رفته در این اسباب بازی 6 ولت است و یک عدد می باشد. در دور این ماشین شارژی چراغ های ال ای دی کار شده است که روشن می شوند و بسیار زیبا است و همزمان صدای بوق و تریلی پخش می شود. دکمه ای که با آن چراغ ها روشن می شوند به صورت سوکت است و می توان آن را جدا کرد.

اندازه طول این تریلی در حدود 85 سانتی متر است. در عقب این تریلی باز و بسته می شود و می توان درون آن چیزی قرار داد. معمولا کودکان مکعب های بازی خود یا لگوهای آجری را درون کامیون می گذارند و جا به جا می کنند و کلی لذت می برند. بدنه این اسباب بازی کنترلی دارای جنسی با کیفیت از پلاستیک دارد. قیمت این اسباب بازی 1700000 تومان است. هم باتری قابل شارژ دارد و هم موزیکال است.

اسباب بازی تریلی بزرگ

اسباب بازی کنترلی کامیون کمپرسی

این اسباب بازی بسیار حرفه ای است که دارای کنترل از راه دور بوده و می توان آن را در سه حالت تنظیم کرد که با ماشین های شبیه خود تداخل فرکانسی پیدا نکند. باتری قابل شارژ به وسیله آدابتور دارد. دارای افکت های مختلف صوتی است و دو سمت حرکت به جلو، عقب . و حرکت جک به پایین و بالا را دارد. حرکت بالا و پایین جک از قابلیت های این کامیون است.

ماشین کنترلی کامیون

خرید ماشین کنترلی

ماشین کنترلی از جذابترین اسباب بازی ها است. ک.دکان می توانند با اسباب بازی ها دنیای بزرگسالان را تجربه کنند. آن ها با حرکت دادن ماشین کنترلی خوشحال می شوند و حس خوبی را تجربه می کنند. مخصوصا پسربچه ها عاشق ماشین بازی آن هم ماشین کنترلی هستند. ماشین های کنترلی عمر خوبی دارند و خیلی کمتر از ماشین های واقعی نیست. تنوع در نوع و برند در این اسباب بازی ها بسیار زیاد است و خرید آن کار راحتی نیست.

اگر برای خرید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید بهترین مدل ها و پرفروش ترین ها را در بهترین برندها می بینید. فروشگاه کی کی توی انواع ماشین کنترلی تریلی و ماشین کنترلی راه سازی و سایر ماشین های کنترلی مانند آفرودی و آنرودی را به فروش می رساند.خرید اسباب بازی کنترلی و خرید لگو از سایت کی کی تویز برای مشتریان عزیز به آسانی فراهم است. 

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد