فهرست
فولکس لگویی هولی تویز896-hulie toys
لینک کوتاه این محصول https://kikitoys.com/p/54

فولکس لگویی هولی تویز896-hulie toys

دسته بندي هاي اين محصول

اتمام موجودي

  • توضيحات
  • بر چسب ها
  • نظرات مشتريان
توضيحات محصول
توضيحات تکميلي در مورد اين کالا
رده سني اسباب بازی خردسال
گروه جنسيت دخترانه و پسرانه
نام برند hulie toys
وزن کالا بهمراه بسته بندی 750 گرم
ویژگی ها دارای جعبه و بسته بندی می باشد
ابعاد جعبه 24-17-16 سانتیمتر
ابعاد محصول 23-15-14 سانتیمتر

فولکس لگویی هولی تویز

فولکس لگویی هالی تویز یک اسباب بازی برای کودکان ۱۸ ماه به بالا می باشد که یک اسباب بازی بسیار ایمن با مشخصات و استاندار های جهانی برای کودکان میباشد. این فولکس لگویی از مواد اولیه درجه یک تولید شده است و برای کودکان اصلا مضر نیست. رنگ غیر شیمیایی بدنه نشکن، طراحی کاملا مهندسی، بسته بندی خوب و موزیکال و حرکتی بودن این اسباب بازی از ویژگی های ان میباشد.

این اسباب بازی محصولی از برند hulie toys  و میباشد که در تولید اسباب بازی های نوزادی شهرت خوبی دارد. این اتوبوس قابلیت حرکت به اطراف دارد و در زمان حرکت موزیک پخش میکند و چراغ های ان روشن/خاموش میشوند. در جاو ماشین ۳ کلید به رنگ های مختلف وجود دارد که با فشار دادن هر کلید موزیک خاص پخش میشود. با عوض کردن حالت از روی ماشین به حالت آموزشی با فشار دادن هر کلید نام رنگ و شکلی که بروی کلید قرار دارد را به انگلیسی بیان میکند.

در این مجموعه اسباب بازی یک سری اشکال وجود دارد که کودک باید انها درون اتوبوس در جای درست خود قرار دهد با گذاشتن هر یک از اشکال در جای درست خود صدای شکلی که قرار میدهید پخش میشود. اشکال بصورت رنگ های مختلف و به صورت حیوانات می باشند. تمامی اشکال را میتوان از پشت ماشین خارج کرد. یک فیل راننده نیز روی ماشین قرار گرفته که با حرکت ماشین به چپ و راست میرود.

برچسب ها
نظرات مشتريان
نظرات و امتيازات مشتريان به اين محصول
کم زياد
}

محصولات مشابه در اين دسته بندي