فیلتر


فیگور قهرمانان اسباب بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

فیگور و اکشن فیگور قهرمانان

فیگور ها و اکشن فیگور ها یکی از اسباب بازی های بسیار پرطرف دار برای همه سنین از کودکی تا بزرگسالی می باشد. ماکت و فیگور ثابت یا کاملا مفصلی اورجینال باکیفیت های عالی از شخصیت هایی مانند بتمن، جوکر، اسپایدرمن، لاک پشت نینجا، قهرمانان مارول و دی سی کامیک ، شهر اسباب بازی ها و ... در این بخش با مشخصات کامل موجود می باشد.

فیگور باب اسفنجی ست 12 عددی
فیگور باب اسفنجی ست 12 عددی
%10 645,000
580,000 تومان
این محصول یک ست 12 عددی فیگور اسباب بازی طرح باب اسفنجی و دوستان است که کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند. این ست دارای شخصیت ها معروف و پرطرفدار باب اسفنجی می باشد.
اسباب بازی اکشن فیگور هالک سبز موزیکال Hulk 036
این محصول یک اکشن فیگور هالک موزیکال Hulk می باشد که قابلیت چرخش و حرکت را در دست ها و پاها دارد و هم به عمنوان اسباب بازی و هم به عنوان فیگور کلکسیونی و دکور بکار می رود.
اکشن فیگور هالک سبز  Figure hulk 3321
این محصول یک اکشن فیگور هالک Hulk می باشد که قابلیت چرخش و حرکت را در دست ها و پاها دارد و هم به عمنوان اسباب بازی و هم به عنوان فیگور کلکسیونی و دکور بکار می رود.
فیگور لاک پشت های نینجا ترتلس 162926
این مجموعه شامل 2 عدد فیگور لاک پشت های نینجا ترتلس در اندازه کوچک می باشد و دارای ابزار و سلاح هستند.
اکشن فیگور آکوامن موزیکال 8899818
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی و موزیکال طرح قهرمانان اونجرز شخصیت آکوامن است و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند و موجبات سرگرمی آنان را فراهم نماید.
اکشن فیگور گروت موزیکال 8899814
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح نگهبانان کهکشان شخصیت گروت می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند و موجبات سرگرمی آنان را فراهم نماید.
اکشن فیگور کاپیتان مارول موزیکال 8899815
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح قهرمانان اونجرز شخصیت کاپیتان مارول است و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند و موجبات سرگرمی آنان را فراهم نماید.
اکشن فیگور ایرونمن طلایی موزیکال 889982
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح قهرمانان اونجرز شخصیت ایرونمن با می باشد.
اکشن فیگور موزیکال کاپیتان امریکا بدون ماسک 889986
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح قهرمانان اونجرز شخصیت کاپیتان امریکا بدون ماسک می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
اکشن فیگور ونوم سیاه 889988
اکشن فیگور ونوم سیاه 889988
%12 285,000
250,000 تومان
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح قهرمانان مارول شخصیت ونوم می باشد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند.
اکشن فیگور موزیکال ایرونمن مارک آبی 889981
این محصول یک اکشن فیگور مفصلی طرح قهرمانان اونجرز شخصیت ایرونمن با می باشد.
فیگور بن تن 16 عددی اورجینال BEN10
اسباب بازی فیگور بن تن 16 عددی اورجینال سایز کوچک BEN10 که کودک براحتی می تواند با آن بازی کند و در رنگ و طرح های مختلف می باشند.
1 2 3 ... 10 11 12

فیگور قهرمانان

فیگور قهرمانان محصولی جذاب و دوست داشتنی برای کودکان می باشد. کودکان به خصوص پسران عاشق شخصیت های قهرمانان مارول می باشند. از این رو این اسباب بازی تا حد زیادی برای آنها جذابیت دارد.اکشن فیگور ایرون اسپایدر موزیکال یکی از محصولات این دسته بندی می باشد. این محصول یک عدد اکشن فیگور موزیکال از شخصیت ایرون اسپایدر است. کودکان و نوجوانان و بزرگسالان نیز از طرفداران این شخصیت هستند.این مجموعه ساخته شده از مواد اولیه خوب است. اندازه اکشن فیگور اسپایدرمن در حدود 30 سانتیمتر و عرض 13 سانتیمتر است. 4 عدد بازو نیز در بسته محصول قرار دارد که در قسمت پشت فیگور نصب می شود. این فیگور از قسمت سر ، کتف ، پا و آرنج دست قابلیت حرکت دارد. این محصول یک اسباب بازی موزیکال است که با فشردن دکمه قسمت جلوی فیگور صدا به همراه نور پخش خواهد شد و کودکان براحتی می توانند با آن بازی کنند. محصول دارای جعبه و بسته بندی می باشند.

برای خرید فیگور قهرمانان می توانید تمامی محصولات را مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. همچنین امکان خرید حضوری از فروشگاه کی کی تویز نیز فراهم می باشد.