فهرست
اسباب بازی ساخت و ساز مهندسی  هوشیار سازه-Smart stick
لینک کوتاه این محصول https://kikitoys.com/p/3523

اسباب بازی ساخت و ساز مهندسی هوشیار سازه-Smart stick

دسته بندي هاي اين محصول

اتمام موجودي

  • توضيحات
  • بر چسب ها
  • نظرات مشتريان
توضيحات محصول
توضيحات تکميلي در مورد اين کالا
رده سني اسباب بازی کودک
گروه جنسيت دخترانه و پسرانه
نام برند سایر برندها
وزن کالا بهمراه بسته بندی 300 گرم
ویژگی ها دارای جعبه و بسته بندی می باشد
ابعاد جعبه 34-23-6 سانتیمتر
تعداد قطعات 260 قطعه

ساخت و ساز مهندسی  هوشیار سازه-Smart stick

این محصول یک پک شامل 260 قطعه از اشکال هندسی مختلف مانند دایره و مثلث و مربع به همراه بازو های متصل کننده در چند سایز مختلف و رنگ های متنوع و شاد است.این محصول برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است که در زمینه هوش فضایی و تخیل کودک بسیار تاثیرگذار است.کودکان با این محصول می توانند بیاموزند که آنچه را در ذهن دارند به شکل عملی برای خود درست کنند و از بازی با آن لذت ببرند.آشنایی با رنگ بندی و شمارش قطعات اشکال مختلف هندسی و هماهنگی مابین دست و چشم کودک بخشی دیگر از هدف هایی رفتاری برای این بازی در نظر گرفته شده است.

یک دفنرچه یا برگه راهنما به همراه مجموعه در بسته محصول قرار داده شده است که تعدادی از کارهایی که میتوان با این ابزار درست کرد را به عنوان راهنما و شروع ابتدایی کار از آن راهنمایی گرفت.با این مجموعه می شود اشکال ساخت که ثابت باشند و یا اشکالی که قابلیت تغییر شکل دارند را ساخت. این مجموعه محدودیت سنی ندارد و برای کودکان 4 سال تا افراد بزرگسال نیز می توانند با آن اشکال مختلف بسازند و از آن لذت ببرند.این محصول از مواد پلاستیک با کیفیت ساخته شده است و به راحتی به همدیگر متصل می شوند و چسبندگی خوبی به هم دارند.

اشکال و طرح هایی که می توان با این پک اجرا نمود و ساخت نامحدود و بستگی به خلاقیت های ذهنی دارد.بطور مثال می توان حروف الفبای انگلیسی ، انواع مختلف وسایط نقلیه مثل ماشین ، موتور و دوچرخه ، در بحث ریاضیات ، ساخت انواع پل و ساختمان ، انواع ربات و ... و مهم ترین نکته اینکه هرآن چرا که فکر می کنید ،با این مجموعه می توانید بسازید.

برچسب ها
نظرات مشتريان
نظرات و امتيازات مشتريان به اين محصول
کم زياد
}

محصولات مشابه در اين دسته بندي