خرید لگو قهرمانان

خرید لگو قهرمانان
خرید لگو قهرمانان- خرید لگو اصل-انواع لگو دخترانه-خرید لگو پسرانه در فروشگاه کی کی تویز -لگو بتمن-

خرید لگو قهرمانان

اسباب بازی لگو شامل قطعات کوچک رنگارنگی است که به یکدیگر متصل شده اند. می توان با استفاده از لگوها اجسام زیادی را ساخت. قطعات وصل شده خیلی راحت از هم جدا می شوند. فیگورها و اکشن ها هم از انواع لگوها هستند که در این مقاله درباره خرید لگو قهرمانان بیشتر می خوانیم.

خرید لگو ساختنی قهرمانان یا لگو فیگور در واقع نوعی لگو هستند که به صورت آدمک هایی مثل بتمن، نینجا، سوپرمن و غیره ساخته می شوند و بسیار نزد کودکان طرفدار دارند.

لگو ماشین بتمن

این محصول از لگوی قهرمانان مجموعه داستانی بتمن است. ساخت شرکن بلا است و جدیدا با نام تجاری جدید LARI 11348  وارد بازار شده است.

مواد به کار رفته در این لگو از متریال باکیفیت و مواد درجه یک است. این لگو دارای سرهم بندی و مونتاژ با کیفیت بسیار بالایی است. در خرید لگو قهرمانان بتمن، 71 لگو رنگی و 2 مینی فیگور لگویی قرار دارد. لگو ماشین بتمن با قیمت ویژه 130 هزار تومان در فروشگاه کی کی تویز به فروش می رسد.

خرید لگو بتمن

خرید لگو قهرمانان موجود دریایی

این محصول از لگو قهرمانان، لگو موجود دریایی اسکویید هامبولت یا ماهی مرکب از سری دزد دریایی از شرکت لگو می باشد که مناسب برای کودکان بالای 6 سال است. 185 قطعه لگوی رنگی را و یک مینی فیگور دارد. این قایق بر روی یک سیستم مکانیزم دار قرار گرفته است. از متریال و مواد درجه یک هم ساخته شده است. می توانید این لگو جذاب را با قیمت 220 هزار تومان از فروشگاه آنلاین کی کی تویز تهیه نمایید.

خرید لگو ماشین جنگی نینجاگو برند لاری LARI 11487

لگو نینجا

این محصول دارای 443 قطعه است و 2 مینی فیگور دارد. یک لگو ماشین جنگی نینجاگو است. این محصول برای شرکت بلا است که با نام جدید لاری وارد وارد بازار شده است. از مواد و متریال درجه یک ساخته شده است.

لگو غلطک جوکر و هواپیمای بتمن  

این لگو داراای 485 قطعه و 5 عدد مینی فیگور است. مناسب برای استفاده کودکان 6 سال به بالا است. این لگو بسیار پرطرفدار در نزد کودکان است و از مواد باکیفیت ساخته شده است. دارای متریال و مواد باکیفیت در قطعاتش است. کیفیت مونتاژ و سرهم بندی خوبی هم دارد. این محصول را می توانید با قیمت 850 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی کی کی تویز تهیه نمایید.

لگوی هری پاتر و اژدها

این محصول لگو هری پاتر و اژدها برند لاری LARI 11341 است و دارای 287 قطعه لگوی رنگی و 4 عدد مینی فیگور آدمک لگویی در بسته خربداری شده اش است. این لگو بسیار پرطرفدار و جذاب است که مناسب برای کودکان بالای 6 سال است. می توانید با قیمت 455 هزار تومان ار فروشگاه کی کی تویز خریداری کنید.

خرید لگو هری پاتر

تاثیرپذیری شخصیت های کارتونی بر کودکان

کودکان از شخصیت های کارتونی بسیار تاثیر می گیرند. حتی تاثیرپذیری آن ها از شخصیت های انسانی بیشتر است از شخصیت های حیوانی است. شخصیت هایی مثل بتمن، سوپرمن، هری پاتر و بسیاری دیگر بر شکل گیری شخصیت کودکان تاثیرگذار هستند. خرید لگو قهرمانان هم به همین دلیل برای کودکان هم جذاب است و هم فواید بسیاری دارد.

فواید خرید لگو قهرمانان

لگوهای کارتونی بسیار متنوع هستند. از مدل های پرطرفدار و پرفروش می توان به هری پاتر، بنتن، دزدان دریایی و نینجا و سوپرماریو اشاره کرد.

کودکان از شخصیت های خوب کارتونی درس می گیرند و برایشان الگوی رفتاری می شود. مهارت داستان سرایی در آن ها پرورش پیدا می کند و در افزایش قوه تخیل آن ها تاثیرگذار است.

قیمت خرید لگو قهرمانان

قیمت لگو با توجه به تعداد قطعات و شرکت سازنده لگو، کیفیت قطعات و شرایط سنی متغیر است. معمولا برای خرید لگو قهرمانان بین 200 هزار تومان تا 1 میلیون 700 هزار تومان باید هزینه کنید.  

نکات مهم در خرد لگو قهرمانان

  • دقت کنید از مواد باکیفت ساخته شده باشد.
  • دارای استحکام باشد.
  • با شرایط سنی کودک مطابقت داشته باشد.
  • سلیقه و علاقه کودک را هم در خرید لگو قهرمانان مد نظر داشته باشید.

آدمک ها در لگو

در کنار خرید لگو قهرمانان و قطعات چیدنی, آدمک هایی هم قرار دارند. این آدمک ها بسیار مورد پسند کودکان هستند. هم شخصیت های کارتونی دخترانه و هم پسرانه دارد. این آدمک ها در تزئین سازه ها بسیار نقش دارند. سرگرمی با اسباب بازی لگو را هم در نزد کودکان بیشتر می کنند. به این آدمک ها مینی فیگور گفته می شود.

به آدمک هایی که در لگوها قرار دارند، مینی فیگور گفته می شود. مینی فیگور باعث می شوند که اسباب بازی برای کودکان جذابتر شود. لگو ست های اسباب بازی خود را از انیمیشن های معروف و پرطرفدار نزد کوکان انتخاب می کند. مینی فیگورها از قهرمان داستان تا افراد عادی داستان های انیمیشن ساخته می شوند. جنس آن ها از پلاستیک است و وزن چندانی هم ندارند. این آدمک ها یا مینی فیگورها به طور جداگانه هم تهیه می شوند.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد