خرید انواع اسباب بازی پسرانه ماشین

خرید انواع اسباب بازی پسرانه ماشین
اسباب بازی پسرانه ماشین-خرید اسباب بازی پسرانه ماشین-انواع ماشین اسباب بازی کودک

اسباب بازی پسرانه ماشین

اسباب بازی های زیادی وجود دارد که هم کودک به ان علاقه داشته باشد و هم باعث رشد انواع مهارت ها در او شود. یکی از اسباب بازی های مورد علاقه کودکان اسباب بازی پسرانه ماشین است. ماشین اسباب بازی در انواع مدل ها وجود دارد. ماشین اسباب بازی پلیس، ماشین راهسازی اسباب بازی، ماشین کنترلی، آمبولانس در اندازه های مختلف بزرگ و کوچک وجود دارند.

خرید اسباب بازی پسرانه ماشین

خرید ماشین اسباب بازی

اگر قصد اسباب بازی پسرانه ماشین را دارید اول باید مدلی را انتخاب نمایید که برای رده سنی کودک شما مناسب باشد. اسباب بازی هایی که ساده هستند و قطعات ان ها درشت است و باکیفیت هستند، بیشتر برای کودکان با سن کم تر خریداری می شود. اسباب بازی پسرانه ماشین کنترلی هم برای سنین بالای 6 سال مناسب هستند.

چرا کودکان ماشین اسباب بازی را دوست دارند

کودکان اسباب بازی های چرخی را دوست دارند. اسباب بازی های که حرکت می کنند کورد علاقه بیشتر کودکان و مخصوصا پسربچه ها هستند. ماشین ها هم که دقیقا از اسباب بازی های چرخی و متحرک هستند که دلیلی بر علاقه مندی کودک به ان ها است.

از طرفی دیگر اسباب بازی های شبیه سازی شده در نزد کودکان بسیار محبوب هستند و کودک ان ها را دوست دارد و ساعت ها با ان مشغول می شود. اسباب بازی پسرانه ماشین هم از اسباب بازی های شبیه سازی شده است که برای رشد مهارت در کودک و اشنایی او با دنیای واقعی مفید است.

قیمت ماشین اسباب بازی

قیمت ماشین اسباب بازی مانند خود اسباب بازی متنوع است. ماشین اسباب بازی در انواع مدل ها و برندها در اندازه های مختلف وجود دارند که قیمت مختلفی هم دارند. مثلا ماشین اسباب بازی کنترلی با ماشین هایی که با دست حرکت می کنند فرق دارند و قیمت ان ها هم متفاوت است . البته که هر کدام هم برای سنین مختلف خریداری می شوند.

اسباب بازی باید برای کودک خریداری شود که باعث رشد مهارت در کودک شود. اسباب بازی پسرانه ماشین هم از دسته اسباب بازی هایی است که برای رشد فردی و اجتماعی کودک بسیار مفید است. اگر اسباب بازی ماشین متناسب با سن کودک خریداری شود، باعث رشد ذهنی و حرکتی در کودک می شود.

کودک برای بازی با ماشین باید حرکت داشته باشد، هل دهد، بکشد و خم شود و حفظ تعادل داشته باشد. این موارد در رشد مهارت های حرکتی کودک بسیار اهمیت دارد. در بازی با ماشین مهفوم انرژی، حرکت، شتاب را متوجه می شود.

بازی با ماشین اسباب بازی باعث تقویت و  رشد اجتماعی، فیزیکی و عاطفی در کودک می شود. به طور کلی بازی با ماشین اسباب بازی در همه سنین به رشد کودک بسیار کمک کننده است.

ماشین های اسباب بازی که دارای نور و صدا هستند هم بهبود مهارت های حسی در کودک کمک کننده است. انواع اسباب بازی ماشین موزیکال و چراغ دار در فروشگاه کی کی تویز وجود دارند.

خرید اسباب بازی ماشین باکیفیت

ماشین اسباب بازی اصل

اگر قصد خرید اسباب بازی پسرانه ماشین باکیفیت را دارید، باید از فروشگاه های معتبر اقدام نمایید تا از برند خوب و شناخته شده اسباب بازی ماشین را خریداری نمایید.

اسباب بازی ماشین باکیفیت، زود نمی شکند و فرسوده نمی شود تا برای کودک ایجاد اسیب نماید. اسباب بازی های استاندارد متناسب با سن کودک ساخته می شوند و اگر کودک خردسال است، لبه های تیز و خطرناک ندارد. اسباب بازی استاندارد برای کودکان خردسال، از رنگ و متریال استاندارد و بی خطر ساخته شده اند و قطعات ریز هم ندارد.

انواع ماشین اسباب بازی کودک

برای کودکان انواع مختلف از اسباب بازی پسرانه ماشین طراحی شده است. که کودک با توجه به علاقه خود ان ها را انتخاب کند. برای هر سنی هم مدل خاص و نوع خاص طراحی شده است. از انواع ماشین اسباب بازی می توان موارد زیر را نام برد.

ماشین اسباب بازی ساده و دستی

 • ماشین اسباب بازی کنترلی
 • ماشین های راهسازی
 • کامیون اسباب بازی
 • ماشین های اسباب بازی مشاغل
 • ماشین های اسباب بازی قدرتی و عقب کش
 • ماشین پایی و پدالی اسباب بازی

ماشین کنترلی اسباب بازی

ماشین کنترلی

از اسباب بازی پسرانه ماشین که بسیار جذاب و پرفروش است، ماشین کنترلی است. اسباب بازی ماشین کنترلی بسیار مهیج است و پسربچه ها هم که عاشق هیجان هستند. پس اگر قصد خرید اسباب بازی پسرانه ماشین برای کودک بالای 6 سال خود دارید، خرید ماشین کنترلی انتخاب خوبی است.

تنوع کیفیت و مدل در ماشین اسباب بازی کنترلی زیاد است. می توانید با خیال راحت از بهترین مدل ها و برندها از فروشگاه کی کی تویز خریداری نمایید.

خرید اینترنتی ماشین اسباب بازی

برای اینکه خریدی راحت و اسان از انواع اسباب بازی و اسباب بازی پسرانه ماشین داشته باشید، می توان از فروشگاه انلاین کی کی تویز انواع ماشین اسباب بازی را تهیه نمایید. وارد وبسایت کی کی تویز شده و محصولات را با قیمت شفاف مشاهده نمایید.

اسباب بازی خریداری شده از وبسایت کی کی تویز در کمترین زمان درب منزل شما ارسال می شود.

در نهایت

برای پایان و حسن ختام مطلب، عرض شود که در خرید اسباب بازی پسرانه ماشین به دو عامل کیفیت اسباب بازی و سن کودک، توجه شود. فروشگاه کی کی تویز برای انتخاب مناسب ترین اسباب بازی شما را راهنمایی خواهد کرد.

سوالات متداول اسباب بازی پسرانه ماشین

اسباب بازی ماشین برای چه سنی مناسب است؟

برای هر رده سنی از کودک اسباب بازی ماشین وجود دارد. باید مناسب با سن کودک خریداری شود.

قیمت اسباب بازی ماشین چقدر است؟

قیمت ماشین اسباب بازی به نوع و مدل و برند ان بستگی دارد.

ماشین کنترلی اسباب بازی برای چه سنی مناسب است؟

اسباب بازی ماشین کنترلی هم در انواع مدل ها وجود دارد که باید با توجه به سن کودک خریداری شود.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
 • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
 • - لطفا فارسی بنویسید.
 • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد